Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ybr mi Yoksa dylan mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle hayırlı akşamlar arkadaşlar motor alıcam ve ilk motorum olucak ama cok kararsız kaldım cıkmazın içindeyim 2011 model bi tane ybr buldum ama dylan daha güçlü ve daha performanslı onun için gidip geliyorum sizin bilgilerinize ihtiyacım var sizce hangisini seçmeliyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Commuter ile scooter karşılaştırmakta baya bi ilginçmiş dostum

Sen manuelmi takılmak istiyorsun yoksa otomatikmi ? Buna karar ver bence.

valla kardeşim sana söyle söyleyim ben 65 kiloyum kardeşim ise 120 kilo kardeşim arkama bindigi zaman denge kaybı zorlanmıyacagım motor lazım onun için arıyorum dylan ve ybr arasında kaldım sorunumu anlatabildim herhalde

siptar23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ybr'nin arka tarafı yüksek, dönüşlerler de sıkıntı çekebilirsin kardeşin arkada olduğu zaman.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    yanlış anlamanı istemem ama bu sınıftaki bütün motorlarda o kiloyla sıkıntı çekersiniz o sürerse sorun olmaz. Benim aşağı yukarı aynı kilodaki arkadaşlarım binince çok sıkıntı çekiyorum çünkü sağa sola kımıldadıkları zaman motor çok etkileniyor

sağa sola kımıldamazda sadece sürebilir miyim diye korkuyorum hiç denemedim

Arkadaşlara katılıyorum arkanda 120 kilo biriyle motosiklet kullanman tehlike olur.. Dönüşlerde falan.
    Aynı şekilde benimde arkama bazen kilolu biri bindiğinde ufak bi kımıldamaları dönüp arkalarına bakmaları durumunda hissediyorum ve motor denge kaybına uğruyo ...

Ayrıca barkın abinin bu konu hakkında videosu vardı İlk zamanlarda motorun ve artçının yükünü motora taşıttıramıyıp bütün yükü ayaklarımızla taşımaya çalışırız ve bu genelde mümkün olmaz ve motoru deviririz diyordu videosunda ...

İlk motorun olacak Ve daha motosiklet kullanmayı öğrenmeye çalışırken bi yandanda artçını taşıyacaksın sürekli dengeyi sağlamaya çalışacaksın Bunlar zor şeyler..
    Bu sebepten dolayı ışıklarda beklerken motoru devirme ihtimalin baya yüksek gözüküyo kardeş..
    Bence motosiklet kullanmayı iyice öğrenmeden arkana normal kiloda bile artçı alma Ben öyle yaptım..

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    kardeş bende sana bir tvs apache tavsiye ediyorum biz 3 kişi 4 yıl apache ile işe gittik geldik (birimiz 65kg. birimiz80kg. birimiz75k.) en ufak bir denge sorunu yaşamadım hemde g.antep'i belki bileniniz vardı çok yokuşlu inişli dik rampalı nedersen var hem2007 apacahe şimdide 2011 var onunla gidip geliyoruz,

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    120 kilo ile arkada bomba taşımak olur. yanlış anlama teşbih sadece. ekonomi için ybr performans ve konfor için dylan.

her motor karşılaştırmasına ille şu tvs'yi sokan olacak mı yahu

ee arkadaşlar nasıl yapıcam şimdi

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Kardeşinize diyet yaptıracaksınız
    ahmetersoz1 bunu beğendi.
    anlayana sivrisinek saz anlamayana sazı sokmasan da olur (imza istek üzerine değiştirilmiştir).

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)