Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

izmirde iyi mondial servisi. yardim!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial z one 180s
    Arkadaslar merhaba.. mondial 180 z one s motorumun ilk 500 km bakimi geliyor..isini iyi yapacak, sadece yagini degistirip bakim yaptim deyip gondermeyecek bir servis bakiyorum. Malumunuz ulkemizde isini iyi yapan usta bulmak zor.. izmir ciglide oturuyorum, gidip bi baktim buradaki servis hic gozumu tutmadi, semiklerdeki hakkindanda ayni seyi dusunuyorum.. bildiginiz iyi bir servis var mi ?? Veya bu soyledigim servislere daha once bakim yaptiran var mi ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Afyonlu_Cash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Tay 100 - Şahin S (95 model )
    aldıgın yere götür kardşm madem gözün tutmadı neden aldın ? Servise Gitmesse Garantiden Çıkar. bunun neresi için konu açıyon anlamadım

Huzeyfee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    benimde mondial servisim aynı. 3000 km ye geldim bakıma her gittiğimde yemin ederim sadece yağ değiştirip gönderdiler.Sadece bi kez arka freni sıktılar. Şikayetlerimi söylediğimde bile ilgilenmediler. Yazıklar olsun tekrar tekrar. Satana kadar gülüyorlar insanın yüzüne. Kontakta sorun oldu abi değiştirelim dedim daha motorun ilk günleriydi yapıştırıcı döküp yolladılar. Benzin göstergesi çalışmıyordu yeni şamandıra taktılar yine çalışmadı ilki gibi ama daha ne istiyosun deyip yolladılar. Şimdide motorun arka amasörleri gıcır gıcır ötüyor, kornam düz yolda giderken demirinden kırıldı götürdüğümde şimdi git sonra gel çok sıra var, yada istersen bekle ama çok beklersin dediler. Sinirle çıkardım motorumu dışarıya başka servise gidicem.

Motosikleti
    mondial z one 180s
    Alıntı Afyonlu_Cash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldıgın yere götür kardşm madem gözün tutmadı neden aldın ? Servise Gitmesse Garantiden Çıkar. bunun neresi için konu açıyon anlamadım
    Canim kardesim motoru aldigim yer servisi degil, satis noktasi.. servisine goturmeince garantidwn cikacagini biliyorum. Buradan mondial kullanicilarindan bilgi almam daha saglikli olur diye dusundum.. motoru niye aldigimla beraber konu acip acmayacigimi sana sormucam

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:48 ----------

Alıntı Huzeyfee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde mondial servisim aynı. 3000 km ye geldim bakıma her gittiğimde yemin ederim sadece yağ değiştirip gönderdiler.Sadece bi kez arka freni sıktılar. Şikayetlerimi söylediğimde bile ilgilenmediler. Yazıklar olsun tekrar tekrar. Satana kadar gülüyorlar insanın yüzüne. Kontakta sorun oldu abi değiştirelim dedim daha motorun ilk günleriydi yapıştırıcı döküp yolladılar. Benzin göstergesi çalışmıyordu yeni şamandıra taktılar yine çalışmadı ilki gibi ama daha ne istiyosun deyip yolladılar. Şimdide motorun arka amasörleri gıcır gıcır ötüyor, kornam düz yolda giderken demirinden kırıldı götürdüğümde şimdi git sonra gel çok sıra var, yada istersen bekle ama çok beklersin dediler. Sinirle çıkardım motorumu dışarıya başka servise gidicem.
    Onun icin sordum .. isini saglam yapanlar hakkini verenlerde mutlaka var onlari ogrenelim yeter

Afyonlu_Cash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Tay 100 - Şahin S (95 model )
    alırken araştırmadın mı ? paran bol galiba. Şimdi sen ona bi dünya para saymışsındır. Daha saglıklı seçimler yapabilirdin. en azından klavyen sana dua ederdi boş konular açmadıgın için.

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    smyrna motor kemal ustaya götürebilirsin birkaç yerde güvenilirliği ve işçiliği konusunda iyi yorumlar okudum kendimde bir defa gittim memnun kaldım.en azından yönlendirir servise götür şunu yaptır bu sıkıntısı var diye.ya da garanti dışına çıkarmadan yapılabiliyorsa yapar.belki bir markanın yetkili servisidir ama tam bilmiyorum.

mehmettayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık yok
    İzmir Çiğli İstasyonaltı Refik Usta ve oğlu iyidir.Birkaç kere gittim,düzgün iş yapıyorlar memnun kaldım.Bir firmanın da servisi ama hangisi bilmiyorum.En azından düzgün birini tavsiye eder sanırım.
    Sermayesi din olanın rehberi şeytan olur.

Motosikleti
    mondial z one 180s
    Alıntı Afyonlu_Cash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alırken araştırmadın mı ? paran bol galiba. Şimdi sen ona bi dünya para saymışsındır. Daha saglıklı seçimler yapabilirdin. en azından klavyen sana dua ederdi boş konular açmadıgın için.
    Kardesim sende algilama problemimi var ??. Ben motordan memnun degilim demedim . Sadece iyi bir servis bakiyorum dedim ama sende anlama kitligi oldugu icin konuyu saptirdin. Neyse sen cevap yazma daha bu konuya ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

Bi dediklerinize bakayim o zaman arkadaslar sagolun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)