Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kışlık Mont DANE NİGRA GORE-TEX

Motovento
    REKLAM ALANI
    gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Bu montu kullanan gören bilen var mı ?

http://www.motomaxonlineshop.com/dan...-ceket-pmu2160

Ankara soğuğu ve yağmuru canıma tak ettirdi artık.
    Bir de okula giderken felan üzerimden çıkarmak istemiyorum yani ben motor montuyum diye bağırmasın istiyorum.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Ben gördüm

Kurcalamıştım aklımda yer etti, işçilik falan nefisti şüphen olmasın ama kullanmadığımdan ne desem boş, kullanımda şurdan rüzgar alıyor, omzu kasılıyor falan diyemiyorum

İçlikler astarlar korumalar falan en kral ödüllü Dane ile aynı sadece ayar, cep v.s gibi mevzular az olduğundan sanırım az bişey daha uygun fiyatı.

Ben reflektörlü bişey baktığımdan Torreso ile Valby arasında kalmıştım, karda kışta kullanırım bel mel uzun olsun deyip torreso almıştım.

Torreso alırkenki en büyük etken Valby de sırt koruması acaip bişeydi öylesine koymuşlar gibi, torresoda da kalın bi Sas-Tec sırt koruması vardı.

Nigrayı inan hatırlamıyorum herhangi bi motomaxı arayıp bi sor istersen. Yani Torresodaki sırt korumayı çıkarırsan, üç beş cep, reflektör... işçiliğini çıkarırsan birebir aynı kalite ve fiyat o konuda şüphen olmasın
    gazo0202 bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gördüm

Kurcalamıştım aklımda yer etti, işçilik falan nefisti şüphen olmasın ama kullanmadığımdan ne desem boş, kullanımda şurdan rüzgar alıyor, omzu kasılıyor falan diyemiyorum

İçlikler astarlar korumalar falan en kral ödüllü Dane ile aynı sadece ayar, cep v.s gibi mevzular az olduğundan sanırım az bişey daha uygun fiyatı.

Ben reflektörlü bişey baktığımdan Torreso ile Valby arasında kalmıştım, karda kışta kullanırım bel mel uzun olsun deyip torreso almıştım.

Torreso alırkenki en büyük etken Valby de sırt koruması acaip bişeydi öylesine koymuşlar gibi, torresoda da kalın bi Sas-Tec sırt koruması vardı.

Nigrayı inan hatırlamıyorum herhangi bi motomaxı arayıp bi sor istersen. Yani Torresodaki sırt korumayı çıkarırsan, üç beş cep, reflektör... işçiliğini çıkarırsan birebir aynı kalite ve fiyat o konuda şüphen olmasın
    Teşekkürler madem öyle diyorsun gidip alıorum yarın

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Motomax dane montlarda pamuklanma sıkın tısı var. Bilginiz olsun
    gazo0202 bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Kullanan yok mu ? Forumdan alanlar vardı sanki ?

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Selamlar,

Bende var. Yaklaşık 1 ay oldu montu alalı (motoru da ). Birkaç kere sabahın 6-6:30'unda kadıköy-gebze yaptım. Altımda koruyucu bir pantolon olmadığı için bacaklarım depoya çarpıyordu titremekten ama üst vücudum hiç üşümemişti. İçimde de normal tshirt gömlek falan vardı. Yağmurda da kullandım 2 kere, hiç su geçirmedi (goretex malum). Korumalar sürüş sırasında bir tarafıma batıp edip rahatsız da etmiyor. Bir tek tam kapattığında boyun kısmı biraz sıkıntı olabilir, hafif sürtüyor boğazıma.. Ama neticede ben oldukça memnunum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)