Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangisini almalı?

Katılımcı sayısı
26. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Sym Gts 250i evo

20 76.92%
  • Kymco Xciting 250i

6 23.08%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
2. sayfa BirinciBirinci 12

SYM 250i mi yoksa Kymco Xciting 250i mi almalı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugur sengul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS250İ EVO SYM JOYMAX250
    osiris bende 1.89 84kg rim gts250o evo seni asla yari yolda birakmaz sen guven bana o motorun temizine bak ve satarken emin ol hic zarar etmeden ve cabuk satabilecegin bir motor. herkrse iyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    joymax son hızı 128 yolda üzer diye düşünüyorum okadar para ver 140 yapmasın , evo daha mantıklı olabilir yakıtından dolayı,, xmax mi dedi birisi..

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Kafanı bulandırmak istemem dediğin motorların ikisi de yakınlarımda ikisiyle çok vakit geçirdim ama huzuru daelim s3 te buldum. Yakıt ve performans a önem veririm bu iki noktada söylediğim motorlardan daha başarılıdır. Yine de kafanı karıştırmayayım karar senindir.

Mesh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APAHCE ---KUBA KH150 12D
    tamer sana ne oldu böyle fıkır degişikiği yaptın hasan abıye mi özendin hımmm ( ne yalan söyleyım benımde var niyetım yamaha-majesty-400 )
    ceyceypad bunu beğendi.

ugur sengul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS250İ EVO SYM JOYMAX250
    joymax son hiz 128 degil duz yolda rahat 140i goruyor motorun rodaji ve acilmasi ile alakali bir durum. daelim s3 satarken zarar edersin yakindan inceledim kullanan arkadaslarimda var plastik kalitesi sym nin yanindan gecemez. arti daelim daha kucuk sym e gore alacak arkadasin boyu 1.90 sym de bile bacaklari kirip oturacakken daelimde büzüşür kalir. ve joymaxte gts de 16 17 kurus yakiyor sehir icinde. agresif kullandigim zaman e5te 120 130 gittigim zaman maximum krali 19 kurus yakiyor. oyuzden kesin ama kesin sana onerecegim 250 cc de sym gts250i evo dur. xmaxta alinabilir ancak 2. el temizini bulmak zor. ki 2014 kasasi haric xmax in diger hic bir kasasi sym den yakisikli degil.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)