Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vites geçişi

Motovento
    REKLAM ALANI
    gt170 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suanda yok ��
    Herkese iyi günler..170 lik kanuni bir motorum var.Motor 3000 km de ve bazen viteslere geçiyoken takılıyor vites pedalına bastırıyorum yine geçmiyor.Duruyorum debriyajı hafif kavrama noktasına getiriyorum tekrar deniyorum vites geçiyor ara sıra oluyor. Trafikte çok rahatsız edici bir durum.Yardımcı yorumlarınızı bekliyorum yardımcı olan herkses şimdiden teşekkür ediyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    ya debriyaj bitik ya motorun yağsız yada debriyajın ayarsız

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Sanirim debriyaj baski balatasini tam ayirmiyor, motor blogu uzerindeki debriyaj gerginligini ayarlayin kavrama noktasini menet uzerinden kontrol edin yada en guzeli servise bir goturun

gt170 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suanda yok ��
    Yorumlarınız için teşekkür ederim. ,Debriyajının bitik olması imkansız motor daha 3000 km de.Ayarı yaptırmasam bir zararı olur mu?? Şuan maddi yönden bir sorunum var onu serviste yaptırsam sizce ücreti ne olur.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    eğer debriyajı sıktığınızda debriyaj teli yeteri kadar baskı balatayı ayırmıyorsa kolay ücret bile almazlar bunu sen bile yaparsın, balatada baskıda veya baskı rulmanında sorun varsa komple debriyaj grubu 70 80 tl civarıdır, geçen yıl mondial drift in değiştirmiştim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)