Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2007 model 600rr

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda
    merhaba arkadaşlar son hızla 600cc arama içerisinde bir motor buldum.makına 2007 model 46 bin km de.boya tramer değişen yok.full honda servis bakımlı.4 ay sonra muayene doluyor. egzoz manet vb.aksesuarı mevcut 20.500 tl para istiyor kuruş inmiyor aşagı.2007 model makınaya göre çok bu para.yada bana mı öyle geliyor.fikriniz nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    o kadar para vereceksin ve 50 bin'e dayanmış motormu takıldı oltana ;?

bence vaz geç,
    20 binlira verdikten sonra daha düşük km alınabilir,

veya daha yuksek model...

Motosikleti
    Honda
    km yüksek olabilir.fakat alacagım 30 bin km de ki motorun kilometresinin çekilmedigi anlamak çok zor.en azından bu motorun bu zamana kadar kı bakımları servısınde yapılmış kayıtlı durumda.istese verır bır mıktar para 30 bın e çektırır.servıse degılde kayıt altına alınmayan bır özel servıse göturebılırdı.bu açıdan düşünmek gerek bence

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    hayırlısı olsun dostum,
    karar senın,

Motosikleti
    Honda
    öyle tabi ama her açıdan fikirleriniz önemli.fikirlerinizi almak için konuyu açtım zaten

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Pahalı engin. Hem satarken zarar edersin... Benden uyarması.
    Geçenlerde o paralara çok güzel motorlar vardı, baktınmı onlara ?

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-berr-motors-tan-2008-model-honda-600rr-158425182/detay

buna baktın mı ?

Motosikleti
    Honda
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pahalı engin. Hem satarken zarar edersin... Benden uyarması.
    Geçenlerde o paralara çok güzel motorlar vardı, baktınmı onlara ?
    malesef bulamıyorum.hep kazalı boyalı tramerı olan motor.var.satışını düşününce cbr 600-1000 den başka motor düşünmez oldum

Alıntı caneroz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-berr-motors-tan-2008-model-honda-600rr-158425182/detay

buna baktın mı ?
    evet full boyalıymış malesef

ben olsam 0 cbr 500 alırdım tabiki zevk meselesi içine sindiyse al sonuçta servis bakımlıymış.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı ENGİN REİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef bulamıyorum.hep kazalı boyalı tramerı olan motor.var.satışını düşününce cbr 600-1000 den başka motor düşünmez oldum
    Motosikletin bulunduğu ili boşver. En fazla 300-500 lira benzin parasına getirirsin... Temiz motor almaz isen o 300-500TL kat kat senden çıkar muhtelif masraflar ile.

Demiştim sana, acele etme... Her gün ilanlara göz gezdir. Daha zamanı var hem sezonun.

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    tamamda ilanda ki motor niye boyalıymış ? ki ahım şahım bir şeyi yoksa alınır pazarlık payı da o nedenden dolayı olur yani biraz öldür fiyatını kontrolünü ettikten sonra alınır bence boya o kadarda önemli değil zaten düşük model alıcaksınız satarken niye zarar edip haddinden fazlasını veresiniz ki ?

Motosikleti
    Honda
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben olsam 0 cbr 500 alırdım tabiki zevk meselesi içine sindiyse al sonuçta servis bakımlıymış.
    eyvallah fakat cbr 500 e bu parayı asla vermem ya.hani bi 70-80 hp olsaydı o zaman düşünülürdü belki

Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin bulunduğu ili boşver. En fazla 300-500 lira benzin parasına getirirsin... Temiz motor almaz isen o 300-500TL kat kat senden çıkar muhtelif masraflar ile.

Demiştim sana, acele etme... Her gün ilanlara göz gezdir. Daha zamanı var hem sezonun.
    makına bana yakın ya 100 km uzakta.günde 8-9 saat bakıyom.aşırı özledim ya.dayanamaz oldum

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    benım makıne cıdden ucuza gıtmıs ya pıyasaya bak...

Motosikleti
    Honda
    Alıntı burakragaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamda ilanda ki motor niye boyalıymış ? ki ahım şahım bir şeyi yoksa alınır pazarlık payı da o nedenden dolayı olur yani biraz öldür fiyatını kontrolünü ettikten sonra alınır bence boya o kadarda önemli değil zaten düşük model alıcaksınız satarken niye zarar edip haddinden fazlasını veresiniz ki ?
    aslında benım boya takıntım yok.aşırı derecede.millet çok arar olunca bende arıyorum mecbur.bıde bu makına full boyalı.alsam valla satamam.büyük bir kazası olmuştur.depo boyalı ise o makınadan kaçarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:19 ----------

Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım makıne cıdden ucuza gıtmıs ya pıyasaya bak...
    ben 2008 rr ı 17 ye sattım 2 ay önce ne dersin bu işe belki soran olacaktır onu satıp nıye 2007 fılan bakıyorsn diye.beklenmedık şeyler çıktı soguduk sattım.alan adam 18.750 ye sattı.otur agla

Motosikleti
    kayıtlarda var mı bir şey veya sorduğunda bir şey söylediler mi ? valla yan yattı çamura battı bunlar bana hikaye uygunsa alırım . ilk motorumu alırken ben her şeyine takmıştım gittim sıfır aldım sonra ) ondan sonra pekte önemli değilmiş aslında falan demiştim. Çünkü hemen hemen her motor yanada yatar çamura da batar.. Hayırlısı olsun ama gönlünüzde servis bakımlı varsa alın derim ama satarken zarar yapmam diye de düşünmeyin bence..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:25 ----------

Alıntı ENGİN REİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]

ben 2008 rr ı 17 ye sattım 2 ay önce ne dersin bu işe belki soran olacaktır onu satıp nıye 2007 fılan bakıyorsn diye.beklenmedık şeyler çıktı soguduk sattım.alan adam 18.750 ye sattı.otur agla

o adam 2 ay içersinde neden motoru sattı onu anlamadımm ben
    ENGİN REİS bunu beğendi.
    Allah ne verirse hayırlısını versin, İnşallah.

Motosikleti
    Honda
    şu zamana kadar alıp sattıgım her motorda zarar yedim.ben 2.el alim kullanım kar edım zaten tıplere zaten kıl oluyom.ne bu kar amacı.anlamış degilim.fiyat bana pek uymuyor aslında ama düşünüyorum işte.adam al sat yapıyormuş çünkü.gıttı baska makına aldı oda suan ılanda.

Motosikleti
    oda güzel , ya uzun süreli kullancaksınız başını ağrıtmıcak bir motoru almak daha hayırlısı tabii.. Allah gönlünüze göre verir inş. sezon açıldı sayılır ufak ufak ilanlarda boy gösterir zaten sayfalarda her şeyin hayırlısı .
    ENGİN REİS bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda
    Alıntı burakragaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oda güzel , ya uzun süreli kullancaksınız başını ağrıtmıcak bir motoru almak daha hayırlısı tabii.. Allah gönlünüze göre verir inş. sezon açıldı sayılır ufak ufak ilanlarda boy gösterir zaten sayfalarda her şeyin hayırlısı .
    eyvallah kardesım sagolasın.hakkımızda hayırlısı.içime sınecek.rahat rahat kullanacagım makına gerek bana.1 kez dilim yandı
    burakragaa bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    O kadar para vereceksin ikinci el alicaksin o fiyata sifir motorlar var bence onlari düşün yazik etme 50 bin kusur kilometre olmuş değmez ama yinede senin kararin iyi düşün derim.

Motosikleti
    Honda
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar para vereceksin ikinci el alicaksin o fiyata sifir motorlar var bence onlari düşün yazik etme 50 bin kusur kilometre olmuş değmez ama yinede senin kararin iyi düşün derim.
    eyvallah kardeşim.
    0 4 silindir makına bakıyorum sadece xj6n var.oda tip olsun güç olsun.bana yetmıyor. TÜM FİKİR VEREN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)