Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bmw k1200r ile ilgili bilgisi olan paylaşabilirmi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    motorsikletve kadnlar
    arkadaşlar bmw k1200r almayı düşünüyorum bilgisi olan ve daha önce kullanan arkadaşlar biraz bilgi verebilirmi bu motosikletle ilgili

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Benim arkadaşımda 1200S var, motor vs aynı dış görüntü farklı! Kendisi sakin kullanımda 5-5.5 litre yaktığını söylüyor ama bastığında içtiğine şahitliğimiz var! Temizini bulmak dert,donanımı,gidişi güzel ama parça ve servis olarak gerçekten el yakıyor!

Motosikleti
    motorsikletve kadnlar
    peki şanzumanla ilgili kronik bir sorun olduğundan bahsediliyor 1200r ve 1200 s modeli için böyle bir durum varmı yada duyum aldınızmı?
    arkadaŸlar hastasym yollarn yaz gelsin diye her kŸ beklemekten skldm

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    Şanzuman ve motor ile ilgili kronik bir sorun var, 2005 yılında satışa çıktığında bu sorunla karşılaşıldı ve Borusan garanti kapsamında bu sorun başgösteren motorlarda şanzıman-motor değişimi yaptı, sorun olmayanlarda da sorun çıkaran parçayı yeni geliştirdikleri versiyonunia değiştirdi. Bu sorun bu motora sahip modellerde yoğun biçimde yaşandı, yurtdışı forumlarında da okuyabilirsiniz, bizim burada satılıklarda da özellikle bu değişimi vs ilanda yazarlar, yazmayanlarda araştırırsanız mutlaka servis kayıtlarında çıkar! Benim arkadaşımdaki motor çok iyi kondisyondaydı,pek kullanılmamış hobi motoru olarak aldı 1200S'i, şuan satılık! Motoru beraber almaya gittik,servis kayıtlarını bulduk böyle bir sorun başgöstermeden ilgili parçaları değişmişti. Borusan bu değişim için 2010'a kadar garanti de verdi ama bu sorunu şimdi yaşarsanız işiniz çok zor,parça fiyatları çok çok pahalı! Arkadaşım motorun gücünden endişeli,bana çok fazla diyor, boyut olarak hantal...kendisi şuan daha pratik 600-800cc arası birşeyler bakıyor. Bu motordan anlayan ustalara sorarsanız aman uzak durun derler, ki bence de öyle yapın!

Motosikleti
    motorsikletve kadnlar
    anladım detaylı bilgi için çok teşekkür ederim
    arkadaŸlar hastasym yollarn yaz gelsin diye her kŸ beklemekten skldm

ecz.erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 HD crossbones, 2012 HD CVO Roadglide
    bir de k12 motorlarının belli bir yıla kadar motorları problemli olduunu biliyorum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)