Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklet siteleri güvenilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Sayin üyeler.Bazi kardeşlerimiz arkadaskarimiz benim gibi İstanbul ankara İzmir gibi büyük şehirlerde oturmadigi için ekipman konusunda sikinti cekmekteler.Ben ekipmanları mecburen internet üzerinden almak durumundayim.Hem yeni arkadaşlara hem bana yardimci olmak amacıyla hudsonderi anesmotor özen motor motomax vs vs bunlardan alışverişte bulunan tecrübelerini iade sikintisi yasayip yasamadigini paylaşabilir mi? özellikle motosiklet aksesuarları.com,motosikletim.com.Bu sitelerden almayi düşünüyorum lütfen tecrübelerle aydinlatin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hudson deri iyidir urun degisimi yapar ama kargo parasini hep sen odersin
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    Peki benim özellikle vurguladiklarimdan bilgisi olan var mi

Motosikleti
    hyosung gv 250
    müdür motomax'i kullanabilirsin, hudson'u kullanabilirsin.
    beden sıkıntısı yaşamayacağın ürünlerde internet üzerinden alışveriş yapabilirsin bir çok siteden. Burada mühim olan iade ve değişim şartları ve zamanları.
    beden ile ilgili sıkıntı yaşadın diyelim aldığın üründe. Sen ürünü geri yollayacaksın, onlar teslim alacak , sana yenisi gelecek nerden baksan 4 5 gün. yani en az bir hafta.o sebeple aksesuar ,yedek parça dışındaki bir de beden olmayan standart ürünleri alın bence, beden skalası olan ürünleri deneyerek almakta fayda var.
    glock, ccc67 ve cenkito bunu beğendiler.

asomuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayin üyeler.Bazi kardeşlerimiz arkadaskarimiz benim gibi İstanbul ankara İzmir gibi büyük şehirlerde oturmadigi için ekipman konusunda sikinti cekmekteler.Ben ekipmanları mecburen internet üzerinden almak durumundayim.Hem yeni arkadaşlara hem bana yardimci olmak amacıyla hudsonderi anesmotor özen motor motomax vs vs bunlardan alışverişte bulunan tecrübelerini iade sikintisi yasayip yasamadigini paylaşabilir mi? özellikle motosiklet aksesuarları.com,motosikletim.com.Bu sitelerden almayi düşünüyorum lütfen tecrübelerle aydinlatin
    ben sürekli motosikletaksesuarlarını kullanırım. siteye girdiğinde zaten canlı yardım çıkıyor. eğer o an online birisi varsa hemen cevaplıyorlar yoksa anında arıyorlar. istediğiniz alacağınız ürünlerin ödemesini yapmadan stok sorduğunuz takdirde en fazla 2 gün beklersiniz ve aldığınız ürünler elinizde olur. ben inanılmaz memnunum. bazen diğer sitelerde 5-10 lira uygun bulsam bile burdan alıyorum.. çünkü çok sıcak bir ses tonuyla konuşup her sorunuza sıkılmadan cevap veriyorlar.
    hudson deriden montumu almıştım.. telefonda konuşurken biraz insan sinirlenebiliyor... ama ürünleri çok güzel.
    ben 3 kere aradım her aramamda sanki ihtiyaçları yok da ellerinde kalan malı bitirmenin sallamamazlığıyla konuşuyor gibi konuştu arkadaş.. hatta telefonumu açtı rahat 4-5 dakika başka birisiyle konuştu sabırla bekledim özür falan gelecek mi diye... sadece buyrun????? deyip bekleyen bir ses. ama dediğim gibi ürünlerine diyecek laf yok.
    bunlar dışında internet başka alışverişim olmadı. ama nolursa olsun motosikletaksesurlarını kullanacağıma eminim.
    ccc67 bunu beğendi.

ugurcan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    motosikletim.com.tr den oldukça memnunum... ama gidip mağazalarından alışveriş yapıyorum... hiç kargo işine girmedim. hem yanlarına gidince pazarlık da yapabiliyosun
    ccc67 bunu beğendi.

Motosikleti
    2sitedende alisveris Yapacağım içim rahatladı. çok teşekkürler. Arayacagim konuşacam

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Hemen hepsinden alışverisim var. Feyizoğlu kargo konusunda çok iyi, müşteri memnuniyetide çok iyi. Motordan ve motorcudan anlayan esnaflar. Motosikletim.com da genc bi kadroya sahip istediğini anlatabiliyorsun gözünü para hırsı bürümüş esnaf değiller. Motomax ta ürün çeşitliliği konusunda gayet başarılı. Motoplus, ürünleri kaliteli fakat fiyatları biraz uçuk..

İade ve değişimi hepsi yapıyor. Zatende yapmak zorundalar. Ama tekstil icin markaların kalıpları çok değişken buna dikkat etmek lazım. Misal; L giydiğin bir markanın eldivenini, başka bir markada M olarak alabilirsin.
    ccc67 ve khayyam bunu beğendiler.

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki benim özellikle vurguladiklarimdan bilgisi olan var mi
    bahsettiğin bütün firmaları kullanabilirsin.
    ccc67 bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hudsondan alısverisim oldu mont biraz ufak gelmisti korumalardan dolayı 4 kere urun degisimi yaptım artık kargo parası manyagı olmustum
    ccc67 bunu beğendi.

Motosikleti
    Teşekkürler güven geldi

Motosikleti
    2008 Yamaha MT-03
    Arkadaşlar merhaba, bende geçen haftalarda motosikletaksesuarlari.com dan alışveriş yaptım, ürünlerin var olan bedenlerinin stok durumunu güncellemedikleri için bana uyan bedenleri temin edemedim ve parayıda ödemiş bulundum. Telefonla görüşüp halletmeye çalıştım ama sürekli ben aramak durumda kaldım, geri dönüş ilgi ve alaka sıfır, sonra siparişi iptal edeceğimi söyleyince farklı ürünlerden hemen araştırıp buldular. Dainese Ceket ve interphone u hallettikten sonra sıra pantolona geldi, o da bi şekilde halloldu, bu arada kargo trafiği olmasın diye de 3 kere ofislerine gidip hem onlara hem kendime kolaylık sağladım, en son pantolonu aldım, ve akşam giydim, pantolon Dainese teren D-dry 4 mevsimlik 1000 tl lik pantolon, akşam eve gidince yazlık nasıl oluyor diye diz üstünden katlanan kumaşı var, metal düğmeler ile bağlanıyor, denedim dolaba kaldırdım, sabah tekrar işe gittim ve pantolonu çıkartıken bi baktım pantolon delik, düğme tek seferde düşmüş, aradım izah ettim, bana karşıdaki bayan "peki napacağız" dedi. Yani sanki 20 liralık bi pantolon almışımda garantisi yokmuş gibi benden cvap bekliyor, dedim bunun garantisi yok mu, var isterseniz mototaşa kendiniz götürün dedi, dedim ben sizden aldım siz ilgilenin, onlarda mototaşa gmndermiş, En son salı günü görüştük, çarşamba yapılıp elime geçeceği söylendi, bu sabaha kadar da arayan olmadı,arayıp memnuniyetsizliğimi dile getirdim ve pantolonun akıbetini sordum, "mototaştan pantolonu yıprattığımı söylemişler, italyaya gitmesi gerekiyomuş, toplamda 3 kere giydim arkadaşlar ve o düğme ilk seferde düştü,neyse dedim "böyle saçmalık olmaz bi şekilde çözün bunu,hemen haber bekliyorum sizden" dedim ve kapadım. Baktım aradan 2 saat daha geçti geri dönen yok, mototaşı aradım ordaki Vural bey ilgilendi ve fabrika hatası olduğunu düğmeyi getirteceklerini ve burada basacaklarını söyledi. Yani ilgi alaka geri dönüş ve ürünün arkasında durma konusunda sıfır not aldı benden. Ben madem mototaşla muhattap olacağım sen neden telefonda senden aldığım ürün hatalı olunca bana mototaşla çözün diyorsun? Böyle işte arkadaşlar okuyun tartın, siz karar verin. Umarım net olabilmişimdir konu akışı konusunda.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    hudson,motomax,feyizoglu dan alışveriş yaptım hiç peoblem yaşamadım
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde bir hafta içerisinde koşulsuz geri almak zorundalar. Üründe bir hasar yoksa tabi. Hatta bu süre uzamış da olabilir.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Motoplus feyizoglu tek gecerim.
    3 ay kullandigim eldivenin ici patladi baska birtane sıfır eldivenle degistirdiler. İkiside saglam firma

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    feyizoğlu,hudson,motomax,motortürkiye sitelerinden alışveriş yapıyorum hepside harika sorunsuzdur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)