Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor bakmaya gidiyorum. Ruhsat hakkında!

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Arkadaşlar,

Akşam gidip bir motora bakacağım. Ruhsatta ve motor üstünde neler kontrol etmeliyim? Motor numarası, şasi numarası gibi ayrıntılar var mı? Yoksa sadece plakayı kontrol etsem yeterli mi?
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Ruhsatta şu ibareye bak kesinlikle. KAÇ KİŞİLİK YAZIYOR... 1 yazıyorsa muayaneden geçirmiyorlar, bu sıkıntı. Kağıdı yeniletmen gerekir buda 100tele aşağı yukarı.
    İki yazıyorsa sorun yok. Gerisi klasik şeyler işte. Muayane tarihi, plaka,şasi no, marka-modelin düzgün işlenip-işlenmediği...

Almaya niyetleneceksen numaları kaydedip sorgulama yap yinede, işini garantiye al.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    tr_select dün burada bir arkadaş sorgulama yaptırdı. Bir sorun görünmüyordu. Muayenesi yokmuş. Tabi ki satıştan önce muayene yaptıracak ama ben karar versem bile muayene yapılmadan kapora vermeyeceğim. Şasi no gibi ayrıntılarda muayenede bakılır muhakkak? Ben motoru beğeneyim sadece
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    servise gösterin güvenilir tanıdığınız yoksa 20-30 tl alıyorlar alın almayın pek demiyorlar 2 tarafıda kaybetmemek için ama şu arızas var bukadara malolur ya da ben olsam kaçırmam ben olsam almam diyorlar genelde patlak satıcılar servis olayına baştan mualefet ediyorlar zaten .... muayene sorunsuz geçerse satıştada sıkıntı yoksa servistede ok'lerse dadından yinmez alınır.hayırlı olsun şimdiden...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)