Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha R6 grenaj degistirmek

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaslar,

ben 2007 model yamaha r6 aldim. Benim sorum bu kasayi 2008 kasayla degistirmek mümkün mü? Bazi 2006 ve 2007 model yamaha r6 larda kirlangic kasa gördüm ve bunun mümkün olabilecegini düsündüm. Bu konu hakkinda bilgisi olan arkadaslar varsa lütfen yardimci olabilir mi? Eger kasa degisimi mümkünse nelere dikkat etmem lazim? Mesela internette 2008-2012 modeller icin kasalar satiliyor, acaba bu kasalardan alsam sorunsuz bir sekilde benim motoruma taktirabilirmiyim?
    Yardimci olan arkadaslara simdiden cok tesekkür ederim.

Bendeki Kasa:

Degistirmek istedigim Kasa:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Tam hatırlayamadım ama bahsettiğin gibi bişeyi biri bu forumda yapmıştı mesajım burda kalsın 10 dk sonra editlerim

Bir türlü bulamadım bu forumda birisi yapmıştı 99 model supersport suzukisi vardı ve 2004 kasanın kafa grenajını ve yan grenajlarını takmıştı..

Hazırlıklı ol Şimdi sana derler bununla uğraşacağın yere direk kırlangıç kasa alsana diye
    Kolay gelsin

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kırlangıç kasa alsana abi sen ya

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Sendeki kasanın özellikle ön taraftan görümü hele hele farları o kasadan çok daha güzel bence. O farları ben olsam değişmem abi.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Bu işlem mümkün değil,
    Sebep,
    motorların her ikisininde FARLARI,,GRENAJLARI,,RAM AIR (HAVA KANALLARI) DEPO VE DEPO SÜTYENLERİ,HAVA FİLTRELERİ vs herleri tamamen farklıdır,

o sebepten uymaları olanaksızdır,

eğer aşırı uğraşılırsa elbette uyar buda ustanın alacağı işçiliği kaynaklar ve parçalar grenajlar dahil ABARTISIZ 5..6 bin lira demek olur...

kafa demiri ve ram aır'ları zaten 500,,800 arası,,,
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)