Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Komşumuzun Hayabusa'sı çalınmış

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 600 RR
    Bakırköy'den 2012 model beyaz hayabusa çalınmış. Adam kapının önüne hiç kilit takmadan, brandasız koyardı, alarmda yoktu motorda. Öyle bırakırdı. Hatta kendi kendime "Vay be ne büyük cesaret herhalde bir bildiği var ki böyle koyuyor." derdim ama meğersem yokmuş, anında götürmüşler motoru acımadan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Hiç acımazlar, akşamında yürütürler. Alarm, kilit, gps, navigasyon, telefon... Ne varsa takmak gerek bu tarz motorlara.

Adamlar kapalı garajı patlatıp çalıyorlar, sokaktaki motorumu çalmasınlar
    ENGİN REİS bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    bizim buralardada cok var yuksek dusuk fıyatlı motor kılıtsız, ben harıl harıl arıyorum otopark kılıt mıllettekı ozguven sonucuda bedavadan motorları gıdıyor yahu

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    plakası, şasi numarası, sağ baldırında bir leke motorla ilgili tanınabilecek bir şey biliyorsan yaz bari. bir umut

çok geçmiş olsun arkadaşa benim hayabusam olucak ve çalınıcak ağlardım valla yalan yok hatta hayattan soğurdum bir kaç ay :(

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Yaw bende çin malı scooter var. Disk kilidi ve zincir takıyorum. Adam da ne rahatmış yaa...
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    O model hayabusaya biniyorsa parasi var demektir, hele ki saldim çayıra mevlam kayıra modeli dışarıya bırakıyorsa o para onun icin okadar da onemli degil demektir, su basligi okuyup motorun sahibinden daha fazla uzulenler olmuştur..

yahu gece gece nasil sinirlendim,polise gitse anlatsa adama kizarlar,hirsizin hic mi gunahi yok dedirtirler adama. Ama bi yandan da haklilar, ben çin mali schooterimi 1 gun disarda birakmadim kapali sitede yaşamama ragmen.. yinede gecmis olsun insallah bulunur.

OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Hırsıza davetiye çıkartmak sözünün sözlükdeki karşılığını okudum sanki :D

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Arkadaş ben 125 cc çinliyi ; halat kilit ile ağaca bağlıyorum ,sonra ön tekeri başka ince bir kilitle kitliyorum ,daha sonra disk kilidi takıyorum ,en son olarakta brandası ile örtüyorum Vallaha arkadaş benim malım kıymetlidir , eğer 650cc olsaydı kilitleri daha daha kalitelileriyle değiştirip birde güzel kaliteli bir alarm takardım . Ben güvenlik için elimden geleni yapayımda buna rağmen çalarsa , yapcak bir şey yok derim

İnş. arkadaşın motoru bulunur ...

Motosikleti
    Gsx-R 600
    Ben motor çalınmasın diye eve sokuyordum bi ara. Sonra komşumuzdan rica edip onun garajına koymaya başladım

Motosikleti
    Kawasaki z800
    ne yapsakta %100 çözüm olmasada, eşeği sağlam kazığa bağlamak diye bir atasözümüz var. elinden gereken korumayı yap gerisini Allaha havale etmek gerekir.

auditore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r
    geçmiş olsun komşunuza da yorumlar neredeyse hırsızı haklı çıkaracak cinsten hırsızın bian önce yakalanmasını ümit ederim tabi motorun da tek parça kalmasını da

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tedbir almadan tevekkül gibi bir şey yapmış

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Motosikletimi dışarda,bırakmam gerekseydi.Herhalde bende böyle yapardım,yoksa gözüme uyku girmezdi..

Ezio41 ve tinerci bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)