Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acil Yardım !!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar kanuni breton 125 marka motosikletim var daha önce kesiciye giriyordu bi süre sonra girmemeye başladı bende girer diye denediğim de piston delindi ve silindir piston üst kapak attık tüm bakımlarını yaptıktan sonra şöyle bir sorun oluştu 80-90 km/h ulaştıktan sonra 5. viteste devir 5 bin 6 bin de gitmiyo gaz verdiğim de motor aşırı derece de bağırıyo o yüzden yüklenmiyorum bunu neden yapabilir.Ayrıca makinesiyle oynamadık yine 125 cc Acil yardım edin yoksa kafayı yicem az kaldı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Üzerine yatmayınca yapar o ...

Hayır makine patlıcakmış gibi ses geliyo daha önce yoktu böyle birşey

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:52 ----------

o kadar kişi bakmış yardım edebilcek kimse yok mu?

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı qwested adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kanuni breton 125 marka motosikletim var daha önce kesiciye giriyordu bi süre sonra girmemeye başladı bende girer diye denediğim de piston delindi ve silindir piston üst kapak attık tüm bakımlarını yaptıktan sonra şöyle bir sorun oluştu 80-90 km/h ulaştıktan sonra 5. viteste devir 5 bin 6 bin de gitmiyo gaz verdiğim de motor aşırı derece de bağırıyo o yüzden yüklenmiyorum bunu neden yapabilir.Ayrıca makinesiyle oynamadık yine 125 cc Acil yardım edin yoksa kafayı yicem az kaldı
    Büyük ihtimal sorunun çözümü basitken çakal ustanın birinin silindir-piston değişmeden düzelmez saçmalığına uyup parçalar değiştirildi ve şimdiki performans sorununun nedeni kalitesiz işçilik.

Kalitesiz işçilik diye birşey yok zaten kendimiz taktık sadece debraj kaydırıyomuş o da yeni başladığı için yapıyor sadece debraj balatası değiştiğin de düzelcek önemli birşey değil yani

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Atıp tutar o alisiyoruz bizde

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Atıp tutar o alisiyoruz bizde
    İhtimallerden bahsetmenin atıp tutmak olarak nitelendirildiği ve her konuda benden bahsedip kadın gibi dedikodu yapan zihniyete bizde alışmaya başladık.

Motosikleti
    Bütün site senden bahsediyor, sen ona alış bence.

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Ahmet Abi candır gerisi heyecan.
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

Motosikleti
    Kesinlikle katılıyorum kngsze .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)