Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sizce ilk MOTOR NE MARKA olmalı ? (Sohbet):) Herkes İçeri!:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    kroscu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano SM-200-GY 2
    Kardeş bende senin gibi 16 yaşındayım ve 13 yaşımdan beri motor kullanıyorum ( köy, arazi gibi trafiğe kapalı alanlarda başladım kullanmaya ) son zamanlar ara ara yollara cikmaya basladım senin icin mondial mh drift uygun baslangıć motoru olarak . Ben 200 cc cg kros la başladım senin tarzın racing tarzi gibi görünüyor ilerde cc yükselteceğin zaman yavastan başlarsın racing tarzına bende ehliyetimi aldıktan sonra Calibre 250 düsünüyorum

Ve şunu da belirteyim koruman olmadan kesinlikle motor alma once korumalarini al oyle motor al
    hasanrs bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Ben Asya AS 150 T1 aldım. Memnunum şimdilik... Her gün yeni bir şey öğreniyorsun. İlk aldığın motor düşünce, çizilince, yatınca üzülmeyeceğin motor olsun. Git 2000 tl lik kolay satılacak bir motor al.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:04 ----------

Alıntı kroscu14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş bende senin gibi 16 yaşındayım ve 13 yaşımdan beri motor kullanıyorum ( köy, arazi gibi trafiğe kapalı alanlarda başladım kullanmaya ) son zamanlar ara ara yollara cikmaya basladım senin icin mondial mh drift uygun baslangıć motoru olarak . Ben 200 cc cg kros la başladım senin tarzın racing tarzi gibi görünüyor ilerde cc yükselteceğin zaman yavastan başlarsın racing tarzına bende ehliyetimi aldıktan sonra Calibre 250 düsünüyorum

Ve şunu da belirteyim koruman olmadan kesinlikle motor alma once korumalarini al oyle motor al

Çok iyi anlattin kardesim eyw ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

Alıntı hasanrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Asya AS 150 T1 aldım. Memnunum şimdilik... Her gün yeni bir şey öğreniyorsun. İlk aldığın motor düşünce, çizilince, yatınca üzülmeyeceğin motor olsun. Git 2000 tl lik kolay satılacak bir motor al.

Haklısın abi .. bende aynen öyle düşünüyorum ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:10 ----------

Genelde herkes Mondial 125 mh drift 'le baslamami öneriyor .
    öneriler icinde ayrica TesekkürleR..

Herkese Yorumlari icin tesekkur ederim ...Cok saolun :D
    /////////////////////////////////////////////////////

Ayriyetten yorum eklemek isteyen olursa yazsin lütfen ..Ben hariç çoğu kişi var di... süphede olan . eminim dış okurlarin çoğu aydinlanmistr .d diye dusunuyorum .d Tekrardan Eyw...

Karachali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Al bi bajaj Boxer gez doya doya

furcanoco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni elite100 ve fox100 cub
    600 liraya plakasız ikinci el bi çin malı cup al canını cıkar onun on kaldırmaya çalıs yeker yakmaya calış viraja yatarak girmeye calış yada motoru 90 km olan son hızını 95 yaptırmak için ustune uzan fln yanı kısacası 2 tekerde denge sorunun kalmasın anı gerceklesecek olaylara tepki verebilecek duruma gel sonra o motoru sat 400-500 liraya, üstune para koy 3 bin tlye ikinci el honda cbr 125 cbf 150 yada yamaha ybr 125 gibi bi motor al ehliyetını al kaskını al daha sakın binmeye basla arkadasını al yanına 1-2 günlük uzun yollara cıkın mesela uzun yoldan kastım cok uzun değil 150-200 km gibi sonra yavastan cc yi buyutursun

Alıntı furcanoco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 liraya plakasız ikinci el bi çin malı cup al canını cıkar onun on kaldırmaya çalıs yeker yakmaya calış viraja yatarak girmeye calış yada motoru 90 km olan son hızını 95 yaptırmak için ustune uzan fln yanı kısacası 2 tekerde denge sorunun kalmasın anı gerceklesecek olaylara tepki verebilecek duruma gel sonra o motoru sat 400-500 liraya, üstune para koy 3 bin tlye ikinci el honda cbr 125 cbf 150 yada yamaha ybr 125 gibi bi motor al ehliyetını al kaskını al daha sakın binmeye basla arkadasını al yanına 1-2 günlük uzun yollara cıkın mesela uzun yoldan kastım cok uzun değil 150-200 km gibi sonra yavastan cc yi buyutursun
    Plakasiz nasi oluyo ya :D

Bana sakat motor lazim degil ama .d tamam basiyor basmasina da .. fren i iyi mi ona bakmak lazim ..

Simdi de yorumunla birlikte durum şöyle :

Mondial 125mh drift VS Cup ...

Racing tipi motor hedefim olduğu icin mondial derim ama .. genede kararsizim ..

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    İlk motorun markasından ziyade amatör adama göre olması şart.Hafif olmalı,az yakmalı,çok fazla gitmemeli,servis masrafı az olmalı,sorunsuz olmalı(amatör adam sorunla karşılaşırsa zaten az olan özgüveni yerle bir olur),alçak olmalı ve atik bir yapıya sahip olması gibi şeyler söylenebilir.
    cagdas3819 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)