Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yan çanta ile ilgili fikir verir misiniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Ben depo üstü çanta ve ve yan çantaları 150tl ye aldım. Sadece uzun yol için takıyorum sonra çıkarıyorum. Devamlı kullanılmayacak çantalar için çok para vermeye gerek yok. Resimler burada

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gok2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SWİFT 150
    Alıntı entuer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben depo üstü çanta ve ve yan çantaları 150tl ye aldım. Sadece uzun yol için takıyorum sonra çıkarıyorum. Devamlı kullanılmayacak çantalar için çok para vermeye gerek yok. Resimler burada

http://i.hizliresim.com/O2Z4PD.jpg

http://i.hizliresim.com/ZNVo4V.jpg

http://i.hizliresim.com/4mky67.jpg
    Öncellikle motorunuz cok guzel maşallah . Kazasız belaşız suruşler diliyorum hocam.Bez çantaları dusundum fakat otekilerin albenisi sanki daha çok gibi geliyor yakışma anlamında ama fiyat olarakda fiyatlar ucuk sanırım bez alıp kullanıcam.Sizce bezler şehir içinde sıkıntı yaratırmı benım bır amacımda kalıplı durmasını saglamak motorun
    Dört Teker Bedeni , İki teker ruhu taşır

Alıntı Gok2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncellikle motorunuz cok guzel maşallah . Kazasız belaşız suruşler diliyorum hocam.Bez çantaları dusundum fakat otekilerin albenisi sanki daha çok gibi geliyor yakışma anlamında ama fiyat olarakda fiyatlar ucuk sanırım bez alıp kullanıcam.Sizce bezler şehir içinde sıkıntı yaratırmı benım bır amacımda kalıplı durmasını saglamak motorun
    Teşekkürler Bezler şehir içinde daha avantajlı olur diye düşünüyorum. Cünkü aralardan geçerken arabalara sürtse bile çizmez. Dez avantajı çalınma riski daha yüksek. Bir de motor daha kalıplı dursun istiyoranız bez yerine diğer alternatifler daha iyi tabi

Motosikleti
    SWİFT 150
    Alıntı entuer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Bezler şehir içinde daha avantajlı olur diye düşünüyorum. Cünkü aralardan geçerken arabalara sürtse bile çizmez. Dez avantajı çalınma riski daha yüksek. Bir de motor daha kalıplı dursun istiyoranız bez yerine diğer alternatifler daha iyi tabi
    Ekipman eksiğim var daha onları tamamlıcam yavas yavas.Motoru almak la bitmiyor bu iş cidden ya.Yan cantalar pahalı geldi bana biraz bez olmayanlar ne yapacam bılemıyorum.Bir arkadasımız da buyuk kaza atlatmış motorumuz o kadar ıyı olmasada full koruma ile bile ne hale geldi.Korkudan bınmıyorum sabahdan berı valla

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Ekipman eksiğim var daha onları tamamlıcam yavas yavas.Motoru almak la bitmiyor bu iş cidden ya.Yan cantalar pahalı geldi bana biraz bez olmayanlar ne yapacam bılemıyorum.Bir arkadasımız da buyuk kaza atlatmış motorumuz o kadar ıyı olmasada full koruma ile bile ne hale geldi.Korkudan bınmıyorum sabahdan berı valla
    Kardes,
    Yanlis anlama ama, sirf kullandigin motor kalipli dursun diye yan çanta takilmaz,
    Aksine cılız motorunda çok komik bi görüntü ortaya cikar,
    Yan çanta ihtiyaçlar doğrultusunda takilirsa tadindan yenmez, fakat motorun icin dogru cantayi bulmakta, şehir içinde çantali sürüşlerde tecrübe sahibi olmakta, hatta çantalari doğru oranda yüklemeyi bilmekte önemli hadiseler.

10 Kg yükün var, bunun 8 kg'sini sağ tarafa, 2 kg'sini sol tarafa yüklersen ilk virajda gidersin..
    Öte yandan Hardcase ile sürüş deneyimin yok denecek kadar az ise, milletin arabasina takarsin, basina bela olur.
    Çünkü Hardcase takildiktan sonra, motorun eni ortalama 80 cm kadar genisliyor

Nacizhane tavsiyem sirf görüntü icin aliyorsan alma kardes.
    İhtiyac icin aliyorsanda, Sorf canta al, araçlara sürtsen bile sikinti olmaz.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    SWİFT 150
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardes,
    Yanlis anlama ama, sirf kullandigin motor kalipli dursun diye yan çanta takilmaz,
    Aksine cılız motorunda çok komik bi görüntü ortaya cikar,
    Yan çanta ihtiyaçlar doğrultusunda takilirsa tadindan yenmez, fakat motorun icin dogru cantayi bulmakta, şehir içinde çantali sürüşlerde tecrübe sahibi olmakta, hatta çantalari doğru oranda yüklemeyi bilmekte önemli hadiseler.

10 Kg yükün var, bunun 8 kg'sini sağ tarafa, 2 kg'sini sol tarafa yüklersen ilk virajda gidersin..
    Öte yandan Hardcase ile sürüş deneyimin yok denecek kadar az ise, milletin arabasina takarsin, basina bela olur.
    Çünkü Hardcase takildiktan sonra, motorun eni ortalama 80 cm kadar genisliyor

Nacizhane tavsiyem sirf görüntü icin aliyorsan alma kardes.
    İhtiyac icin aliyorsanda, Sorf canta al, araçlara sürtsen bile sikinti olmaz.
    Güzel açıklamalarınız için teşekkur ederim.Vaz geçtim sayılır.Haklı sayılırsınız.Bez çantalara göz atarım daha sonra ihtiyacım olursa

Motosikleti
    Sana bir link atmıştım bakabildin mi?

Link. Bakmadı isen tıkla

Göreceğin üzere böyle şeylerin olması olası.
    Gözlemlediğim kadarı ile genelde yan çantası olanlar, şehir içinde çantalarını evde bırakıp geziyorlar.
    Dolayısı ile altta demirler hayli çirkin gözüküyor çantalar yokken.

Evet gezilerde tadından yenmez ama aynı gezilerde bir sürü örneği olan kumaşlar takılırmış gibi geldi bana.
    Açıkcası ben de ilgilendiğim için ilgi ile izledim.
    Hatta arka çanta bile takmadım ben motora. (Dayanabildiğim kadar takmayacağım)
    Bir tane sosis çanta bağladım gezdim şehir dışına çıkınca.
    Yan çantaları da alınca bağlar gezerim diye düşünüyorum.
    Sevgiler.

Motosikleti
    SWİFT 150
    Kısa ve öz diyorsunuz yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

Alıntı ectuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana bir link atmıştım bakabildin mi?

Link. Bakmadı isen tıkla

Göreceğin üzere böyle şeylerin olması olası.
    Gözlemlediğim kadarı ile genelde yan çantası olanlar, şehir içinde çantalarını evde bırakıp geziyorlar.
    Dolayısı ile altta demirler hayli çirkin gözüküyor çantalar yokken.

Evet gezilerde tadından yenmez ama aynı gezilerde bir sürü örneği olan kumaşlar takılırmış gibi geldi bana.
    Açıkcası ben de ilgilendiğim için ilgi ile izledim.
    Hatta arka çanta bile takmadım ben motora. (Dayanabildiğim kadar takmayacağım)
    Bir tane sosis çanta bağladım gezdim şehir dışına çıkınca.
    Yan çantaları da alınca bağlar gezerim diye düşünüyorum.
    Sevgiler.
    Tekrark 2. Mesajınız ıcın ılgılenıp yazdığınız için teşekkur ederim.Daha oncede izlemiştim korktum açıkcası hiç tecrübemde yok yan çantalı motor kullanma konusunda.Vaz geçtim zaten son zamanlarda o kadar cok kaza vıdeosu ızledım ki motora korka korka biniyorum Tekrar teşekkurler forum gorevını fazlasıyal yerıne getırıyor belkı bır gencı kazadan kurtardınız

Motosikleti
    Ben başıma gelmez diyemem.
    aralara girmeyip şeritte bekledikten sonra da kıymeti yok.
    O yüzden çıkabilen, gerekirse takılan,
    çıkınca çok çirkin durmayan
    daha ucuz çözüm bana daha uygun.

Motosikleti
    SWİFT 150
    Ben başıma gelmez diyemem.
    aralara girmeyip şeritte bekledikten sonra da kıymeti yok.
    O yüzden çıkabilen, gerekirse takılan,
    çıkınca çok çirkin durmayan
    daha ucuz çözüm bana daha uygun.
    Bu yan canta konularında ki en buyuk problem sanırım fiyat abi.Üstteki bir kişiye kızdım ama detaylı araştırma yapınca %80 inde haklı oldugunu anladım.Kaliteli bir şey ıcın demir setiyle beraber gerçekden 1.5bin 2bin gozden cıkarmak gerekiyor.Ortalama bir şey içinse bezler motomaxda yanılmıyorsam 109 tLdi.Kullanan arkadaşlar varmış yukarıda bir abimizde resim attı memnunmuş hem çıkınca bir aparat olmadığı ıcın kotu durma gıbı bır seyde soz konusu degıl

Motosikleti
    Evet o konuda acele ettin. Fevri davrandın.
    Toparlamaya açlıştın ama biraz az oldu. kızdığın kadar geri gelemedin.
    Sana yardımcı olmaya çalışıyordu halbuki.
    Netekim gene de sonra bir şey demedi sana.
    Neyse bu da ders olur hepimize.
    Yazarken bazen yanlış analışılmalar olabiliyor.
    Çok acele etmemek lazım enter a basarken.

Bu yan canta konularında ki en buyuk problem sanırım fiyat abi.Üstteki bir kişiye kızdım ama detaylı araştırma yapınca %80 inde haklı oldugunu anladım.Kaliteli bir şey ıcın demir setiyle beraber gerçekden 1.5bin 2bin gozden cıkarmak gerekiyor.Ortalama bir şey içinse bezler motomaxda yanılmıyorsam 109 tLdi.Kullanan arkadaşlar varmış yukarıda bir abimizde resim attı memnunmuş hem çıkınca bir aparat olmadığı ıcın kotu durma gıbı bır seyde soz konusu degıl
    === Eğitim Şart ===

Motosikleti
    SWİFT 150
    Evet o konuda acele ettin. Fevri davrandın.
    Toparlamaya açlıştın ama biraz az oldu. kızdığın kadar geri gelemedin.
    Sana yardımcı olmaya çalışıyordu halbuki.
    Netekim gene de sonra bir şey demedi sana.
    Neyse bu da ders olur hepimize.
    Yazarken bazen yanlış analışılmalar olabiliyor.
    Çok acele etmemek lazım enter a basarken.
    Evet haklısınız tekrar kusura bakmasın http://www.motosiklet.net/forum/memb...h39-93482.htmltekrar teşekkurler ilginiz için

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:45 ----------

Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önemli değil,biraz üzüldüm sadece.Bende çok istiyodum ama bez çantalar bile (Heybe) 150 TL.Çanta demirlerini ucuza kapattın diyelim oda 120 tl.

http://d1209.hizliresim.com/11/f/cz8w7.jpg
    Oldumu buna benzer bişey olsun,bunlarında çanta demiride ayrı satılıyor,takım olarak kimse satmıyor.Sinir bişey aslında.Çantayı aldık demiri yok.
    Hocam barıştık dimi Tekrar kusura bakmayın
    ectuna bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)