Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

telefon tutacağından kamera olur mu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    Merhabalar . Gittiğim yerleri kayıt altına almak istiyorum. Ama malum bu tür kameralar çok pahalı. Bende de s4 var . Telefonumu kaliteli olmak kaydıyla bir telefon tutacağı ile deponun üstüne sabitlersem veya kaskın üstüne olur mu diye düşünüp durdum ama bir türlü işin içinden çıkamadım. Bir de size sorayım dedim. Bu durum hakkındaki görüşleriz nelerdir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    sitede reklamı çıkıyordu 150tl aparatlarıyla birlikte bir kamera vardı. Biraz araştır muadilleri elbet vardır . Telefonla pek saglıklı olacagını sanmıyorum

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Titreşimden dolayı pek net görüntü elde edemezsiniz. Çünki telefonların kameraları sabit çekimler için uygundur.
    Yinede olmaz diye birşey yok, yaparsanız neden olmasın

Oz. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 (2005) - Ybr125 (2012) Yzf125 (2012)
    Alıntı Dash_1905 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar . Gittiğim yerleri kayıt altına almak istiyorum. Ama malum bu tür kameralar çok pahalı. Bende de s4 var . Telefonumu kaliteli olmak kaydıyla bir telefon tutacağı ile deponun üstüne sabitlersem veya kaskın üstüne olur mu diye düşünüp durdum ama bir türlü işin içinden çıkamadım. Bir de size sorayım dedim. Bu durum hakkındaki görüşleriz nelerdir?
    Telefonla hiç denemedimde yarı profosyonel fotoğraf makinasını eşşek kadar olanlardan hani elektrik bandı ile arkadaşın motorun arkasına ve kaska bağlayıp kuşadası bodrum yolunda kullandığımı bilirim. Sonuçmu hiç kötü değil güzelde çıktı aslında.

Bknz. Go pro4329847216341289883421

Buda video çekimlerinden alıntılar.

Ne kadar çoraksa toprağım, ne kadar yalnız ve kimsesizsem, bilirim en az o kadar da eğilmezdir boynum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)