Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Çin malı motorlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Walla cooook yanlis acilmis bir konu..

Çinde bir iphone store a bile gittiginizde size orjinal urunu gosteriyor ve fiyati cok bulursaniz ayni telefonun farkli kalitelrrdr uretilmis 4 5 modelini cikariyor daha dusuk fiyatlarla..

Ayni hesap artik ulkemizede kaliteli çin malı motorlar gelmekte. Ucuz heryeri dokuluyor diyorsan gidip kalitelisini alirsin. Çin malı adidir ne demek?

Şahsen çin malı bir motosiklet kullaniyorum ve uzun yol kamp vs olaylarina ciktigimizda benim motorun klasmani olan japon motora duzde de arazidede toz yutturuyor ve hicbir arizada vermis degil.
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla cooook yanlis acilmis bir konu..

Çinde bir iphone store a bile gittiginizde size orjinal urunu gosteriyor ve fiyati cok bulursaniz ayni telefonun farkli kalitelrrdr uretilmis 4 5 modelini cikariyor daha dusuk fiyatlarla..

Ayni hesap artik ulkemizede kaliteli çin malı motorlar gelmekte. Ucuz heryeri dokuluyor diyorsan gidip kalitelisini alirsin. Çin malı adidir ne demek?

Şahsen çin malı bir motosiklet kullaniyorum ve uzun yol kamp vs olaylarina ciktigimizda benim motorun klasmani olan japon motora duzde de arazidede toz yutturuyor ve hicbir arizada vermis degil.
    çin malını öveyim derken japonlara vurmuşsunuz sizin motorunuz nedir ve hangi aynı klasmandaki japonlara toz yutturduğunu bi yazsanızda belki bizde sizin motordan alırız dimi. millet enayi gibi japona para vermez sayenizde

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Hayir niyetim japona camur atmak degil çin malıninda kalite kalite oldugunu anlatmaya calismak.
    Motorum xmoto xz250 onroad (turkiyede apachi xz250 olarak cikti)
    Klasmanindaki motorlardan biri honda crf250l. Detaylarini arastirip ogrenebilirsiniz

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Bendede çinli var alalı 10 ay oldu kilometre 17 bin küsür iki kez yolda bıraktı bir arkadaşa benden benzin aktardık bendede az vardı gider sandım gitmedi ))) 2 ustanın hatası kilometre değiştirdik beyinde değişmesi gerekiyor dedi onuda değiştirdik uyduruk bşi takmış 1 km gittim ısındı stop etti zar zor ugraşa ugraşa çalıştırdım arada stop etti ama geri götürmüştü eski beyni taktık tıkır tıkır eve gittim pederi alıp keşana ) egsoz un parlak kısmındaki tek civaya ilk aldımda düştü bidaha düşmedi öyle 200-300 km yollarda yaptım hiçbir bakımını eksik etmessen yağını 1200 de değiştirirsen zincirini yağlı temiz tutarsan çinli minli götürür abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malını öveyim derken japonlara vurmuşsunuz sizin motorunuz nedir ve hangi aynı klasmandaki japonlara toz yutturduğunu bi yazsanızda belki bizde sizin motordan alırız dimi. millet enayi gibi japona para vermez sayenizde

yamaha ybr Güç 7.3 kW 7,800 dev/dk. 9.5 Nm @ 6,000 dev/dk

mondial drift Max. Güç:9.5 kw at 9000 min Max. Tork:10.5 Nm at 7500 min

buna örnek vvereiblirim ybr kaslı sağlam motor ama motoru yok nedense düşük hp li ybr de yol tutuşu daha iyi gbi ama gidipte çift yönlü yolda tır sollamaya çıkınca iş değişiyor hafif rüzgar oldumu sollayamıyorsun abi yemiyor motor tırın arkasında yoldada acık toz taş oldumu hepsini arkada yiyorsun drftte çok az yaşadım bu sorunu okadar rzgar vardıki 70 e bile zor çıktımı hatırlıyorum
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

baris21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250
    arkadaş eşşek gıbı bınersen cınde,japona dayanmaz,bende mondial 100 kh vardı 37.000 km bındım degıl yolda bırakmak sılındır acılmadı.37.000 de sattım tek masrafı zıncır setı sattıgımda da motor bayiden cıkmıs gıbıydı civatasına kadar.hee bozulmaz dıye bısey yok her mal bır gun bozulacaktır....ama sen ıyı bak

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    2011'de aldığım ybr de şasesindki barkotta made in china yazıodu :D
    + geçende motor tamircisine gittim birşey sormak için içeride 2004 bmw 1200 polis motoru vardı 200'le giderken krank kırmış,adam tecrübeliki kaza yapmadan durmuş.çin motoru olsa olmıcakmı? + şehir içi 200 ile nereye gidiyorsun zaten 1tane cadde var bodrumda olaya flnda gittiği yok.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)