Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ninja 300 rahat mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Arkadaslar Kawasaki Ninja 300 oturus olarak aşırı racing değil gibi geldi bana 390 duke ve ninja 300 arasinda kaldım vallaha nisan gibi alacağiz.
    Tek merak ettiğim oturuşu rahat mi rahat derken 125 duke 200 duke 390 duke lar dan aşağı yani varmi?
    Günlük ortalama 35km yol yapacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:05 ----------

Kullanıcısı var ise lütfen cevaplasin.
    Yani naked dan buna geçsem cok degisiklik olur mu sorun yasar miyim yasamaz miyim.?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Fazer,cbf600 konforu beklememek lazım ancak sürüş şekli nedeniyle duke serisinden farklı olacağını sanmıyorum.

Motosikleti
    cf moto 400
    Bir duke'dan daha rahat olacagini dusunuyorum. Duke selesi tasa oturmus hissi veriyor bana ayrica ninja da ss oturusu olmadigi icin sıkıntı cıkacagini sanmiyorum.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Uzuncana yazdığım kritiği mevcut.Aratırsanız bulursunuz...Fotoğraflar artık yok olmuştur tabi...

Haricinde 300cclik tam bir pist replicası...Yani zx6rdan çok az farkı var.Ss tarzı makinelere alışıksanız evet rahat lakin nakedcılar sevmez.

Ktm 390 ile sağlam kilometreler yaptım.Arkadaşımın eşine ait.Motorun rodajında parmağım var Tabii ki oturuş pozisyonu benim gibi 178lik adam için ninja300den daha rahattı...İvmelenmesi aşağı yukarı aynı.Belki 1 tık ninja iyi gidebilir.Tabi bu ilk 120km için.Sonra fena açılıyor ninja ktm nal toplar

Kendi şahsi fikrim ninja300.Fiyatları aşağı yukarı aynı.Ninja 300 acayip bir makine...Görüntü ses güç vs vs...Kendinden başka rakibi yok
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Alper öyle bir anlattın ki . Recep ivediğin takıme elbise alma sahnesinde ki böyle ağzının suyu akma olayı oldu bende suan. Bende ninja 300 e hayranım nedenide 2013 636 ile aynı tipdeler yılan gibi tıslııyo namussuz . Şimdi sattırcan bana 250 liği biraz daha koyup 300 aldırtcan

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    aşırı öne eğilmiş bir pozisyonda insanlarn gözüne tecavüz ederim :D az da kiloluyum ondan soruyorum tam dik değil tamda ss oturuşu değil tam arasnda bişi istiyorum ninja böyle ise bidaha düşünmekte fayda var :D

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    oturuş pozisyonunu bilmemde adamlar iyi geçiriyor. çok güzel motor kaliteli motor ancak en azından 400 cc olsaymış bu paralara

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    kime göre neye göre

Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oturuş pozisyonunu bilmemde adamlar iyi geçiriyor. çok güzel motor kaliteli motor ancak en azından 400 cc olsaymış bu paralara
    CBR 500R 500CC de ne oluyor. Ninja 300 den yavas kaliyor
    salihbozkurt bunu beğendi.

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -

Konuyu görünce bugün çektiğim fotoları atmak biraz canlandırmak istedim konuyuda :D

Ninja rodaj'da diye arkadaştan almak istemedim zaten daha göz nuru denemedim ama oturdum üstüne selesine bilmem ben ama benim motora göre kıyasladığımda oturuş pozisyonu rahat kasmıyor adamı yani ne yatık ne çok dik cbr'ı aratmadı bana. Ses konusunda yok hani ses yok. Benim motor orjinal hali ve inanılmaz bastırıyor. şöyle ki yanımda durduğunda ben çalışmıyor sanmıştım motoru o derece sessiz bir makina. Eee tabi oynanabilir zevk meselesi

Deposu minnacık bir şey ( benim kanaatim ee normal karşılayın bunuda )
    Arkadaşım oturduğunda motora ağzından çıkan kelimeler.. '' ooov bu bayağı ss tarzı '' km 200 falanmış max. söylediği kadarıyla hani fazla bir şeyde beklenemez zaten . Ama sevimli afacan bir şeye benziyor. O kadar para verilmez eğer zengin değilseniz hiç giriilmez kanımca. Hastalığınız yoksa başka şeylere yoğunlaşın derim her şeyi para kawanın. Hayırlı sabahlarınız olsun bu arada..

gökhan70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Borelli Ledow 250
    Türkiye'de adam gibi inceleme yapan bi tek AEA olduğundan bende beklemedeyim. Bilen birinin amörtisörler, yol tutuş, viraj kabiliyeti, frenler vs. yürür aksamı hakkında bilgilendirmesi lazım. Sonuçta 18.000 tl bu motor için büyük para ama hak ediyosa alınır.
    Zaten bu motorun fiyatı açıklanır açıklanmaz her yerde aynı yorumları gördüm. üççüzlük motora o para haram, git 2. el 600F al vs gibi. Arkadaş o paralara 600 lük motor çok, hatta iyi araştırılırsa kitap gibi temizide bulunur. Süremedikten sonra, motorun hakkını veremedikten sonra ne yapacaksın 600 lüğü ? onuda geçtim kendi can güvenliğin ne olacak ?

1000lik süren adam keşke 600 lük alsaymışım diyor, neden ? İzmir mt temsilcisi CEM'in geçenlerde yazısına denk geldim. Fazeri var ama virajlarda hyosung gibi gaz açamıyorum diyordu. Kawasaki 300 cc motor yaparak bence tam 12 den vurdu. 250 cc ler arasında en hızlısı hyosung ama 125ten 250ye atlayacak daha yeni öğrenen içinde hyosung biraz insanı ürkütüyor. 2007 modelini sürdüm sanki r6 ya binmişim gibi hissettim. Zor bi kullanımı var. Ninja için oturuş pozisyonu çok ss değil diyolar. ee zaten bunu alanda kendini geliştirmek için alıyor, biraz profesyonelleşmek için alıyor ki, videolardan anladığım kadarıyla ivmelenmesi son sürati bu derece olan bi motoru alan adam uzun bi süre satmaz.

Kawasaki pazarda ki eksiği iyi görmüş ama gel gelelim bizim vergilendirme sistemimizi görememiş. Honda görmüşmü ? 500 cc yaparak görmüş ama ben 500R alsam yanımdan ninja 300 geçip gitse yakarım o motoru. Hayır abi az mantıklı düşündüğün zaman param var pulum var misal. ninjayı aldım 50.000 km sürdüm eğitimde aldım. Sattım motoru. Daha 4 silindire geçme vakti değil dedim kendi kendime. Napacam gidip 500 R mı alacam ? 300 lük yetmedi 500 lük aldım ama aynıymışmı diyecem. Honda ayıp etmiş..
    Nomad_41 ve salihbozkurt bunu beğendiler.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Yanlış anlamayın ama Ktm 390 ninja 300ün içinden geçiyor.Youtubeda ktmye 120-130 kiloluk bir adam oturtuyorlar.Ninja 300e yarış pilotu ktm bildiğin uzuyor.Alttaki videoyu sonuna kadar izleyin alıcaksanızda ktm 390 alın ninjayı hiç düşünmeyin ninja fikriniz var ise abssizini düşünmeyin en azından donanım olarak eşit olsunlar bari.

https://www.youtube.com/watch?v=JMvuESX6YFw

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Ninja 300'ün tipi muhteşem 636 ile benzer çok dikkat çekiyo . Çok şekil yapar insan bununla bi two bro egzoz takıcan gidiş de var . Bildiğin makine zevkını yaşatır ınsana . Fiyat çok pahalı o paraya 600RR almam açıkcası canımı seviyorum gazı açtıgın gıbı tekere geldıkden, 0 600rr'ın gücünün hakkını tamamen veremedıkden sonra ne anlamı var ? Komik duruma dusmekten baska bişey olmaz
    Volki34 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yok :(
    ninja 300 gerçekten görüntüsüyle muhteşem, izlediğim yabancı videolardada performansı gayet yeterli üstelik fiyatının vergi sisteminden pahalı olduğu için ortalıkta çok yok buda insanı özel hissetirir tabi keşke vergi sistemi düzeltilip herkes böyle motorlara binebilse

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Çok rahat,çok....

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    180 derece bir dönüş yaptık.
    Nisan sonu Mayıs başı gibi 2014 model Yamaha XVS 950 a alıyoruz.
    Saolun yorumlar için.
    Rahatlık on planda benim için.

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Arkadaş kararını vermiş ama sonradan baan arkadaşlara az çok fikir oluşturması için paylaşıyorum.
    Çok güzel bir site yapmışlar üstüne binip deneme şansı olmayan arkadaşlar mutlaka bakmalarını öneririm alıcakları motoru almadan önce.
    http://cycle-ergo.com/

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    grafik saçma ama işe yarayan bi site :D saol.

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alın gitsin,sevdiyseniz parası mühim mi..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)