Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

aprilia mana 850 alinirmi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ugur sengul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes kendini heyecanlandiran motora binmeli.
    25 yaşındayken gittim V12 6000cc cabrio bir araba almıştım hemde araç 10 yaşında idi yapma etme dendi evlilik yüzüğünü vites koluna takarsın bi sorun çıkarsa onun motoru şanzımanı vs... Sanırsın uçurumdan paraşütsüz atlıyoruz. Gittim aldım bindim çünkü hayalimdi benim için araba demek sadece o demekti. Ufak tefek sorunları çıktı tabii ama aldım bindim aldığım fiyata sattım. Ve araba defterini kapadım şu an en iyi arabaları alabilecek olmama rağmen 1.6litre ayağımı yerden kesen bir araca biniyorum.

İmzamdaki motoruda geçen ay aldım gene yapma etme dendi al bi honda - kawasaki servisi parçası 2.eli vs... Aynı hikaye

Demem o ki insanı insan yapan özelliklerden biri de hayallerinin peşinden koşabilmesidir.
    umurcan, sezar11 ve tanertc bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugur sengul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS250İ EVO SYM JOYMAX250
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonuçta motoru ikinci elde hızlı satmak için alıyoruz. keyif almak için falan değil.
    Vallaha degisik bir bakis acisi motoru 2. Elde hizli satmak icin almak. Keyif almak icin almamak enteresan geldi. Neyse saygi duyuyorum herkesin dusuncesi kendine.
    Ben dedigim gibi motoru keyif almak icin satin alacaktim. Foruma konuyu acarkende 2. El piyasasinin olmadigi parcalarinin pahali oldugunu soyledim. Bunlari goze alarak bu sevdanin icine attim kendimi. E bunlar benim icin sorun degilse motorda temizse bana sorun yasatmiyacaksa neden almiyayim. Illa 2. El piyasasi olmasi sartmi sevdigin motora binmen icin? 600f ler 2006 model var hepsi 30 32 36 bin km de vallaha 8 yasinda motorun bu km lerde olmasi sasirtici sasi numarasindan tramere bakmak lazim bi honda ustasina gostermek lazim. Ama vitesle ugrasmak istemedigim icin manaya gonlum kaydi ama oda yalan oldu. Ayrica Bukadar insan dedigin 5, 6kisi alma 1 kisi alinabilir temizse dedi. Yorum sayisina bakarak ön yargili olmamalisin. Ayrica yine dedigim gibi bu baslik benden sonra almaya niyetlenenler icin ogretici ve yönlendirici bir baslik oldu. Insanlarin bosuna vaktini caldin gibi pesin hukumlu sozlere gerek yok,sonucta burasi forum 140 karakter yazdin diye 30 40 saniyeni hadi 3 dkkani ayirdin diye vaktin calindiysa kusuruma bakmayin. Herkese iyi forumlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

Alıntı krd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25 yaşındayken gittim V12 6000cc cabrio bir araba almıştım hemde araç 10 yaşında idi yapma etme dendi evlilik yüzüğünü vites koluna takarsın bi sorun çıkarsa onun motoru şanzımanı vs... Sanırsın uçurumdan paraşütsüz atlıyoruz. Gittim aldım bindim çünkü hayalimdi benim için araba demek sadece o demekti. Ufak tefek sorunları çıktı tabii ama aldım bindim aldığım fiyata sattım. Ve araba defterini kapadım şu an en iyi arabaları alabilecek olmama rağmen 1.6litre ayağımı yerden kesen bir araca biniyorum.

İmzamdaki motoruda geçen ay aldım gene yapma etme dendi al bi honda - kawasaki servisi parçası 2.eli vs... Aynı hikaye

Demem o ki insanı insan yapan özelliklerden biri de hayallerinin peşinden koşabilmesidir.
    Eyvallah krd cok iyi soyledin.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merr çok haklı. bu kadar insan sana "bu motoru alma bence" dedikten sonra istediğin motoru alman ayıp biraz
    sonuçta motoru ikinci elde hızlı satmak için alıyoruz. keyif almak için falan değil.
    ayrıca unutmayalım bugün mana yerine bir 600f almaya kalkıyor olsaydın %99.99 temiz olacaktı o motor

forumda yorum yapan insandır. insanoğlu yanılır. yanlışlığın niceliğinin büyük olması da onu daha az bir yanlış yapmaz
    Herkes istediği motorun peşinden gitmeli...
    Bi motosiklet kullanmak var,bide hayalindeki motosikleti kullanmak var..

Umarım yakın zamanda bu arayış temiz bir "mana" ile biter..
    sezar11 bunu beğendi.

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Ülkede benzin ucuz olsa alacağım ilk motor bu olur.
    Sen satisi vs takma kafana benzin masrafini karşılayabilirm dersen al farkın olur.

Merhaba

6 ay önce 11800 km de 2008 mana aldım. Şu anda 18000 de, her gün Kızıltoprak Esenler arası 60 km işe gidip geliyorum bu yüzden sanırım size ilk elden bilgi verebilirim. Eski sahibi İş yaptığım bir arkadaşımdı. Açıkçası sizin gibi çeşitli şüphelerle motoru aldım. 48 yaşındayım, neredeyse bütün büyük markaların her sınıf scooter ve motorunu kullandım ( racing tarzı hariç ), rahatlıkla kullandığım en keyifli motor diyebilirim. Ayrıca çok da güvenli. Kullanması çok kolay, kısa bir alışma süresinden sonra ( bende 1 gün sürdü ) sanki motorla tek parça oluveriyorsunuz. Km nin neredeyse tamamını şehir içi trafikte yaptım bir scooter kadar rahat sürüş sundu, bir kez uzun yol yaptım onda da sanki bir cruizer gibiydi. şehir içi yakıt 5.8-6.3Lt/100km. sehir dişi 4.4 Lt.

Sorularınıza gelice, 1 kere kesinlikle iyi bir motorcuya ihtiyacınız olacak. Eğer onu bulursanız bütün şüphelerinizden kurtulun. Bir kaza olmadıkça parça vs derdi olacağını sanmam çok sağlam ve iyi bir motor. Aprilia için yabancılar İtalyanların Hondası der çok sorunsuz olduğunu belirtmek için.
    İkincisi otomatik transmisyon, evet internette hata olduğu söyleniyor. Ben de almadan önce bunları okumuş ve ürkmüştüm. Ancak sonradan biraz araştırınca bütün hataların varyatör temizliği ve ayarı yapılmadığından olduğunu gördüm. Yani iyi bir ustanız varsa bunda bir sorun olmaz.
    Parça fiyatlarını bilmiyorum ancak daha önce Piaggio, Derbi ve Vespa kullandığımdan Ferco nun fiyat politikası ile aynı, yani ortalamanın biraz üstünde olacağını tahmin ediyorum ve artık internet çağında olduğumuzdan her parça kolay bulunabilir.
    Hak ettiği fiyata gelince, maalesef bu konuda bir şey söylemek çok zor. Ancak insan istediği ve sevdiği motora binmek için biraz fedakarlık yapıyor. Ben geçen Kasım ayında 20.500 e aldım belki bu bir fikir verebilir. O zaman euroda bu kadar fazla değildi. Fakat şimdi iyiki almışım diyorum. Forumda bir arkadaşın dediği gibi bir kaç yıl binecekseniz almaya değer ancak satışının da kolay olmayacağını da düşünmek gerekir. bu yüzden yazın biner kışa 1-2 düşüğüne satarım denecek bir motor olmadığı kesin.

Sonuç olarak, bence forumlara yazan bazı genç ve motor kullanıcısı bile olmayan arkadaşların laflarına kapılıp isteklerinden vazgeçen kişilerden olmayın, eğer motoru hakikaten istiyorsanız bir motorcuya veya servisine göstermek kaydıyla, ikinci elinin sıkıntılı olabileceğini de hesaba katarak uygun bir fiyata alın ve kazasız belasız güle güle kullanın.
    Motoru almadan önce veya aldıktan sonra sormak istediğiniz her konuda elimden geldiğince yardımcı olabilirim.
    TAYFUNBORA, wolrath, krd ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ugur sengul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS250İ EVO SYM JOYMAX250
    Sezar11 vakit ayirip uzun uzum degerli vaktinden harcayip paylasimda bulundugun icin oncelikle kendi adima tesekkur ediyorum. ama motordlun turkiyede 2. el ilani yok benim alacagimda skintili cikti. oyuzden almaktan vazgectim. insallah baska bir kullanici ilerde sahibindene koyarda onla pazarliklara geceriz. Herkese iyi forumlar diliyorum.

Ben yerinizde olsam büyük hacimli scooter bakardım.Şuanda 2 ilan var ve fiyatları 22-33 lira arasında.Bu paraları verip riske gireceğinize cbf 600 dengi bir motor alın manayı aramazsınız bile.

Merhaba,

Rica ederim. Bir motor hakkında gerçekten bilgisi olanlar bu tip forumlarda artısı eksisiyle bilgilerini paylaşmalı bence, çok faydalı oluyor.

Manayla ilgili sahibindende 4 tane ilan var. Bilginize.

Kask koyma bölmesine kask sığmıyordu altın elbiseli adam anlatırken bu cok dikkatimi cekmişti. yalnız yedek parça sorun ise kafanıza takmayın. ebay den, ülkemizdeki honda gibi markaların parcalarından bile ucuza alırsınız. Ayrıca piyasası olan bir motor olmadığı için hırsızlığıda az olur. Bu yönünüde düşünmek lazım.

Motosikleti
    yok
    ugur bey merhaba kolay gelsın bende aprilia mana ile ilgieniorum da sızın baktıgınız motor bakırkoyden ılanı verılen lacivert renklı 2010 850 gt olan modelmıydı acaba ? yardımcı olursanız sevınırım kolay gelsn ıyı gunler

CHNXENTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700 DCT
    konu küllerinden yeniden doğsun mu bu motor hakkında kafamda düşüncelerim var fakat ülkemizde yorumlanmamış pek. yorumlayanlar da sadece varsayımlar üzerinde konuşmuşlar. bozulursa yapılır mı parçasız kalır mı gibilerinden dünya küçüldü eskisi gibi değil herşeye en fazla 15 günde internet üzerinden ulaşlabiliyor artık yeter ki siz paradan haber verin. ben mayısta yorum olmaması sebebiyle integra nc 700 aldım 2013 model sıfır km.2013 çünkü bayinin elinde kalmış yenisiyle 3 hp ve 0.6 tork farkı var.şimdi sormak istediğim bu motoru hiç mi edinen yok
    yorumsuz olmasının veya farazi yorumların sebebi otomatik motora kimsenin bulaşmak istememesimidir sizce. ben integrayı aldım çünkü honda memnun olmasa aynı şanzımanı crostourer e koymazdı bir arkadaşım aldı ve çok da memnun. ben yakıtından son derece memnunum agresif kullanıyorum ve uzun yolda sadece 160 kuruş yakıyor hani 300 lük scooter gibi yamaha xmax 400 den bile az yakıyor.şimdi birazcık daha güç istediğime karar verdim.
    76.1 hp ve 73 nm torka sahip bu motor alınmalı mı sizce
    saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

Alıntı erg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ugur bey merhaba kolay gelsın bende aprilia mana ile ilgieniorum da sızın baktıgınız motor bakırkoyden ılanı verılen lacivert renklı 2010 850 gt olan modelmıydı acaba ? yardımcı olursanız sevınırım kolay gelsn ıyı gunler
    Yok bende o mu dedim de mesajlarda başa dönünce 2008 model bir motor olduğunu gördüm 2010 olan hala satılık ve benim de ilgimi çekiyor şu an ama çok bilen birileri yazmamış kullanıyorum şu kadardır şöyle iyi böyle iyi diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

Alıntı sezar11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

6 ay önce 11800 km de 2008 mana aldım. Şu anda 18000 de, her gün Kızıltoprak Esenler arası 60 km işe gidip geliyorum bu yüzden sanırım size ilk elden bilgi verebilirim. Eski sahibi İş yaptığım bir arkadaşımdı. Açıkçası sizin gibi çeşitli şüphelerle motoru aldım. 48 yaşındayım, neredeyse bütün büyük markaların her sınıf scooter ve motorunu kullandım ( racing tarzı hariç ), rahatlıkla kullandığım en keyifli motor diyebilirim. Ayrıca çok da güvenli. Kullanması çok kolay, kısa bir alışma süresinden sonra ( bende 1 gün sürdü ) sanki motorla tek parça oluveriyorsunuz. Km nin neredeyse tamamını şehir içi trafikte yaptım bir scooter kadar rahat sürüş sundu, bir kez uzun yol yaptım onda da sanki bir cruizer gibiydi. şehir içi yakıt 5.8-6.3Lt/100km. sehir dişi 4.4 Lt.

Sorularınıza gelice, 1 kere kesinlikle iyi bir motorcuya ihtiyacınız olacak. Eğer onu bulursanız bütün şüphelerinizden kurtulun. Bir kaza olmadıkça parça vs derdi olacağını sanmam çok sağlam ve iyi bir motor. Aprilia için yabancılar İtalyanların Hondası der çok sorunsuz olduğunu belirtmek için.
    İkincisi otomatik transmisyon, evet internette hata olduğu söyleniyor. Ben de almadan önce bunları okumuş ve ürkmüştüm. Ancak sonradan biraz araştırınca bütün hataların varyatör temizliği ve ayarı yapılmadığından olduğunu gördüm. Yani iyi bir ustanız varsa bunda bir sorun olmaz.
    Parça fiyatlarını bilmiyorum ancak daha önce Piaggio, Derbi ve Vespa kullandığımdan Ferco nun fiyat politikası ile aynı, yani ortalamanın biraz üstünde olacağını tahmin ediyorum ve artık internet çağında olduğumuzdan her parça kolay bulunabilir.
    Hak ettiği fiyata gelince, maalesef bu konuda bir şey söylemek çok zor. Ancak insan istediği ve sevdiği motora binmek için biraz fedakarlık yapıyor. Ben geçen Kasım ayında 20.500 e aldım belki bu bir fikir verebilir. O zaman euroda bu kadar fazla değildi. Fakat şimdi iyiki almışım diyorum. Forumda bir arkadaşın dediği gibi bir kaç yıl binecekseniz almaya değer ancak satışının da kolay olmayacağını da düşünmek gerekir. bu yüzden yazın biner kışa 1-2 düşüğüne satarım denecek bir motor olmadığı kesin.

Sonuç olarak, bence forumlara yazan bazı genç ve motor kullanıcısı bile olmayan arkadaşların laflarına kapılıp isteklerinden vazgeçen kişilerden olmayın, eğer motoru hakikaten istiyorsanız bir motorcuya veya servisine göstermek kaydıyla, ikinci elinin sıkıntılı olabileceğini de hesaba katarak uygun bir fiyata alın ve kazasız belasız güle güle kullanın.
    Motoru almadan önce veya aldıktan sonra sormak istediğiniz her konuda elimden geldiğince yardımcı olabilirim.
    Selamlar
    Motoru hala kullanıyormusunuz kaç km ye geldiniz ve sıkıntı çıkardı mı 2010 var bi tane sahibinden de bende iyice kafa yormaya başladım ama çok fazla yorumlayan olmayınca sıkıntı bu işler.tabi yorum derken bilen manasında
    Ben de 12 mayısta integra aldım.sorunsuz biniyorum ama alışınca bir abimin de dediği gibi hep bi tık yukarı diyor insanoğlu motorum 51 hp uzun yolda çok keyifli ama dedim ya işte 76 hp olsa iyi mi olur derim.çünkü arkadsşlarımda ktm 990 triumph 800 ve tdm 900 var.ha ben onlardan her halükarda az yakıyorum bu gerçek çünkü uzun yolda 160 kuruş yakıyor 110 120 aralığında gitmede.sizin kıymetli bilgilerinize ihtiyacım var
    Saygılar
    HIZLI YAŞA, GENÇ ÖL. CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN

APRİLLA MANA 850 DÜNYANIN İLK TRİPTONİK VİTESLİ MOTORU'NUN ESKİ SAHİBİYİM.

Alıntı ugur sengul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sezar11 vakit ayirip uzun uzum degerli vaktinden harcayip paylasimda bulundugun icin oncelikle kendi adima tesekkur ediyorum. ama motordlun turkiyede 2. el ilani yok benim alacagimda skintili cikti. oyuzden almaktan vazgectim. insallah baska bir kullanici ilerde sahibindene koyarda onla pazarliklara geceriz. Herkese iyi forumlar diliyorum.
    ARKADAŞLAR MERHABA,
    BAHSİ GEÇEN MOTOR BENİM GEÇEN SENE NİSAN SONUNDA SATTIĞIM MOTORDUR.
    ARKADAŞ HAKLI YERE DANIŞMAK İSTEMİŞ VE DANIŞMIŞ'TIR.
    AMA BENİMDE BAZI DÜZELTMELERİ YAPMAM GEREĞİ OLUŞMUŞTUR.
    EVET BENİM MOTORUM YAN YATMIŞTIR KAZALIDIR AMA ENGİN BEYİN DEDİĞİ GİBİ PERT DEĞİLDİR.
    KENDİSİ OLAYI ABARTMIŞTIR.
    KARBÜRATÖRÜ DEĞİŞTİRDİM. ORJINAL KM. TAKTIRDIM. VE FULL BOYALIDIR. BU HALİYLE 3 SENE BİNDİM. HİÇBİR SIKINTIDA YAŞAMADIM. MOTORDAN VE ŞASEDEN YANA HİÇBİR SIKINTISI YOKTUR. ORJINAL K'Sİ 22.000 DİR. ESKİ KM. 8000 KM, YENİ KM İLE'DE 14.000 KM YOL YAPTIM. TOPLAMI: 22.000 KM.DİR. SATTIĞIMDA MOTORDAKİ KM 14.000 KM İDİ. VE 15.000 TL YE SATTIM. MADDİ SIKINTILARIMDAN DOLAYI SATMAK ZORUNDA KALDIM. AMA HER ALICIYA MOTOR İLE İLGİLİ BİLGİYİ ENGİN BEY'E İHTİYAÇ OLMADAN BEN MOTOR BAŞINDA SÖYLENMESİ GEREKLİ HER ŞEYİ SÖYLEMİŞİMDİR. ARKADAŞ İLE ALICI SATICI İLİŞKİSİNE TAM GİREMEMİŞİZ DEMEK Kİ.

BUGÜNE KADAR HEP İTALYAN MOTOR KULLANDIM.

1. PIAGGIO SKIPPER 150cc

2. GILERA NEXUS 500cc

3. APRILLA MANA 850cc

KULLANDIĞIM BÜTÜN MOTORLARDAN KEYİF ALARAK BİNDİM.

AMA APRILLA MANA 850 BENİM İÇİN AYRI BİR MOTORDUR. AYRI BİR BAĞ KURUYORSUNUZ. ONDAN ALDIĞIM KEYİF ÇOK FARKLIDIR.
    APRILLA MANA 850 ÇOK KEYİFLİ, RAHAT VE KONFORLU BİR MAKİNADIR.

SİZ ONU KULLANMIYORSUNUZ O SİZİ KULLANIYOR. "O KADAR YANİ"

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

İLK YAZDIĞIM CEVABIN REVİZE HALİDİR. "10 DK.DÜZELTME SÜRE GEÇTİĞİ İÇİN"

ARKADAŞLAR MERHABA,
    BAHSİ GEÇEN MOTOR BENİM GEÇEN SENE NİSAN SONUNDA SATTIĞIM MOTORDUR.
    ARKADAŞ HAKLI YERE DANIŞMAK İSTEMİŞ VE DANIŞMIŞ'TIR.
    AMA BENİMDE BAZI DÜZELTMELERİ YAPMAM GEREĞİ OLUŞMUŞTUR.
    EVET BENİM MOTORUM YAN YATMIŞTIR KAZALIDIR AMA ENGİN BEYİN DEDİĞİ GİBİ PERT DEĞİLDİR.
    KENDİSİ OLAYI ABARTMIŞTIR.
    BUGÜNE KADAR BÜTÜN MOTORLARIMI FERCO MOTOR MASLAK'A ABDULLAH USTA'YA VE ENGİN BEYE GETİRDİM.
    AMA O ZAMAN YÜKSEK BİR FİYAT İSTEDİLER DİYE ÖZEL BİR SERVİSE VERDİM. AMA ÖZEL SERVİSE VERDİĞİME DE PİŞMAN OLDUM.
    ONLAR DA FİYATI FERCO MOTORA YAKIN BİR RAKAM ÇIKARDILAR. SADECE ORJINAL KM'SİNE 2.500 TL VERDİM. DİĞER MASRAFLARI KARBÜRATÖR BOYA UFAK TEFEK MASRAFLARI 1.500 TL TOPLAM:4.000 TL MASRAF ETTİM. AMA APRILLA MANA 850 YE DEĞDİMİ EVET DEĞDİ. HELALİ HOŞ OLSUN.

APRILLA MANA 850 ÖZEL CONCEPT BİR MOTORDUR. VE SAHİBİDE ÖZEL OLUR. ONU KULLANICISI BİLİR.

KARBÜRATÖRÜ DEĞİŞTİRDİM. ORJINAL KM. TAKTIRDIM. VE FULL BOYALIDIR. BU HALİYLE 3 SENE BİNDİM. HİÇBİR SIKINTIDA YAŞAMADIM. MOTORDAN VE ŞASEDEN YANA HİÇBİR SIKINTISI YOKTUR.
    ENGİN BEY'İN DEDİĞİ GİBİ 40.000 KM.DE DEĞİLDİR. ORJINAL KM'Sİ 22.000 KM.DİR. ESKİ KM. 8000 KM, YENİ KM İLE'DE 14.000 KM YOL YAPTIM. TOPLAMI: 22.000 KM.DİR. SATTIĞIMDA MOTORDAKİ KM 14.000 KM İDİ. VE 15.000 TL YE SATTIM. VE OZAMANKİ GERÇEK DEĞERİ 18.500 TL İDİ. VE MADDİ SIKINTILARIMDAN DOLAYI SATMAK ZORUNDA KALDIM. AMA HER ALICIYA MOTOR İLE İLGİLİ BİLGİYİ ENGİN BEY'E İHTİYAÇ OLMADAN BEN MOTOR BAŞINDA SÖYLENMESİ GEREKLİ HER ŞEYİ SÖYLEMİŞİMDİR. ARKADAŞ İLE ALICI SATICI İLİŞKİSİNE TAM GİREMEMİŞİZ DEMEK Kİ.

BUGÜNE KADAR HEP İTALYAN MOTOR KULLANDIM.

1. PIAGGIO SKIPPER 150cc

2. GILERA NEXUS 500cc

3. APRILLA MANA 850cc

KULLANDIĞIM BÜTÜN MOTORLARDAN KEYİF ALARAK BİNDİM.

AMA APRILLA MANA 850 BENİM İÇİN AYRI BİR MOTORDUR. AYRI BİR BAĞ KURUYORSUNUZ. ONDAN ALDIĞIM KEYİF ÇOK FARKLIDIR.
    APRILLA MANA 850 ÇOK KEYİFLİ, RAHAT VE KONFORLU BİR MAKİNADIR.

SİZ ONU KULLANMIYORSUNUZ O SİZİ KULLANIYOR. "O KADAR YANİ"

VE ŞUAN SATTIĞIM MOTORU BULABİLİRSEM ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

olcaytoshow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    Konuyu açan scooter almış.
    Mana 850 gt çok güzel motor. Nedense otomatik vitesli motorlarda benzin deposu arkada, depo olan yerse bagaj oluyor. Honda da da durum böyle. Aktarma organları mı bu durumu gerektiriyor acaba?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)