Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ankarada egitim verecek kendini kanıtlamıs birilerini tanıyan varmı

Motovento
    REKLAM ALANI

ismail ben 23 yasındayım agustosta 24 üme girecem a2 ehliyetim yok mayıs 1 de yazılacagım ama eğitim almak istiyorum ehliyet almak istediğim kurslara sordugumda bu konuda bir ders veremiyeceklerini söylediler. ankarada bu tarz yerlerin olmadıgını ancak özel ders şeklinde olacagını bu da fiyatları yükseltecegini söylüyorlar egitimsiz 250 liraya ehliyet vereceklerini söyled,ler. ben egitim almadan motorsiklet ve ehliyet almak istemiyorum. o yuzden yardımcı olacak abilerim yada kardeslerim varsa şimdiden teşekkürler..
    dionysos06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı g1m71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ismail ben 23 yasındayım agustosta 24 üme girecem a2 ehliyetim yok mayıs 1 de yazılacagım ama eğitim almak istiyorum ehliyet almak istediğim kurslara sordugumda bu konuda bir ders veremiyeceklerini söylediler. ankarada bu tarz yerlerin olmadıgını ancak özel ders şeklinde olacagını bu da fiyatları yükseltecegini söylüyorlar egitimsiz 250 liraya ehliyet vereceklerini söyled,ler. ben egitim almadan motorsiklet ve ehliyet almak istemiyorum. o yuzden yardımcı olacak abilerim yada kardeslerim varsa şimdiden teşekkürler..

Bende küçük bir araştırma yaptım. Bütün yollar Ulusan Motor- Kaan Tuna hocaya çıkardı. Faceden aratıp Kaan Tunayı görüşebilirsin. Durumdan benide haberdar et lütfen. Bende ilerleyen günlerde extra eğitim almayı düşünüyorum. 500tl dediler bana.
    Bir garip yolcu...

motor okulu diye bir yer var orasıda 500 dedi temel egitim vereceklermiş 500e. ehliyeti alsammı ertelesemmi onu dusnuyorum . kaan hoca ehliyet istiyormu egitim için

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    motor okulu diye bir yer var orasıda 500 dedi temel egitim vereceklermiş 500e. ehliyeti alsammı ertelesemmi onu dusnuyorum . kaan hoca ehliyet istiyormu egitim için
    Tamam işte bahsettiğimiz yer aynı yer. http://www.motorokulu.com/ sitesi de bu. Bende ehliyet var fakat konuştuğumda ehliyet vs sormadılar. Kişinin durumuna göre eğitim paketi değişiyordu galiba. Yüz yüze görüşmekte fayda var tabiki...

Unutmadan ehliyet de veriyorlar diye biliyorum...

beraber gidersek indirim yaparlarmı acaba ne zaman gitmeyi düşünüyorsunuz siz ?

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    beraber gidersek indirim yaparlarmı acaba ne zaman gitmeyi düşünüyorsunuz siz ?
    3-4 gün önce gidip 2000tl yakın alış veriş yaptım :D İndirim yapacaklarını sanmıyorum. Ama tabiki birlikte gidebiliriz. Birbirimize destekte olmuş oluruz Siz karar verin gidelim...
    Bir garip yolcu...

cumartesi yada pazar günü olabilir benm için . benm ehliyetim yok ehliyeti aldıkyan sonra o alısverşleri bende yapacagım sizin içinde uygunsa gideblirz

Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Cumartesi Bilkent'te etkinlik var oraya katılacağım. Pazarda malesef müsait değilim. Hafta içi müsaitmisiniz pazartesi?
    Bir garip yolcu...

tamam pazartesi olabilir. ozmn
    dionysos06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)