Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yağmurda ekipman şart diyoruz ya, harbiden şart abi :D

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CRF 250 L
    bende su geçirmez mont ve pantolon var ama hikaye üstüne bide yağmurluk giyiyorum Bayrampaşa decatlondan 40 tl ye kar botu aldım onlar bile hafif su geçiriyor.
    agrasiwe bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Yzf sini boyatmak isteyen arkadas bu desenlere boyatsin bence. Cok orjinal olmus.

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    bugünkü yağmur ne hikmetse bende ıslandım mont ve pantalon kalite yağmurluk dandik dizlikte var ama istanbulda 220km geçtim bugün ve ne eldiven kaldı ne yağmurluk alta sorun yok ama üsten boğazdan başladı girmeye ve haliyle çekti alta doğru bide ellerin ordan çekmeye başlayınca dirseklere kadar ıslandık yani bütüngün yağmurun altında süreceksen geçirmeyen bişey yok ben bunu anladım tekrardan
    agrasiwe ve dyavol-77 bunu beğendiler.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam şu crfnin fotoğrafını bir upload etsen.. Benim kanuni ile yapısı benzer.. Diz örtüsünü ne aldınız nasıl uydurdunuz? cbflere olur da benimkine uymaz diye düşünüyordum.. Yağmuru geç de ön tekerin attığı su öldürüyor..

Cross diye bir havayla kullandım en son arkaya çanta takıp diz örtüsü alıyorum.. Kuryeye döndük iyice..(buradan aşağılıyorum gibi bir anlam çıkarana kafa atarım)
    @Redlion999 Burada bir fotoğrafı var. Link açılmazsa fotoğrafı başka yere yüklerim. Senin motora da bir şekilde uydurulur diye düşünüyorum.

https://www.facebook.com/photo.php?f...8101450&type=1

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Redlion999 Burada bir fotoğrafı var. Link açılmazsa fotoğrafı başka yere yüklerim. Senin motora da bir şekilde uydurulur diye düşünüyorum.

https://www.facebook.com/photo.php?f...8101450&type=1
    Açılmıyor hocam gizlilik ayarı davası sanırsam.. Örtünün satış linki falan olursa hele tadından yenmez Akşam akşam iş açtım başınıza..

Motosikleti
    Açılmıyor hocam gizlilik ayarı davası sanırsam.. Örtünün satış linki falan olursa hele tadından yenmez Akşam akşam iş açtım başınıza..
    Fotoğraf yükledim hocam. Link yok malesef çünkü ben bu örtüyü kendi tamircimden aldım. 80-85 lira gibi bir fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam. Fiyatı diğer modellere biraz çok ama rüzgarda felan sallanmıyor. Yanında ve altında ekstra cırtlar açılıp kapanan kısımları var. Benim düşüncem o fiyata değer. Almayı düşünüyorsan adresini özelden yazayım bundan al.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Buna çok benziyor: http://www.yildizticaret.com/pro/256...Z-ORTUSU-KALIN

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    kurye yokmu aramızda ya, akşama kadar ıslak ıslak gezmiyorlar heralde onlar çözmüştür bu işi bence

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    Decathlonda avci yagmurluklari alt üst ayri direk mont ve pantalonun uzerine onlardan dusunulebilir. Biraz kaliteli olani alinirsa is gorur sanirim

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun Yağmurda motor sürmenin çilesi başka, ama ekipmanlar tamamsa zevki de bir başka oluyor
    agrasiwe bunu beğendi.

Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    1 saat önce bende bu şekilde girdim kapıdan
    agrasiwe bunu beğendi.
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

Motosikleti
    CRF 250 L
    arkadaşlar motosiklet yağmurlukları bi b..ka yaramıyor işmonta gidin takım yağmurluklardan alın en iyisi 40 tl canavar gibi malzeme motor mazalarında çin malı uyduruk şeylere dünya para vermek saçma revit bile alsanız ömrü belli kendinizi kazıklatmayın
    agrasiwe bunu beğendi.

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Kaliteli diye Prohell takım yağmurluk almıştım geçen yıl 120 tl, Full yağmur 130 - 140 km ortalama hız, İzmit-Isparta herşey mükemmeldi. Geçenlerde hava yağmurlu motora binmek zorunda kaldım. evden çarşıya gidip geldim altımda bir ıslaklık????? Eve gelip soyundum aynı senin resimdeki manzara. Yağmurluğu inceledim, içindeki su geçirmez tabaka pul pul dökülmüş. Aldığım yere gösterdim uzun süre kullanmayınca böyle oluyor muş!!!!!! Üleyn 120 tl buna veresiye 30 tl av malzemesi satan yerlerden almak daha iyi.
    agrasiwe ve hasansonmez bunu beğendiler.

Motosikleti
    CRF 250 L
    demek istediğim buydu 30 tl lik yağmurlukta bi sezon iş görüyor çöpede atsan üzülmezsin.

Motosikleti
    Bu arada yağmurluklarınızı, motor mont ve pantolonlarınızı sakın makinede yıkamayın arkadaşlar. Su geçirmiyosa da geçirir.

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kurye yokmu aramızda ya, akşama kadar ıslak ıslak gezmiyorlar heralde onlar çözmüştür bu işi bence
    Hiç merak etmeyeceksiniz sanmıştım kuryeler de ıslanır. ama öyle 1-2 saatlik yağmurda değil. mesela bugünkü yağmurda ıslanmayan kurye yoktur. Ama böyle sizin anlattığınız gibi değil, hafif ıslanma, Hemen her kuryede diz örtüsü olur bu 1. iyi kötü motosiklet pantolon ve montu olur bu 2. istisnasız %99'unun kullandığı revi't yağmurluk takımı var fix hepsi aynı tip en kalite yağmurluktur o. kask içine en kötüsü orta kalite balaklava mutlak olur etti 5. pabuçlara gelince, balıkçı çizmesi tarzı içi yünlü olanlar veya olmayanları giyerler istisnasız, çünkü 5000 liraya da çizme alsan mutlaka su geçirir. bu 6 altın kuralı uygularlar hemen hemen hepsi.
    agrasiwe ve erkanzdemir bunu beğendiler.

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende belden aşağı sıçana döndüm bugün,üst tarafta damla su yok,alt taraf pert,zaten botun içine balık koy akvaryum sanar en kısa zamanda alt tarafa da bişey almam lazım
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Osırıs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende belden aşağı sıçana döndüm bugün,üst tarafta damla su yok,alt taraf pert,zaten botun içine balık koy akvaryum sanar en kısa zamanda alt tarafa da bişey almam lazım
    Diz örtüsü al tak Osırıs. Ayaklarına bile bayağı korur.
    Osırıs bunu beğendi.

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diz örtüsü al tak Osırıs. Ayaklarına bile bayağı korur.
    alırım da yağmura böyle hazırlıksız yakalanmak koydu bana.balıkçı çizmesinden başkası kesmez ama onla da biyere gidilmez.... tekerin attığı su botu mahfediyor. yağış olmasın yol ıslak olsun yetiyor

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    http://www.ismont.com.tr/ya%C4%9Fmur...%C3%A7antali-2

bu nasıl işmontta iş görürmü

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yürüyüş için olabilir . sakın bunu alıp motora binme, paranı çöpe atarsın. revi't dışında motosiklet yağmuru pek iş görmez, bi kaç marka daha var, richa, alpinestars. takımı 250-300 liradan aşağı değildir bunların hepsi revit dahil. revi't test edilip onaylanmıştır.
    azizsele bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)