Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

En kolay satılan scooter

Motovento
    REKLAM ALANI

spacy 110 fizy 125 honda km aşırı yüksek olmadığı sürece satarsin ben 2sinden birini yazın alıyorum
    hasanrs bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Bende vespaya benzeyen motoran vento 100 düşündüm şu an. Vergisi de yokmuş
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

mk10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Evet hocam yetkili serviste yaptırdım bakımını. Kasko yaptırmadım, sanırım belli bir fiyat yada cc altına kasko yapılmıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Apartmanın girişinde kameranın gördüğü bir yerde kilit altında tuttum.
    hasanrs bunu beğendi.

Motosikleti
    mk10 bende disk kilidi ve zincir takacağım. PCX için ikna olmaya başladım. Peki cbr250 ile devam etmeseydin pcx tatmin edici olur muydu? Şimdi kullansaydın mesela?

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Hasan hocam pcx kullanma sansim oldu ilgilendigim ve istedigim bir motordu. Cok cok keyifli hatta scooter alincaksa ilk tercih olmali kendi sinifinda. Yakitiyla, konforuyla 10 numara arac.
    hasanrs bunu beğendi.

Motosikleti
    Olay şekilleniyor gibi Aslında chopper dan yanaydım ama trafikten biraz gözüm korktu. Yokuşlar falan...

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    Alıntı hasanrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olay şekilleniyor gibi Aslında chopper dan yanaydım ama trafikten biraz gözüm korktu. Yokuşlar falan...
    Sahsen istanbulda surekli kullanilacaksa sekil yerine konfor aramak en guzeli onuda size pcx saglayacaktir eger butceniz uygunsa. Ayrica tip olarakta cok guzel bir arac pcx hayirlisi olsun diyelim
    hasanrs bunu beğendi.

mk10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hocam pcx ilk motorum olduğu için beni tatmin ediyordu ilk zamanlar. 0 dan hızlanması falan gayet iyi. Trafikte kullanacaksanız çok ideal rahatlıkla aralardan geçer dengesi mükemmeldir. Konforuna diyecek bir şey yok zaten, cbr ye geçişim sancılı oldu biraz pcx rahatlığına alıştıktan sonra. Limit hızı 110 deniliyor, ben en çok 105 yaptım. Zaten 90-100 den sonra hız öyle kolay kolay yükselmiyor. Şehirlerarası yada otoban gibi büyük şeritli yollarda en sağa mahkumsunuz. Ben Ankara da yaşıyorum. Bir kaç kere eskişehir yolu konya yolu taraflarına çıktım, orta şeritte ve sağ şeritte sıkıştırılmadan kullandım. Büyük beklentiyle yaklaşmadıkça yeterince tatmin ediyor sizi.
    hasanrs bunu beğendi.

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    Alıntı furkanesen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    spacy 110 fizy 125 honda km aşırı yüksek olmadığı sürece satarsin ben 2sinden birini yazın alıyorum
    Fizy sahibiyim satamadım gavuru.
    Ben 3200 civarı istiyorum millete gelince enson 2500 vb vereyim diyorlar sıfırı 4000 TL olan motoruda o fiyata veresim yok.

ama PCX çabuk gidiyor.
    hasanrs bunu beğendi.

motor kaliteli olduktan sonra scooterı çok çabuk satarsın,bende aprilia scarabeo200 vardı,o kadar zor ve az tercih edilen bir marka olmasına rağmen 5 gün içinde satmıştım motoru,hemde ölü fiyata değil.kendim bile şaşırmıştım.bu forumda her nekadar vitesli motosikletler hakkında çok konuşuluyor olsada gerçek dünyada scooterlar daha çok kullanılıyor,millet vitesle uğraşmak istemediği için scooterı tercih ediyor bu yüzden her zaman alıcısı oluyor.
    hasanrs bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    İlk motor çok önemli. mümkünse kendisini sorunsuzluk anlamında kanıtlamış bir model seçmeniz sizin yararınıza olur.
    Daha ilk seferden bezmemeniz açısından.
    Bu anlamda bende pcx öneririm.
    Hemde aptal saptal ustalarla garip gureba servislerle muhatap olmazsınız. Kaliteli adam akıllı servise gider keyfinizi kaçırıcak sürrizlerle karşılaşmazsınız .
    Bu piyasada bilmeyen adamın işi çok zordur.
    hasanrs bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sahibinden.comda 6.000 tlden aşşağıya kimse vermiyor bu Pcx si hepsi temiz kazası belası yok en fazla durduğu yerde yan yatmışlığı var

Pcx böyledir alırkende pahalı alırsın satarkende fazla zarar etmeden satarsın

Motosikleti
    Ciddili soru! şuna ne diyorsunuz başlangıç için? En fazla bir yaz hatta daha kısa da olabilir süre... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-motoran-motoran-vento-100-vergisiz-tertemiz-1-600-km-de-157417227/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden.comda 6.000 tlden aşşağıya kimse vermiyor bu Pcx si hepsi temiz kazası belası yok en fazla durduğu yerde yan yatmışlığı var

Pcx böyledir alırkende pahalı alırsın satarkende fazla zarar etmeden satarsın

Evet 6000 de veresim yok açıkçası ilk motor için... Yanlış mı düşünüyorum?

mağdem ufak scooter işini görecek eğer sıfır düşünürsen yamaha delight'a bak.harika ötesi bir tasarımı var,vergi olayına takılma sonuçta yılda 100 lira vergi vereceksin.
    hasanrs bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mağdem ufak scooter işini görecek eğer sıfır düşünürsen yamaha delight'a bak.harika ötesi bir tasarımı var,vergi olayına takılma sonuçta yılda 100 lira vergi vereceksin.
    Yamaha delight ikinci el ile pcx ikinci el fiyatı neredeyse aynıymış. Maddi açıdan bir avantajı yok. PCX daha önde o zaman. Vento ilk motor olarak düşürmelik yatırmalık ucuz bir alternatif diye düşündüm

mustang256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Şehir çok önemli satış için ben Eskişehirdeyim burada motosiklet o kadar yaygın değil bunun etkisi olsa gerek 2013 model 2000 km deki motorumu 1700 tl istememe rahmen satamadım 6 aydır. Hiç bir sıkıntısı yok halbuki, İst'de yaşıyor olsam satılırdı üstteki okuduklarıma göre.
    hasanrs bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mustang256 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir çok önemli satış için ben Eskişehirdeyim burada motosiklet o kadar yaygın değil bunun etkisi olsa gerek 2013 model 2000 km deki motorumu 1700 tl istememe rahmen satamadım 6 aydır. Hiç bir sıkıntısı yok halbuki, İst'de yaşıyor olsam satılırdı üstteki okuduklarıma göre.
    İstanbul dışı küçük motor daha kolay satılır diye bilirdik ama bildiklerimiz doğru değilmiş demek ki

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ciddili soru! şuna ne diyorsunuz başlangıç için? En fazla bir yaz hatta daha kısa da olabilir süre... http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-motoran-motoran-vento-100-vergisiz-tertemiz-1-600-km-de-157417227/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

Evet 6000 de veresim yok açıkçası ilk motor için... Yanlış mı düşünüyorum?
    İyi bir lastikle fazla düşmezsin koruma demiri yoksa , sıfırı pahalandığı için 2 elide pahalıdır Hondanın 2011 de almıştır şimdi ise sağını solunu temizler ilana koyar sıfıra yakın fiyata

Hepsinin kazası belası yoktur Daha ilk günki gibi sıfır ayırındadır çizikler varsada onlar için önemli değildir durduğu yerde yan yatmıştır Hepsi garaj motorudur yağmur çamur görmemiştir Fazla zorlanmamıştır sadece hafta sonları binilmiştir çoğu 30 bini geçmez orda kalır öylece bazıları vardır sigorta kağıdını bakım aralıklarını motorun faturasını yağ masraflarını bile yazar
    hasanrs bunu beğendi.

mustang256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    İstanbul dışı küçük motor daha kolay satılır diye bilirdik ama bildiklerimiz doğru değilmiş demek ki
    Malesef ki Eskişehirin meşhur ayazı ve gece gündüz hava sıcaklığının baya farklı olmasından yılın yarısında anca kullanıyoruz motoru halkta pek yönelmiyor motora
    ^^

Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fizy sahibiyim satamadım gavuru.
    Ben 3200 civarı istiyorum millete gelince enson 2500 vb vereyim diyorlar sıfırı 4000 TL olan motoruda o fiyata veresim yok.

ama PCX çabuk gidiyor.
    3200 liraya aldık geçen sıfır fizy çiğ köfteci arkadaşa.
    Benim arkadaşımda 2500 km de olan vardı 2012 model 3450 ye sattı o da ayrı bi olay

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)