Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Yine ÖLDÜLER ! (Soma maden faciası)

Motovento
    REKLAM ALANI
    phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Ozet geceyim mi size??

Leventte holding binasini polis koruyor

Ankarada enerji bakanligini protesto etmek isteyenlere polis tomalarla saldiriyor...

Neden mi enerji bakanligi? Bu fotograf somada cekildi. Dunyaya ornek olacakti... Ibret oldu.

BAYK34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    bu arada çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı nerede ?
    kaza yeri maden olunca olay sadece enerji ve kaynaklar mı ?
    asıl sorumlulardan birisi de faruk çeliktir.
    gerçi tek bir adamın insafına bırakılınca herşey kimsede sorumluluk kalmıyor.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Tayyip biraz once binlerce koruma, polis, jandarma ve ozel kuvvet mensuplariyla maden ocagina geldi. O kadar kalabaliktilar ki kurtarma calismalarina ara verilmek zorunda kalindi.

Kaybettigimiz insan sayisi 232.

Farkettiniz mi akp nin ne hikmetse bir turlu sorumlu olmadigi katliamlar artiyor. Hafizasiz topluma bazi notlar...

Roboski, pamukova, reyhanli, gezi, esenyurt, afyon...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:02 ----------

Faruk celik bize soruyor 15 yasindaki cocugun ne isi var orda diye?

Calisma yasini ben dusurdum ya, agir iste calistirilmalarina ben izin verdim ya, denetlemem gereken madeni ben gormezden geldim ya, 130 dolara mal edilen komuru 30 40 dolara mal etmek icin her turlu guvenlik onlemini ben ortadan kaldirdim ya o yuzden bana soruyor munafik.
    crxforever ve abeciMotoru bunu beğendiler.

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin , geliyorum deyip gelen ve suçlusu aranan vaka !. İnsana odaklanılmalı !.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Bu açıklama Başbakandan geldikten sonra, boşverin her şeyi...

‘İNGİLTERE’DE 1862’DE 204 KİŞİ ÖLDÜ’
    İngiltere’de geçmişe gidiyorum, 1862 bu madende göçük 204 kişi ölmüş. 1866 361 kişi ölmüş İngiltere. İngiltere’de 1894 patlama 290. Fransa’ya geliyorum 1906 dünya tarihinin en ölümlü ikinci kazası 1099. Daha yakın dönemlere geleyim diyorum, Japonya 1914’de 687. Çin 1942, gaz ve kömür karışmanın neden olduğu sayılıyor ölüm sayısı 1549.

Değerli arkadaşlar yine Çin’de 1960 metan gazı patlaması 684. Ve Japonya’da 1963’te yine kömür tozu patlaması 458. Hindistan 375. 1975’te metan gazı alev aldı, maden çatısı çöktü ve 372. Bu ocakların bu noktada bu tür kazaları sürekli olan şeyler.

‘BUNLAR OLAĞAN ŞEYLERDİR’
    Bakın Amerika. Teknolojisiyle her şeyiyle. 1907’de 361.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu açıklama Başbakandan geldikten sonra, boşverin her şeyi...
    motorumu cırmalayan kedinin götünde sallanan kurumuş bokla ölçülebilen değeri ile insanlıktan uzak bi gemicikli adamcık napsın garibim.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Allah ölenlere rahmet etsin ailelerine sabır versin.
    ülkede yas ilan edilmesine rağmen en azından 3 gün boyunca forum sayfasını ve logosunu "siyah" yapmayan site yöneticilerimize de duyarlılık versin.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Soma'dan bir kare

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Allah ölenlere rahmet etsin ailelerine sabır versin.
    ülkede yas ilan edilmesine rağmen en azından 3 gün boyunca forum sayfasını ve logosunu "siyah" yapmayan site yöneticilerimize de duyarlılık versin.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    [QUOTE=draggy;3347609]Bu açıklama Başbakandan geldikten sonra, boşverin her şeyi...[/QUOTOTE]

bunu söyleyebilen birinin desteklenmesi, bilmem kaç yüzyıl önceki olayları örnek diye gösteren bir akıl çok enteresan, takdiri ilahi deyip işin içinden çıktılar, bizim cahil halkımız da elbette hemen durumu kabullendi ...

güney kore başbakanı geçenlerde feribot kazası sebebiyle istifa etmişti salak adam takdiri ilahi demeyi bilmiyormuş
    http://www.zaman.com.tr/dunya_gkorede-feribot-faciasi-basbakani-istifa-ettirdi_2213616.html

o kazada 300 kişi ölmüş, biz de 232, belki arada fark kapansaydı bir şeyler olurmuydu OLMAZDI, 100.000 kişi de ölse olmazdı...

Bir gün Hz. Ali'nin taraftarlarının yoğun olduğu Küfe'den, bir Arap, devesiyle Şam'a gelmiş. Şam sokaklarında dolaşırken biri ona yanaşmış:
    - Ver o dişi deveyi bana! demiş. Tartışma büyümüş, Küfe'den gelen adam, "Bu deve benimdir, üstelik dişi değil, erkektir" diye itiraz etmişse de anlaşamamışlar. Konu Muaviye'ye yansımış.
    Halk meydanda toplanmış... Muaviye, Küfe'den gelenle Şam'da deveye sahip çıkan yerliyi dinledikten sonra, kararını açıklamış:
    - Bu dişi deve Şamlınındır!
    Sonra toplananlara dönmüş ve sormuş:
    - Ey cemaat, bu dişi deve kimindir?
    Cemaat hep birlikte bağırmış:
    - Şamlınındır!
    Küfeli şaşkın bir vaziyette devesinin ardından bakakalırken, Muaviye onu yanına çağırmış:
    - Ey Küfeli, dinle! Sen de ben de biliyoruz ki, bu deve senindir ve dişi değil, erkektir. Ama sen Küfe'ye dönünce gördüklerini Ali'ye anlat ve de ki: "Ey Ali, Muaviye'nin, dişi deveyi erkekten ayırt edemeyen, o ne derse evet diyen 10 bin adamı var! Ayağını denk al!"
    http://www.sabah.com.tr/Yazarlar/ilicak/2013/12/08/muaviye-ali-ve-deve-hikyesi
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Sedyeye bindirilirken "Çizmelerimi çıkartayım mı sedye kirlenmesin" diyen madenci abim merak etme, bu ülke de en temiz şey senin çizmelerin !

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "bu ulkede isciler yurumesin diye alinan onlemlerin onda biri isciler olmesin diye alinmadi hic" ALintidir.

ulkenin basindaki adam cikip "BUNLAR OLAGAN SEYLER diyorya, soz burda bitiyor.

yarin memleket bolununce cikip aciklama yapar kesin "efendim yugoslavyada yikilmisti BUNLAR OLAGAN SEYLER diye. tiksiniyorum ulan hepinizden.
    Baraza ve polo34 bunu beğendiler.

Motosikleti
    ybr 2004
    Basimiz sagolsun mekanlari cennet olsun

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Ölenlerin mekanı cennet olsun, kalanlara Allah sabır versin.

rambomert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125/ zealsun ms 150-7
    ölü sayısı 245 kişi allah rahmet eylesin :( allah ailelerine sabır versin mekanları cennet olsun inş. daha fazla yükselmez bu rakam -yaralı olan arkadaşlarada allah acil şifalar versin...

Umarım sorumlular cezasız kalmaz diyeceğim ama Türkiye'de adaleti bitirdiler,ölenlerin gözleri açık gitmiş...

İnsan hayatı Türkiye'de değersiz.

Kurtarma ekibinden bir çalışan;madende 250 ölü daha var diyor,500'ün üstünde kayıp var ama asla gerçek rakamı söylemeyecekler.

Allah rahmet eylesin,yakınlarına sabır versin,çok zor çok,ateş düştüğü yeri yakıyor.
    Shrieker ve umurcan bunu beğendiler.

mezarkabulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR 350 SPT ENDURO
    Somada vefat eden kardeşlerimizin Allah tarafından şehit kabul edilmelerini dilerim.. Çünkü onlar göz göre göre öldüler... Dualarını eksik etmeyin..

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    İşin doğası gereği istifa etmekte var.

Motosikleti
    gtrg
    Vefat eden tüm madenci kardeşlerimize allah rahmet eylesin.Mekanları cennet olsun.
    Yakınlaına allah sabır versin.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Devlet insanına yaşam garantisi temin edemiyorsa başka ne poha yarar çok merak ediyorum.

Bu olay ne kaza, ne kader, ne talih ne de tesadüftür; tek kelimeyle cinayet var ortada. O kadar çok yazılacak şey var ki... Yazı bitmez, ömür biter.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)