Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yıkılan Hayaller !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NS200
    Öncelikle kendimi tanıtıyorum yaşım 17 ismim burak istanbul avcılarda oturuyorum.Tek hayalim motor olan hatta motorum olsun sadece ona bakarak 5 yıl rahat yaşarım dıyebılen tıplerdenım yanı motoro tutkum o kadar buyukku yaz yaz bıtmez.En guzel kızı verseker 125cc cınlı motosıklete bıle degısmem o derece neyse yaş geldi çalışıyorumda allaha sukur hayalımı gerceklestırmek ıcın para bırıktırmeye baslasdım ılk maasımı aldım ve ehlıyete yazıldım hersey o kadar guzeldıykı gece uyurken motor kalkarken motor o derece yanı forumda her konuyu okumacalar falan neyse ehlıyete yazıldım evrakları hazırladım tek parmak ızı kaldı karakola gıttım vermek ıcın kımlıgımı kabul etmedı degıstır dedı bende pvc kaplattım gene kabul etmedı uzuldum hatta ağladım bıle dıye bılırım annem Türkiye futbol federasyonunda baskanlıgın sekreterlıgını yapıyor o yuzden her dakıka ızın alamıyor tam ızın aldı nufus ıdaresıne gıttı kımlıgımı yenılemek ıcın bu kımlık kayıttan kalkmıs kayıp raporu verılmıs buna oncekı kaybolan kımlıgımmıs yenısı hala kayıp dıye yırttı yenısını cıkarmam lazımmıs tabı annem ızın alamadı federasyon yogun oldugu ıcın lıg bıtıyor tabıkı herkes orda benım hayeller suya dusmeye basladı ıcımde kırgınlıklar falan kursu aradaım kayıt dondurttum son paramı oraya vermıstım sımdı napıcam bılmıyorum kayıtlar 27 si son annemın ızın alıp alamıcagı mechul benım sevdam motosıklet parada kalmadı denebılır of of akıl verın abılerım ablalarım duygularımı paylasmak ıstedım sadece okuduysanız hakkını helal edın zamanını aldım tesekkur ederım allaha emanet olun

TEKERİNİZ DÜZ DEPONUZ FULL YOLLARINIZ HEP BOŞ OLSUN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Tek derdin bu olsun.

Keşke bütün parayı kursa vermek yerine, birazda "TÜRKÇE" eğitimin için para ayırsaymışsın
    güvenyahya, ahmetersoz1, cece89 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Senin bu hikayeyi Hollywood gorse film ceker ustunede 1.9 milyar dolar gise hasilati yapar. Yaparmi yapar valla...

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Hayırlısı olsun diceksin bir zaman sonra hep hayırlısının olduğunu görürsün. Umarım hayallerin ve senin için hayırlısı gerçek olur
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    NS200
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek derdin bu olsun.

Keşke bütün parayı kursa vermek yerine, birazda "TÜRKÇE" eğitimin için para ayırsaymışsın
    Ben sadece duygularımı paylaşmak istemiştim ama telefondan da girince ancak bu kadar oluyor evet türkçem kötü olabilir ama duygularımı paylaşamıcagım anlamına gelmez. He evet derdin laf koymaksa tamam koydu yanı egon tatmin olduysa ne mutlu sana öğrenıcegım cok sey var daha küçüğüm fikir vermek yerıne ınsanların kalbını kırmak hosuna gidiyor galiba. neyse eyvallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

Alıntı santo78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin bu hikayeyi Hollywood gorse film ceker ustunede 1.9 milyar dolar gise hasilati yapar. Yaparmi yapar valla...
    Film olurda mutlu sonla bitermi orası meçhul
    OnrMRT, kemboo, ahmetunuver ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    600 rr
    herseyde vardır bı hayır sıkma canını

mtasdel60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Rs 200 2019
    Sıkma canını dostum ben de senin gibiyim, sen en azından aileni ikna etmişsin. Çözülür bunlar...

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    tr select gerçekten pes yani adam derdini anlatıyo dil bilgisi sınavına girmiyo ki..açıkmı arıyonuz sürekli ne anlamadım ki..
    azizsele, Davinci ve ahmetunuver bunu beğendiler.

Motosikleti
    NS200
    Alıntı mtasdel60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıkma canını dostum ben de senin gibiyim, sen en azından aileni ikna etmişsin. Çözülür bunlar...
    AİLEMİ İKNA ETMEK ÇOK ZOR OLDU YANI YILLARIMI ALDI SONUNDA İKNA OLDULAR BU SEFERDE ENGELLER ÇIKIYOR AMA HAYIRLISI KAFA KOYDUM 2 SENEDE GEÇSE OLUCAK ALLAH İZİN VERİRSE

siptar23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bazı şeyler de fazla aceleci olmamak gerekir, işin içinde bir hayır vardır olmuyordur. + Evde senin kimliğini çıkarmak için bir büyüğün yokmu?

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek derdin bu olsun.

ayrıca ismin bile türkçe değil ya

Motosikleti
    NS200
    Alıntı siptar23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı şeyler de fazla aceleci olmamak gerekir, işin içinde bir hayır vardır olmuyordur. + Evde senin kimliğini çıkarmak için bir büyüğün yokmu?
    ANNEM YOĞUNLUKTAN İZİN ALAMIYOR BABAMLA ANNEM AYRI VEKALETIM ANNEMDE OLDUĞU ICIN BABAMDA CIKARAMIYOR ABLAMDA YANI ANNEMIN CIKARTMASI LAZIM AMA SAYGI DEGER YILDIRIM DEMİRÖREN BİR İZİN VERSE GUZEL OLCAKTA

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Zannettiğinden daha büyük sorunların var abicim.
    En güzel kızı verseler 125cc Çinliye değişmem demişsin.

Bence annen oğlumu psikoloğa götüreceğim deyip izin alabilir.
    mustang53 ve metci bunu beğendiler.

Sen bu yola zaten girmişssin zaten. Bu ay olmaz diğer ay olur ama olur dert etme. Hayırlısı olsun de ..

Motosikleti
    NS200
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zannettiğinden daha büyük sorunların var abicim.
    En güzel kızı verseler 125cc Çinliye değişmem demişsin.
    I
    Bence annen oğlumu psikoloğa götüreceğim deyip izin alabilir.
    ABİ PİSKOJİK DEĞİLDE ZEVKLER DİYELİM YANI NAPIYIM KIZI BULURSUN ER YADA GEÇ AMA MOTORSİKLET AYRI BİR TUTKU

siptar23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen şimdi daha yeni kursa mı yazılacaksın?

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    Adamla dalga geçmeyin kaamillerr..
    sarıderler ve harleybaba bunu beğendiler.

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Yas 17 napiyim kizi demissin , ilginc.

Alıntı sarıderler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABİ PİSKOJİK DEĞİLDE ZEVKLER DİYELİM YANI NAPIYIM KIZI BULURSUN ER YADA GEÇ AMA MOTORSİKLET AYRI BİR TUTKU
    kemboo bunu beğendi.

Motosikleti
    NS200
    Alıntı siptar23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen şimdi daha yeni kursa mı yazılacaksın?
    Abı yazıldım evraklarım hazır ama yenı yasaya göre sınava girmeden parmak izi veriliyormuş bır tek parmak ızı kaldı kımlık olmadığı için yapamıyorum 27 evraklar ıcın son gun 14 hazıranda sınav var

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet kızı bulursun ama motosikleti hiç bulamazsın ne yazık ki parayla eş satın alınmaz ama motor (araç olan) satın alınabilir. nüfus kayıt örneği falan oluyordur, şehrindeki nüfus müdürlüğüne muhtara bir danış. çok basit bir sorun bu.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)