Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MOTOR ALACAĞIM

Motovento
    REKLAM ALANI

MERHABA.
    BEN MOTOR ALACAKTIM AMA KARARSIZ KALDIM.ÇOK Bİ MOTOR DENEYİMİM YOK.ÇOK HIZLI GİDEN Bİ MOTOR İSTEMİYORUM SADECE HANTAL OLMASIN YETER.BİDE MOTOR DA Kİ EGZOZDAN KESİCİYE DÜŞMESİNDE OLUŞAN SES ÇOK HOŞUMA GİDİYOR.BUNUN İÇİN BANA 1000LİK 600LÜK GİBİ GÖRÜNÜP AMA ONLAR KADAR HIZLI GİTMEYEN AMA BAKINCA PEK Bİ FARK BULAMAYACAĞIMIZ EN İYİ MOTORU ,ARKA TEKERİ NE KADAR BÜYÜK OLURSA O KADAR İYİ OLAN Bİ MOTOR ÖNERİRMİSİNİZ BİDE MOTORU KESİCİYE DÜŞÜRDÜĞÜMDE O GÜZEL SESİ VERECEK EN İYİ EGZOZU ÖNERE BİLİR MİSİNİZ _?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kuba RX9
    egzozunu bilmem ama cbr125 olabilir

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Potansiyel bir apaçisin kardeşim sen. Ne kadar kesiciye soktun, o kadar keseden yer. Kulaklarında o kadar çınlar. Gerek yok milleti rahatsız etmeye.
    Gerek yok kardeşim. Al ufak bişey, rahmetlinin deyimiyle "fıtı fıtı gez" işte.
    Al bir öğren. Sonra lastiğiydi, egzosuydu, kesici birleştirici uğraşırsın.
    Ataartuc bunu beğendi.

M.M - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosung gt250r

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı yunus emre g adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERHABA.
    BEN MOTOR ALACAKTIM AMA KARARSIZ KALDIM.ÇOK Bİ MOTOR DENEYİMİM YOK.ÇOK HIZLI GİDEN Bİ MOTOR İSTEMİYORUM SADECE HANTAL OLMASIN YETER.BİDE MOTOR DA Kİ EGZOZDAN KESİCİYE DÜŞMESİNDE OLUŞAN SES ÇOK HOŞUMA GİDİYOR.BUNUN İÇİN BANA 1000LİK 600LÜK GİBİ GÖRÜNÜP AMA ONLAR KADAR HIZLI GİTMEYEN AMA BAKINCA PEK Bİ FARK BULAMAYACAĞIMIZ EN İYİ MOTORU ,ARKA TEKERİ NE KADAR BÜYÜK OLURSA O KADAR İYİ OLAN Bİ MOTOR ÖNERİRMİSİNİZ BİDE MOTORU KESİCİYE DÜŞÜRDÜĞÜMDE O GÜZEL SESİ VERECEK EN İYİ EGZOZU ÖNERE BİLİR MİSİNİZ _?
    Güzel kardeşim öyle hantal olmayan fazla hızlıda gitmeyen 125'lik olup 600 Gözüken tek motor
    YAMAHA YZF-R125 !
    He bide beklersen Suzuki GSX-R125 Çıkıca onu bekle bence HA-Rİ-KA Bir 125 CClik MAKİNA RESMEN.. Buyrun link;

https://bikeadvice.in/wp-content/uploads/2016/10/Suzuki-GSX-R125-c.jpg

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Dostum senin aradığın motosiklet yuki yk 250 samurai.

Ona bir egzos takarsın varya 600cc 4 silindir makine geliyormuş gibi ses çıkarır. Bir de sağına soluna renkli ledler falan taktın mı bak sen motosikletin şekline, görenler "yeh ulen bee fenaağ." derler. "Seni tanımak istiyorum yiğidim." derler.

Tek tekerler, egzos patlatmalar, yanlamalar... Ver yansın baba yak yak yak... tip zaten aynı R6. Sağlamlık ve kalite tartışılmaz. Sana tam gider, bu motoru kesin bul al. Hasta işi. Kuyruğu ve önü de biraz pıstırdın mı tamamdır. Burda kime sorsan sana bu motosikleti tavsiye edecektir bak hepsine tek tek sor.

Motosiklet camiasında bu makineye efsane kasa derler, bu makine tam senlik dostum. Yanlara da YAMAHA diye sticker atarsın kimse anlamaz yuki olduğunu.
    yulis bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 100 MG Superboy
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum senin aradığın motosiklet yuki yk 250 samurai.

Ona bir egzos takarsın varya 600cc 4 silindir makine geliyormuş gibi ses çıkarır. Bir de sağına soluna renkli ledler falan taktın mı bak sen motosikletin şekline, görenler "yeh ulen bee fenaağ." derler. "Seni tanımak istiyorum yiğidim." derler.

Tek tekerler, egzos patlatmalar, yanlamalar... Ver yansın baba yak yak yak... tip zaten aynı R6. Sağlamlık ve kalite tartışılmaz. Sana tam gider, bu motoru kesin bul al. Hasta işi. Kuyruğu ve önü de biraz pıstırdın mı tamamdır. Burda kime sorsan sana bu motosikleti tavsiye edecektir bak hepsine tek tek sor.

Motosiklet camiasında bu makineye efsane kasa derler, bu makine tam senlik dostum. Yanlara da YAMAHA diye sticker atarsın kimse anlamaz yuki olduğunu.
    Ciddi ciddi okuyordum sonra bi gülme geldi :D :D

Motoran Crayz 125 hem şık hemde güzel ben bugün gördüm ve resmen aşık oldum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler