Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İstanbuldaki arkadaşlara helal olsun...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Tr nin heryerinde malesef öküz sürücülere rastlamak mumkun. Yurt disindan gelenlerin şok olduguna çok kez şahit olmuşsunuzdur,mesela oralarda sinyal denen birşey var,yillardir çok moda..
    canYOLDAS ve cece89 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    Hiç bi yerin önemi yok, çünkü Bize Her Yer TRABZON..
    canYOLDAS ve abeciMotoru bunu beğendiler.

canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    arkadaşlar hepimizin bulunduğu iller çok güzel istanbuluda çok güzel izmirede gidip aylarca kaldım ama trafik konusunda istanbul 1. sırasını koruyor her yerde oldugu gibi ordada bilinciz apaçi dediğimiz sinyal vermeden makas atan sürücüler vardı ama gerçekten sabır gerektiren bir trafik...

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim motosiklete saygı konusunda gördüğüm en iyi şehir fethiye. orada çok fazla iki tekerli araç var. 18 yaş altı herkesde elektrikli bisikletler var. çok kaza olmuş vakitlice. o yüzden fethiyeli otomobil kullanıcıları başına bela almamak için çok temkinli yaklaşıyor iki tekerlilere. bana kırmızı yanarken adam beni bekliyor düşün. nasıl bir iş başından geçtiyse. fethiyeli motosiklet kullanıcılarının çoğunda kask yok, kuraldan haber yok, ben herhangi bir denetime de denk gelmedim. adam kaskı genelde bacak arasında taşıyor. "kafan kaç para?" cümlesini çok yanlış anlamış polis görünce takıyor.

fethiyeli arkadaşlar kızmasın. kısa ziyaretimde gördüklerim bunlar. elbetteki bu forumda yazacak kadar motosiklet ile ilgili bir kişi kurallara uygun kullanıcıdır.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En basiti bugün çöp kamyonu devrildiği için 10 km den fazla kuyruk oluştu D100 de. Benim o keşmekeşi geçmem 10 dakikamı almadı. Arabam olsaydı en az 1 saat kalacaktım o iğrenç yolda. İstanbul tımarhaneye dönüşmüş, trafiğin tek çözümü motosiklettir. Ayrıca o berbat trafikte 2 litre yakıtla 100 km gitmek de paha biçilemez İnanılmaz mutluyum bu halimden, Allah kaza bela vermesin hiç birimize.
    abeciMotoru ve canYOLDAS bunu beğendiler.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Daha iyi bir yerden değilseniz (Milano Madrid Budapeşte vb...) lütfen izmire b..k atmayın.
    kene35, abeciMotoru, kurufasulye ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

kene35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 - Suzuki İnazuma 250
    İstanbul çok güzel şehirdir. Ancak gider 1 hafta filan gezer İzmirine dönersen.
    abeciMotoru ve acayüp bunu beğendiler.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı kene35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul çok güzel şehirdir. Ancak gider 1 hafta filan gezer İzmirine dönersen.
    oradan canlı olarak dönebilirsek tabi
    kene35 ve CEM. bunu beğendiler.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

ugurcan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    her gün bu keşmekeşte 80 km yol yapıyorum işe gidip gelirken... istanbul trafiği araçlar için her ne kadar çekilmez çile olsa da insanlar motosiklete gün geçtikçe daha çok alışıyorlar... öküz her yerde öküz tabi
    canYOLDAS bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    O değilde teleferik ne oldu.
    İncir altı güzel yalı , konak , fuar , ah üleynn gençliğimm beaaa.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Telefirigi mafettiler hocam hala bitmedi gitti.

Izmirin en guzel ve ozel yerini kapattilar resmen.

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Genelleme yapacaksak şöyle diyebilirim doğdumdan beri 19 senedir yaşadığım İstanbul'da popülasyon nedeniyle trafik çok fazla olmasına karşın insanların araba kullanımı ve motosikletlere karşı tutumu o popülasyona yine o kadar da kötü değil.Ailemin Antalya'ya taşınmasından sonra 4 ay orada motor sürdüm, doğa çok güzel olduğu için özellikle endurocular için cennet yollar var fakat hayatımda gördüğüm en kötü araba kullanan insanlar Antalya'da, her saniye şerit değiştirmeler belki 30 kere en sağ şeritten en solda ki sokağa dalanı gördüm.Gelelim Kıbrıs'a. 1 senedir burada yaşıyorum neredeyse; nufus az, insanlar medeni, kurallar sıkı.Tek tehlike Türkiye'den ailesinin parasını yemeye gelmiş bazı hanzolar içip içip kendini de bizi de öldürebilir her an...
    pistolpitt bunu beğendi.
    ''Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin.'' #99 JL

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    İstanbul trafiği olmasaydı motoru bu kadar çok severmiydim veya motorumdan doyalı mı istanbulu hala çok seviyorum diye felsefe yapabilirim ama istanbulda ulaşım sorununuz yoksa (yani motorunuz varsa ) bence güzel şehir be burası he bu arada istanbul olmazsa severek yaşayacağım tek yer izmirdir
    emrecenk ve canYOLDAS bunu beğendiler.
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    İstanbul'da motosiklet sürmemiş birisi, kendisine ben trafikte çok iyiyim dememeli... Dediğimde topa tutulmuştum
    Ms_TunC bunu beğendi.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Biz fırsat buldukca İstanbul'u terk edip sınırlanırının dışında gezmeye çalısıyoruz. Değil gezilecek biyer, artık iş için bile İstanbul içinde seyahat insanı çileden çıkartıyor.. Beşiktaş'tan Sirkeci'ye inene kadar fanımın hic durmadığını bilirim..

Motosikleti
    cafe racer 150 cc
    izmir motor içim idael sadece dolmuşcular sıkıntı halk bence motcuları seviyor en azından değer veriyor.
    lifespeed bunu beğendi.

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    İzmir gibisi var mı abi. .bence eskisi gibi koku da yok. Benim kokuyu duyduğum yer Halkapınar metro başka da yok. Biniyorum motosikletime 5 dk bayraklı sahil. 15 dk Karşıyaka sahil. 10 dk Alsancak. 3 dk bornova
    abeciMotoru ve emrecenk bunu beğendiler.

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    İzmir kokuyor diyenler lütfen tatile falan buralara gelmesinler o güzelim canım uğruna şarkılar yazılmış İstanbul'larında 5 saatte işe gitsinler gelsinler püripak tertemiz sütten çıkma ak kaşık denizine girsinler metrobüslerinde tanımadıkları kişilerle akrabalık ilişkilerine girsinler.

Not:İstanbul'da askerlik yaptım kafamdan atıp tutmuyorum...

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    bence en güzel şehirlerden biri izmir ama içine zıçmışlar kimse kusura bakmasın...
    clabber bunu beğendi.

apophis2026 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette51/cbf150/ınazuma
    [IMG][/IMG]Aydın a beklerim dört mevsim motor bin,kuzeyden güneye ,doğudan batıya en çok 7-8 km , her yere yakın , 10 km de ilçe değiştir. Nası ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)