Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

her an intihar edebilirim !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Senin gibi mübarek bi adam intihar etmeyi aklından geçirdin hadi bide yazıya döktün cehennemin kapısını araladın pişman olup tövbe edersen yırtarsın
    PamirGt ve wolrath bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    hayatınızdaki tutkuları başkalarının düşüncelerinden dolayı bırakmak mı? asla.
    durocan ve barodi bunu beğendiler.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    sen bu kadar arada kalıp düşündüysen sen kızı sevmiyorsun bence.sevdiğin seni açan bir hatun olmuş olsa gece benzin döküp yakarsın motoru38 yaşındayım hayatımda ne kadar insan gördüysem kadın için en ii arkadaşlarını kardeşlerini sattlaryani bizim türk milleti kadını buldumu sapıtıyor kimseyi tanımıyor bırak ki motosikleti. ilk önce ben bu kızı seviyormuyum diye kendini bi sorgula saygılarımla
    barodi bunu beğendi.

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    plakasız, pist yada cross için motor alın, ve trafik dışında binmenin çok daha tehlikesiz olduğuna onu ikna edin
    ne şiş yansın ne kebap

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Deniz kenarında yaşıyorsan jet ski al derim motor yerine geçer.Cübbelide biniyordu bir ara
    Morphin bunu beğendi.

durocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 ramzey kalipso 150
    aşk dediğin şey karakterini değiştirmeye değmez.hiç bişey için hiç kimse için karakter ve alışkanlıklar değiştirilemez.motoru sevmeyen bir bayanla motoru seven bi adamın aşkı diye bişey olmaz.bu saplantı sendeki.aşk demek ruh ikizi demektir.ben ve eşim bizde bi aşk ile kaçarak evlendik.ama bazı muhasebeleri yaptık.ikimizde motorsiklet,korku filmi,bira içmek,evcil hayvan beslemeyi seviyoruz.ve ikimizde çocuk istemiyoruz kalabalıktan hoşlanmıyoruz.kimse kimse için bişeyden vazgeçmemeli.yoksa 6 ay sonra boşanırsız değil binecek motor giyecek donun kalmaz

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Fuzuliye sormuslar sevmek mi sevilmek mi diye? Sevismiyorsan ikiside fuzuli demis ustad
    durocan bunu beğendi.

temurlenk10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym wolf 250
    değerli kardeşim onbeş yıldır evli iki çocuk babası bir motorcu olarak şunu söyleyebilirim,kadınları bazı konularda ikna edemezsin,ama hayalinden de vazgeçmemelisin,gerekirse o motoru sat,düğün yapacaksın madem daha uygun bişeyi çaktırmadan al bir arkadaşına sağlam bir yere koy,arada ince ince gezer tozar yerine koyarsın,ne yardam geçersin ne serden,herşeyide karına söylemek zorunda değilsin bırak o motora bindiğini bilmeyiversin oda mutlu olsun sende

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    51. saniye
    barodi ve !Lk£® bunu beğendiler.

Om3R FiLiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha yok...
    bütün yorumları okudum aradan geçen zaman ve doğru olanı bulmuşsun tebrikler
    barodi bunu beğendi.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim o kız tarih oldu deymezmis
    Birde ozamanlar ne salakmisimki hasa allaha isyan edercesine yazmisim tövbe estagfirullah. Allah dogru yoldan ayirmasin düsmez kalkmaz bir allah !
    Bizleri sasirtmasin seytanin kandirmasina izin vermesin.
    sevındım desem yeridir. sevınme nedenım ıse senın motora gerı donmen falan degıl. senı bu sekılde kısıtlamaya calısan bırısıyle bırlıkte olman. ayrıca motor vazgecılmıcek bır sevdadır tabıkıde daha buyuk nedenlerın yok ise.
    barodi bunu beğendi.

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    hayatına elbet motoru seven bir bayan denkgelecektir.motora özgürlüge keyif almaya devam

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen daha şimdiden tercihler yapmaya zorluyor. kendi dayalı döşeli evim varken başka yerden ev istiyor ailesine yakın olmak istiyor.
    Selamün Aleyküm usta öncelikle hayırlı cumalar
    Senin için hangisi değerli ise onu seç !
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    ben isin ne motor ne kiz kismindayim, intahar edicem kelimesi erkek adama yakismiyor ! Bu zihniyet bu dusunceden derhal kurtul
    telike bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    abi kızı da bırak motoru da.
    şaşırsın canına yandımının hayatı

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    dostum tecrübeyle sabit. hiçbir zaman tutkularından, seni mutlu eden şeylerden, hayallerinden, hedeflerinden vazgeçme.. bunlardan vazgeçer ve boşluğa düşersen yanında olduğun kişileri de mutlu edemezsin. bu yüzden hiç kendini bozma kardeş. ayrıca intahar falan lütfen çıkart aklından şunları.

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    Kardeşim intihar düşüncenin yanlış olduğunu ve Allaha isyan ettiğini anlamana ve Tevbe etmene sevindim insan ne kadar zayıf olsada Allah'ın yardımıyla ancak güçlü olduğunu anlar La havle vela kuvvete illa billah. Kız konusuna gelince atalarımız davul dengi dengine çalar demiş sende dengine göre senin düşüncene göre bir eş bul ona iyi motor sürdüğünü dikkatli olduğunu tecrübeli olduğunu hissettir anlat . ama racing motorla 250 giderken 2 tır arasından bir geçtim asfalt ağladı bariyerler halay çekti bu durumda insanlar endişelenir. Demem oki sakin giden bir motor kullanman çevrendeki insanları üzmemek için zevkinden biraz ödün vermen en iyisi bu ve en güzel yöntemide şudur : görünüşe aldanma motor çok güçsüz 90 ı geçmiyor yav bende kıyıdan köşeden sakin sakin gidiyorum demen.Ben babamı böyle ikna etmişdim yoksa ilk gün motoru parçalıcaktı

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı moturmotur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim intihar düşüncenin yanlış olduğunu ve Allaha isyan ettiğini anlamana ve Tevbe etmene sevindim insan ne kadar zayıf olsada Allah'ın yardımıyla ancak güçlü olduğunu anlar La havle vela kuvvete illa billah. Kız konusuna gelince atalarımız davul dengi dengine çalar demiş sende dengine göre senin düşüncene göre bir eş bul ona iyi motor sürdüğünü dikkatli olduğunu tecrübeli olduğunu hissettir anlat . ama racing motorla 250 giderken 2 tır arasından bir geçtim asfalt ağladı bariyerler halay çekti bu durumda insanlar endişelenir. Demem oki sakin giden bir motor kullanman çevrendeki insanları üzmemek için zevkinden biraz ödün vermen en iyisi bu ve en güzel yöntemide şudur : görünüşe aldanma motor çok güçsüz 90 ı geçmiyor yav bende kıyıdan köşeden sakin sakin gidiyorum demen.Ben babamı böyle ikna etmişdim yoksa ilk gün motoru parçalıcaktı

hahahhaha ilk motorumu aldım 2007 de 2005 honda today :D 2006 da çok yakın aile dostumuzun ki benımde cocukluk arkadsımın babası malesef motor kazasında vefat etti... baba dedım ya işte burdan 2 dklık yerlere gıdıcem tabı yermi :D yok onu satıcaksın vs vs . adamcagızda haklı en yakın arkadası motor kazasında vefat etmiş adamın 5 tane liseden arkadası baya harleyci falan filan biliyo motor sevdasının ne demek oldugunu :D neyse sonra motor git gide buyumeye başladı daha yuksek cc de honda silwerwing 400 falan ilk viteslimi aldım ve sonra 2012 de duke 200 aldım ee bu duke yani yakısıklı motor :D ilk vitesli motorum olcak dıyede dusuk cc aldım . heh dedi tamam olay kontrolden cıktı :D oda anladı zaten bu saatten sonra geri dönüşü yoktu neyse artık alıstı duke 690r kullanıyorum onu alıp geldıgımde agzını bıle acmadı vayy baya guzelmış dedi :D zannedersem duke 690r cok buyuk degıl diye hala anlamadı ama tahmin ediyodur gucunu :D

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Şu muhabbetlere hasta oluyorum her iki tarafta bazı şeylerden feragat etmesini istiyor ya.Ne kadar bencilce.
    O seni olduğu gibi kabul etmeli sen onu olduğu gibi kabul etmelisin kimse kimse için birşeylerden vazgeçmek zorunda değil.
    Kadınlar genelde eşlerinin halısahada futbol,arkadaşlarıyla erkek erkeğe gezme kulüplere vs. gitme,motorsiklet biniyorsa binme gibi gibi şeylere karışmayı pek seviyorlar.
    Erkekler de farklı değil hani onu giyme,yok arkadaşlarınla görüşme,yok şunu yapma bunu yap gibi gibi şeylere karışmayıda erkekler pek seviyor.

Her iki tarafta birbirlerini olduğu gibi kabul etseler birbirlerinin kişiliklerini değiştirmeye çalışmasalar birbirlerinin tutkularına görüşlerine hayat felsefelerine hobilerine hoşgörü gösterseler böyle şeylerin hiçbiri olmaz.
    Ama artık toplumumuz ve insanlar o kadar değişti o kadar bencilleştik ve saygısızlaştık ki her geçen gün daha fazla yozlaşıp toplum olarak daha fazla çürüyoruz.

Demem o ki ya sevdiğini kandırıp motosikletin zevkini tattıracaksın yada ondan vazgeçiceksin yada motorundan karar senin.İş senin ikna kabiliyetine ve becerine kalmış.
    Ayrıca psikoloğuna sevdiğinide götür orada hep birlikte görüşürüp bir karara varın sonuçta doktor daha ikna edici olacaktır eminim...

La oğlum boyle konum açılır? Bu konuşmalar takip ediliyor her türlü. Yada biri ihbar eder kapina deli doktorları gelir. Öncelikle intihar etmek istiyorsan kimse tutmaz seni. Ama motorSiklet sevmeyen bir hatun uğruna değmez. Benim esim bana kac bin tl'lik deri tulum hediye aldı. Senle evlencek hatun seni düşünüp "madem sürceksin ozaman tam korumalı bin" demeli. "Eğitim al" demeli. Tamam herkes benim karım olamaz zor bulursunuz yani ondan bitane var bu dünyada. Ama seni uzen biriyle niye evleniosunki. 8 senedir klinige gidiomussun zaten, o kızı 1 sene olmadan öldürürsün bence. Sonra hapse falan gircen oohooooo hic bulaşma bence.
    phradrel bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)