Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hız için yamaha rx-135

Motovento
    REKLAM ALANI

beyler bu motor çok hızlı ben sürüyorum zaten 17 yaşındayım süperr bir makina 180 ibre var 160 buldum gerçek söylüyorum sallama falan değil 2zamanlı motor zaten 7 saniyede 100 km hıza çıkıyor forumlarınızı bekliyorum http://rx-135 siteye girin bakın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kotumuren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5 (Mavi) :)
    Acele giden ecele gider diyorum..
    umarım ailene bir acı yaşatmassın,yoksa yüksek hız ve adrenalin tabiki güzel..
    o hızda baya bir cezbedici..
    ŞŞŞŞŞŞŞ...sadece sessiz ol.....

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Forum katilimcilari yeni bir konu basligi acmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadigini kontrol etmeliler. Bunun icin forumun arama özelligi kullanilabilir. Ayni isimli veya ayni tartismalari iceren konular acilamaz. Forum sayfalarında arama yapmak için tıklayın...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************

bu konuyu tam iki kere açtın yanlış yerde olduğundan taşıdım motosohbete ısrarla modellere açıyorsun .son defa motosohbete taşıyorum ...tekrar modellere açarsan ceza alacağını göz önünde bulundurman dileği ile
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    benim eski motorum 130 rahat yapior 140'ı göremedim 131 132 oldu ama dahada cıkartamadım.. 2 zamanli şehir içinde 4 zamanlı bircok aleti rahat rezil edersin racing 600'lük ve üstleri hariç deneme bile denedim arkadaşta cbr 900 vardı bi önden uzim biraz bişe olurmu dedim ııınnn vınnnn die birses baska bişe yok ben ki 3 atıp 100 bulmustum neyse..251 alman mezle kapıştık kısa yolda 3 km felan madara ettim 10 km bir yolda 130 ulaşınca yanımdan cok agır bir şekilde geçti.. yani sanırım o 140 145 felan yapior ben cok denedim yapamadım ki ben 55 kiloyum 176 boy motor beni hissetmiyordu felan.. 2 zamanlı olmasından benzin delisi oldugunu söylemek isterim cok harcıyo 2 zamanlı oldugundan şehirler arası gitmekten mümkün degil 150 200 km rahat gidiyor 300 400 denedim cok ısınıyor yani koltugu bile ateş kestirio sonra durmak zorunda kaldım.. aşırı atik.. arkada disk olsaymış daha iyi olurmuş hızlanma ivmesi felan cok harika ama durmak bir hayli zor.. 2 arkadaşım feci şekilde yaralandı böle makas'a felan girmeye kalktılar e tabi duramayınca.. neyse.. ben önermiyorum 4 zamanlı birşey bak yada ön arka disk olsun.. benzin delisi japon alet ama işte.. hayırlısı olsun..

serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    ................................
    [FONT="Georgia"][FONT="Verdana"][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..[FONT="Georgia"][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/FONT]

MNY46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Multistrada1200 , xt 660x
    bende de eskıden rx115 vardı bende 145 gormustum senın kı rx kıng heralde cok fark varmı bılmıyorum ama rx 115 cok tehlıkelı motor bende senden 2 yas kucuktum ozman ama 2pac ın de dedıgı gıbı benzın delısı ben tıtanları zıcırtıyordum onla.. bı arkadasım dıyordu temız bır rx 115 cbr 125 lerı gecıyormus dıe valla surdugum ıcın ınannırım....

mustafatuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    iyide yanılıyorsam özür dilerim ancak cbr 900 varmı piyasada?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler