Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

her an intihar edebilirim !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah
    Abi ben 17 yasindayim yazin motorumu alicam 3 senedir bekliyorum bir kere bindim ve asik oldum bir kiz icin motorundan vazgecmeye degmez bile baskasi gelir .seni motorunla kabul etmiyorsa kabul edeni bul yada bindir motora heves ver sevdir olmuyorsa birak gitsin sonucta ailen birsey demiyorsa hic bir kimse birsey diyemez. Basta sana ya ben ya motorun diyorsa ileride baska seylerde cikarir. Benim bir kiz arkadasim vardi hic sevmezdi motorlari hergun anlata anlata sevdirmistim. motor gorse uf motora bak derdi benden once.. eger seni gercekten seviyorsa seni boyle kabul eder bir kiz icin canindan ve motorundan vazgecme motor bir tutku hastalik ve ozgurluktur ozgurlugunu kimselere verme abi tekerin duz bassin takma kafana
    vdeger bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Oz. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 (2005) - Ybr125 (2012) Yzf125 (2012)
    Alıntı OokareenoO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkessiz motorla mutluyum diyorsunuz ama yanınızda eşinizle hayaller kuruyorsunuz ki bu çok güzel birşey!
    Ben bayanın söylediği yaptı doğru demiyorum. Biraz da onu anlamak gerek dedim . Evlilikte iki tarafında alttan alması gerek bazen zamanla zaten herşey oturuyor çünkü . Ama ilk seferde seçimi kadından yana değilde motordan yana kullanmak belki de bir ömür mutlu olacağı insanı kaybetmesine sebep olabilir.
    Gerçi arkadaş intihar edecek durumda!
    Zamanla orta yol bulunması her iki tarafı daha mutlu eder!
    Ben şimdiki zaman için konuştum orada herkes siz motorum ile mutluyum derken. Gelecek zaman içinde hayal kurdum. Sonuçta bir gün evleneceğim, nasip kısmet. Fakat gene dediğimin arkasından eğer evleneceğim hatunun kararları beni mutsuz edip bir ömür hep eksik yaşamamı sağlayacaksa başımı iki elimin arasına alır bir düşünürüm. Acaba bu doğru kişi mi diye.

İNTİHAR'da bana göre zavallılıktır. Ben bana kendim için lazımım arkadaş. Bir başka sebep neden zorluk ne olursa olsun düşer kalkarım gene düşerim gene kalkarım. Bir gün bir bakarım varmak istediğim noktadayım. Tıpkı imzamda yazdığı gibi.

Ne kadar çoraksa toprağım, ne kadar yalnız ve kimsesizsem, bilirim en az o kadar da eğilmezdir boynum.
    OokareenoO bunu beğendi.
    Ne kadar çoraksa toprağım, ne kadar yalnız ve kimsesizsem, bilirim en az o kadar da eğilmezdir boynum.

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    bitmeyen tek AŞK motosiklet aşkıdır bir bayan için motosikleten veyat çok sevdiğin bişeyden vazgeçmek en büyük hatadır insanın hayatından.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    APAÇİYİM....

Motosikleti
    Ybr 125(satıldı) yamaha xmax ABS
    üç tekere geç piaggio mp3

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı erkanzdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlangıç için kötü bir durum olabilir.
    Konu eşinizin sizi ve dolaylı olarak eşinizin kendisini düşünmesidir.
    Hiç bir başlangıç şartlı olmamalıdır şart varsa sonunda problem çıkacaktır, Başlangıç olduktan sonra şartlar hayata göre değişecektir yada hayat şartlara göre şekillenecektir.
    Eşler arasındaki sevgi sömürüsü, ya ben ya o deyişleri genelde ben tercihi ile başlar ama sonra hep böyle devam etmez ya kişilik bozuklukları başlar yada restleşerek (O) na dönülür ve sonuç başta olması gereken ben böyleyim işine gelirseye gelir.

İlk karar son kararın pişmanlığıdır.
    aaah be orhanım, dedik ama dinletemedik... :(
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aaah be orhanım, dedik ama dinletemedik... :(
    Sencer abi seni görmek çok büyük zevk çok özlemişim muhabbetini sağlığın nasil

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Eş adayı gerçekten seviliyorsa yapılmayacak şey yoktur,bazı arkadaşlar çıkıp ne alaka diyecekler motora bınmeyıverın olmezsınız ama sizi gerçekten sevdiğini düşünüyosanız ve onu motordan daha çok seviyorsanız ki ikisi mukayese edilemeycek şeyler ben motorumu değişmem hiçbişeye diyenseniz kız arkadaşınıza elveda diyeceksınız.yada onunla bi ömre evet se cevabınız o zaman da motosıklete elveda.hiç kimse sevdgiğinin kötülüğünü istemez korktuğu içindir benımde nişalnlim aynı sızınkı gıbı ve motora su an hafta 1-2 bınılıyo ve mecburiyetten motor her zaman bulunur ama seven ?

VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Yaza kadar idare et havalar ısınınca
    Bir şekilde ya şurdan ekmek alalım şurdan bi dönelim bi bahane bul yavaş yavaş püfür püfür git...
    İşini hallettikden ya sonra ya yakın bi yerde çay içmeye gidelim ağır ağır gideriz bişe olmaz vs. yap...
    Telefon başında reddeder motorun başında söylersen heycanla karışık bi anlık cesaret eder gene ürkütmeden yavaş yavaş git...
    Bu şekilde alıştırıyosun...
    barodi bunu beğendi.

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Tedaviniz tamamlandıktan sonra tekrar düşünün. Sağlık ve maddiyat yerinde olduğu sürece hayat yaşamaya değer.

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 senedir özel bir klinikte psikolojik tedavi görüyorum.
    barodi bunu beğendi.
    500px.com/importantphotogalleryblogspot

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Kardesim o kız tarih oldu deymezmis
    Birde ozamanlar ne salakmisimki hasa allaha isyan edercesine yazmisim tövbe estagfirullah. Allah dogru yoldan ayirmasin düsmez kalkmaz bir allah !
    Bizleri sasirtmasin seytanin kandirmasina izin vermesin.
    DEISIS bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sizi merak etmekte hakli olmakla birlikte sizin ozgurlugunuzu kisitlamasi benim nazarimda sevgisini sorgulatir.

"Ya motor ya ben" iliskide cozum cumlesi degil ileride baska problemlerin de habercisidir bence.
    barodi ve Kur4y bunu beğendiler.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizi merak etmekte hakli olmakla birlikte sizin ozgurlugunuzu kisitlamasi benim nazarimda sevgisini sorgulatir.

"Ya motor ya ben" iliskide cozum cumlesi degil ileride baska problemlerin de habercisidir bence.
    O is bitti coktan cok sükür hamd olsun iyiyim .ama yine tedavi devam ediyor. Duygudurum bozuklugu var yine ayip deyil bu herkes hasta olabilir. Allah tum iyi hastalara sifa versin.

Kur4y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    bende ortada ciddi bir durum var sandım İntihar falan , Gerek yok böyle şeylere iyi akşamlar

mbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor...
    kardeşim en doğru yol yengeyede o duyguyu tattırman. artçı olarak al arkana gezin bol bol. ozaman oda çok sevecektir. hatta aranızdaki bağ bile artabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:24 ----------

konu eskiymiş pardon hiç olmazsa bundan sonra hayatına girecek kadına bu duyguyu tattırmaya bak oda sevecektir. Allah senin adına hayırlısını versin.
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    dealim daystar 250
    sevgili abiler ve kardeşler; bugünlerde kavram karmaşasının çok olduğu dönemdeyiz, anlamları ve kelimeleri birbirine karıştırmışız vesselam, aşk kula değil Allaha dır, sevgi kulunadır. mesela; ninenize sorun, dedeme aşık mısın diye! vereceği cevap ortada bunu size açıkladım ki, belki bu pencereden bakmamışsınızdır siz kulu beğenip seve bilirsiniz, o zamanda tavsiyem, o sizin dünyanıza dahil olacak ve sizde onun dünyasına siz kendi dünyanızda onun yaşaya bileceğini düşürnürseniz onu hayatınıza dahil edin, sizde kendinizi yoklayın! ben onun dünyasında varolabilecek miyim diye. Lakin sakın ola siz kendinizi ve o nun sizin üzerinizde kendini, dünyanın merkezine koymasın. Özetle sakın kimseden değişmesini beklemeyin ve kimsenin sizin için değişmesini beklemeyin. Bir karşı cinsede sakın tapmayın. öncelikle HAYAT ARKADAŞI olun gerisi hikaye. kısaca tecrübemi aktardım. herkese iyi günler

trapmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Elbet birgün..
    Ya abi seni 2 leme sokan kız arkadaşını seçersen kız arkadaşınız ''aa beni seçti mutluyum'' diyebilecekmi? Sizin mutsuz olmanızla mutlu olabilecekmi? Eğer olacaksa. Haddim değil belki ama bunu söylemek hatalı bi gidişhat var demektir.

Konu eskiymiş kusura bakmayın

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim o kız tarih oldu deymezmis
    Birde ozamanlar ne salakmisimki hasa allaha isyan edercesine yazmisim tövbe estagfirullah. Allah dogru yoldan ayirmasin düsmez kalkmaz bir allah !
    Bizleri sasirtmasin seytanin kandirmasina izin vermesin.
    Doğru yolu bulmuşsun. Allah(cc) de gerisi yalan. Gazlamana bak sen.
    barodi bunu beğendi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    seni olduğun gibi kabul etmeyen biri ile nasıl bir ömür geçireceksin merak ettim doğrusu?belliki hanımefendi tipik türk'ler gibi motosiklet hakkında hiçbirşey bilmiyor.bence önce ona motosiklet'in ne demek olduğunu,bu tutkunu nasıl bişey olduğunu öğretmelisin.
    şahsen ben olsam bana uyacak birini bulurdum...karşımdaki kişi benim mutlu olmamı istiyorsa,mutlu olduğun şeylerde destek olmalı...

şimdi okudum o iş bitmiş.belkide en hayırlısı buydu.ama yukardaki yazımıda dikkate al eğer gene aynı durumla karşılaşırsan...
    Allah şifa versin
    barodi bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Gerçek aşk olsaydı muhabbet bu konuma gelmezdi,daha geçen gün kızarkadaşımla aramızda geçen muhabbet;

Ben: (Resmini gösterip sevmediğim bir motor tipi gösteriyorum) İnsanlar buna nasıl biner ya supersport candır az toparlanayım maddi olarak yaz başı yamaha R25 alıcam inşallah.
    O: Bende aynısını senin sevdiğin motorlar için düşünüyorum supersport çok kötü hiç sevmiyorum.
    Ben: Neden ya şunun tipine baksana ne güzel.
    O: Tipi güzel ama ben ona bindiğimde arkadan nasıl sarılacağım sana? Motora sırf sana sarılabilmek için biniyorum ama ne yapalım sen seviyorsan bende severim zamanla.

Bunu duyduktan sonra emin oldum ben aradığımı buldum gerisi diğer tüm tek tabanca arkadaşların başına her bulduğunuz kadını "O" zannedip zorlamayın kendinizi bırakın bakalım sizin kahrınızı çekebiliyor mu yada siz onun kahrını çekebiliyor musunuz o daha önemli.

En son ekleyeceğim ise hiç bir insan için canına kıymaya değmez en azından benim hayatım o kadar değersiz değil.

Not: Konu eskiymiş bunca yazdırdın bize gel dövücem seni

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)