Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

BP den benzin almak ve sonuçları

Motovento
    REKLAM ALANI
    deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Alıntı sukru 125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar nicin onyargili konusmalar yapiyorsunuz,shell in turkiye genelindeki dolum tesislerinin neredeyse tamami kapandi yaklasik olarak 2 aydir shell istasyonlari bp nin dolum tesisinden yakitlarini aliyor yani siz shell istasyonlarindan yakit alan arkadaslar 2 aydir bp nin yakitini kullaniyorsunuz ,bunu samimi oldugunuz bi tanker soforu varsa sorabilirsiniz pompa gorevlisi tembihli oldugu icin soylemez,ayrica mazota benzine su karismaz aksini iddia eden varsa buyursun labaratuar ortaminda karistirsin ki karismaz bizde karistiralim para kazanalim o zaman

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:00 ----------

Ayrica tasit tanima sistemleri takili araclar uzerindeki sistem araca kayitlidir benzinli araca dizel onayi vermez yakit alirken
    Usta yazdığımı iyi oku. Taşıt tanıma onay vermediği için ücret talep ettiler zaten. Dizel arabay benzin koydu bi dünya iş açtı başıma.nasıl yaptı nasıl etti bilmiyorum. Pompayı mı oturtmadı tam veya taşıt tanımada mı sıkıntı vardı onu bilmiyorum ama ben başımdan geçen olayı anlatıyorum. Gelmiş burda yalancı muamelesi yapıyosun. Ayrıca bu bp yi koruma hevesi de ne böyle görünen Köy klavuz istemez. Başımıza geliyo ki söylüyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj discover 125 st vs Sym gts 250 i evo
    kimseyi yalancılıkla suçlamıyorum,ama o pompacı arkadaşı tebrik etmek lazım bi ilki gerçekleştirdiği için,ayrıca niçin sorun çıkarttılar onu anlamadım,sonuçta o işyeri sigorta kapsamındadır ve poliçede yanlış yakıtlardan oluşan zararı sigorta karşılar diye bi ibare vardır,keşke direk müsteri şikayet hattını arasaydınız aynı gün gelirlerdi oraya ve o istasyon için hiç iyi olmazdı,niçin bp yi koruyorum akdeniz bölgesinde en büyük bp istasyonlarından birini işletiyoruz yolun düşerse buyur gel misafirimiz ol hizmet kalitemize,çalışanlarımıza bi gözat,güleryüzlü hizmet,müşteri memnuniyeti,samimiyet ve ne olursa olsun müşteri daima haklıdır prensibiyle çalışıyoruz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Bende en yakın bp hep oraya gidiyom bi ksorun yok. Sana gecmis olsun istasyona gore dzegisiyor demekki.

Motosikleti
    600 rr
    aklı kelden benzını shellden alacan
    loop bunu beğendi.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Valla 3 tane (bp, Shell, Po) istasyon var. Bazen bp'den alıyorum yakıt dayanmıyor hemen tükeniyor ayrıca motor titreşimli çalışıyor ve tahammül edilemeyecek bi ses çıkarıyor. Shell'de bi sorun yaşamadım ama en güzeli kesinlikle Petrol ofisi. Şükrü bey siz özen gösteriyor olabilirsiniz ama Bp'nin geneli böyle maalesef.

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı gürkanatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genel olarak shell diyosunuz sanırım bende bundan sonra shellciyim aga
    Esenyurt Türkiye Petrolleri'nden (TP) alıyorum benzini... ortalama 100 km de 2,35 lt yakıyor buna en fazla yaklaşan da Shell istasyonlarından alınan yakıt... diğerleri acayip rakamlara çıkıyor...
    Aşkta kanun imiş aşıklara cevr eylemek aşık odur ki cefa-ı yare sabretmek gerek..

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Benzin istasyonunun sahibi ile ilgili bence. Adam elemanlarına saldım çayıra düşüncesi ile yönetiyorsa elemanlarda kafasına göre takılıyor :D
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)