Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni kullanıcıyım motor hakkında hiçbir şey bilmiyorum bu nasıl sorunlara yol açar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    Abiler, kardeşler 2 aydır mondial 150 mr vulture kullanıyorum. Şuan biri bana motorun bir malzemesini gösterse tarihi eser sanarım ancak çok ilginç bir şekilde motor kullanışım, direksiyon hakimiyetim, virajlarda ki dengem(biraz daha çalışmam lazım) iyi. Kısacası bu teknik bilgsizlikler motor konusunda bana neler kaybettirir. bir de ben izmirliyim seneye istanbulda okucam benim gibi deneyimsiz birisinin yolları bilmeden orada motor kullanması ne kadar doğrudur. saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    İstanbulda ilçe dışına çıkarsan ölür yada sakat kalırsın düzgün yer yol yok

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yediğin yemeği sindirmek için hangi enzimleri salgılaman gerektiğini bilmek zorunda değilsin. bu bir hobi. teknik kısmıyla uğraşmak istemezsen, düzenli aralıklarla servise gider ne yapılması gerekiyorsa yaptırırsın. teknik seviyorsan ve güzel bir alet çantan varsa, forumu okumaya başla, birkaç ay içinde güzel bilgiler edinirsin.
    aliörnek bunu beğendi.

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    halkalı aydın üniversitesi arası ölür müyüm birader

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:58 ----------

teknik bilgi araştıra araştıra olcak heralde dediğin gibi sağ ol

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biraz pratikte lazım tabi bu arada bu teknik bilgi eksikliği hafiften kazıklanmana sebep olabilir. yani kaybı, bir miktar paradır. servis elemanları teknik konuda cahil birini gördü mü, aylığını ondan çıkarmaya çalışıyor.

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    O konuda pek sıkıntı olcağını sanmıyorum babam bi benzinliğin 5 ortağından biri motor servis alanıda var aynı zamanda mondial satıyoruz o konuda şanslıyım bir de ben motorumla hiç sorun yasamadım o yuzden servise gitmedim sayılır gitmem için illa bir sıkıntısı mı olması lazım ?

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam benim bilgim kendi bisikletimi tamir etmekti uzun zamandır forumu takip ediyorum daha dün kensington motorunun yağını yeniledim balatayı zimparaladim suan frende boşluk var onu bugün veya yarın hallederim tek sıkıntı işi sevmek eğer sevmezsen sana işkence olur

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    Haklısın gerçekten ama ben o işlerin biraz da yetenekle alakalı olduğunu düşünüyorum dostum

o motoru hiç kullanmasan daha iyi al bir honda, yamaha...

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Alıntı aliörnek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    halkalı aydın üniversitesi arası ölür müyüm birader

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:58 ----------

teknik bilgi araştıra araştıra olcak heralde dediğin gibi sağ ol
    halkalıyla aydın çok fazla uzak değil. orada iyice tecrübe edindikten sonra bi sıkıntı yaşamazsın. geldiğinde öğrenirsin zaten yolu sefaköyden direk çıkarsın
    2M is my life
    Music & Motorcycle

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    max hız 110 falan bu motorun ve emşn ol diğer mondial motorlardan çok farklı mondialin titreme yapmayan tek motoru diyebiliriz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)