Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

fethiyede airbrush ,boya ve grenaj tamir uygulaması

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar ben muğla fethiyeye yerleşip motosiklet boya grenaj onarım ve airbrush işimi orada yapmak istiyorum ..o bölgeyi bilen arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var artılarını ve eksilerini bildirirseniz sevinirim ...saygılar
    UqUR_ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Sanayi bölgesi tarafına bi bakın.airbrush güzel olur fethiyede motosiklet sevdalısı çok bende gelırım adres verirseniz
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    cf moto 400
    Bizim burada o işleri yapan birisi var mı bilmiyorum ama sanayide çok motor sevdalısı abimiz var. Hatta Motosiklet kulubumuz bile var, bina değişecek di en son şehir merkezine bina açacaklardı. Benim motorum küçük olduğu için büyütene kadar pek takılmıyorum. Sanayide parçacı yaşar usta var aprilla sevdalısı onla tanışırsan en iyi o bilir diye düşünüyorum. Ayrıyetten motor bakımları yaptıracak olursan yine sanayide can motor tavsiye ederim.

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    merhaba , fethiye'de dediğiniz işlemler güzel olur ama buralarda fazla büyük motosiklet yok. sadece grenaj ve airbrush gibi olursa biraz zayıf kalabilir düşüncesindeyim. hani yanında normal tamir yedek parça felanda olacaksa bi nebze daha iyi olur. çünkü bu yöredeki yoğunluk küçük 125 -150 cc aralığında.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    valla aslında çok iyi olur oralarda öyle birşey ama geçinebilirmisin onu bilmiyorum kardeşim. arabalarada air brush yaparsan olabilir diye düşünüyorum. İnşallah olur bir ara memlekete geldiğimde tanışırız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)