Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yağmurda ekipman şart diyoruz ya, harbiden şart abi :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı imza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yürüyüş için olabilir . sakın bunu alıp motora binme, paranı çöpe atarsın. revi't dışında motosiklet yağmuru pek iş görmez, bi kaç marka daha var, richa, alpinestars. takımı 250-300 liradan aşağı değildir bunların hepsi revit dahil. revi't test edilip onaylanmıştır.
    abi adam revite de para verdik döküldü diyo işte

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Herkez yağmurdan muzdarip,ne kadar çok ıslanan insan varmış
    decathlon dan Bir ay önce şu ürünü aldım,Çok memnunum pantolonumun üzerine giyebiliyorum
    1.75 boy 78 kilo olmama rağmen M beden pantolon üzerine bile uydu,öyle naylon gibi ucuz bir görüntüsüde yok
    Keyiften ve yağmurluğu denemek için 3 saat yağmur altında motor sürdüm tek damla su almadı,içten dikişleri
    bantlanmış.Üstü ayrı satılmakta onuda sipariş ettim fakat kesimi çok bol,geri iade ettim
    http://www.decathlon.com.tr/Glenarm-...,PR-44238.html

Daha sonrada bu ürünü aldım (kırmızı olanından ),ondanda çok memnunum,ayağıma bir çift asker botu ile beraber yağmurda gezmek daha çok hoşuma gitmeye başladı
    Özellik ile motor kullanıcıları için üretildiğinden kalça kısmına kaymayı önleyici bir parça dikilmiş,dikişlerde içten bantlanmış
    fiyatına göre çok kaliteli,su geçirmez taşıma çantasıda mevcut,fazlada yer kaplamıyor,tavsiye ederim
    http://urun.gittigidiyor.com/otomobi...orlu-104372427

agrasiwe ve dockerengin bunu beğendiler.

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    Arkadas motor kullanicisini saf yerine koymalarina deli oluyorum. Adam basina motor ekliyor ayakkabisini yagmurlugunu motorla alakali olsun olmasin itelemeye calisiyor. Fuarda ayakkabi gordum inanin benim giydigim outdoor ayakkabilar daha kaliteli ve dayaniklidir aldim elime inceledim. Ama motor koymus basina motor ayakkabisi ne kadar dedim 750 tl dedi sok oldum arkadas. Bu tarz olaylara ve saticilara prim verilmemeli bence yagmurluktada ayni durum gecerli bence. 300 lira nedir arkadas yagmurluga ama neymis motor yagmurlugu
    agrasiwe, hasansonmez ve cece89 bunu beğendiler.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı okan.turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadas motor kullanicisini saf yerine koymalarina deli oluyorum. Adam basina motor ekliyor ayakkabisini yagmurlugunu motorla alakali olsun olmasin itelemeye calisiyor. Fuarda ayakkabi gordum inanin benim giydigim outdoor ayakkabilar daha kaliteli ve dayaniklidir aldim elime inceledim. Ama motor koymus basina motor ayakkabisi ne kadar dedim 750 tl dedi sok oldum arkadas. Bu tarz olaylara ve saticilara prim verilmemeli bence yagmurluktada ayni durum gecerli bence. 300 lira nedir arkadas yagmurluga ama neymis motor yagmurlugu
    ayne kardeşim deli olmamak elde değil, bi halta faydası yok, aslında normal bildiğin yaüğmurluk, al işte adam decatlondan almış 40 liraya bi damla su geçirmedi diyor, bide revit mevit 200 300 liraya satıyorlar, bide naylon yağmurluk yani korumalık felan değil, hayret ya.

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az önce kardeşimde işten geldi motorla,damla su yok ayak ve dizlerinde,işi çözmüş
    Bende 1 adet lastik çizme

Birde böyle bi alt yağmurluk var paçaları lastikli nylon.

Bende üst 4riders armor var zaten su problemim yok,geriye zevkle sürmesi kaldı
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    CRF 250 L
    bende revit var 1 sene kullanılmış isteyen bi denesin apış arasından manyak gibi su alıyor isteyen alabilir revit gevit hepsi çin üretimi ben şu an işmontun yağmurluğunu kullanıyorum sorun yok seneye oda çürür giderim yine 30 liraya aynısını alırım günde 50 km yapıyorum revite bi kere para kaptırırım
    agrasiwe bunu beğendi.

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    bende revit alt var. bugün 40km sürdüm sıkıntı yok.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugünkü yağmur ne hikmetse bende ıslandım mont ve pantalon kalite yağmurluk dandik dizlikte var ama istanbulda 220km geçtim bugün ve ne eldiven kaldı ne yağmurluk alta sorun yok ama üsten boğazdan başladı girmeye ve haliyle çekti alta doğru bide ellerin ordan çekmeye başlayınca dirseklere kadar ıslandık yani bütüngün yağmurun altında süreceksen geçirmeyen bişey yok ben bunu anladım tekrardan
    Valla mı? yemin et.... hadi canım sende....
    The Power of The Dreams.

dikişleri bantlı yağmurluk bende de var,ömrü 2 yıl sonra su almaya başlıyor,üstte sorun yok ama alt iptal... kayak pantolonu denedim bugün ehhh işte azda olsa ıslanıyor:( valla yarın ben de bulamadım bir çözüm... sabah ola hayır ola...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    İyi bir yağmurluk olmadan bu yağmurla başa çıkmak çok zor .

Kaskı nasıl ayarlıyorsunuz??

Yağmur kaydırıcı sprey mi yoksa elle silme mi??

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    yine söyliyorum uzun süre kulancaksan yağmur altında geçirmicek hiç bir yağmurluk yoktur çünkü kalite giyince bile boynundan ve ellerinden su çekmeye başlıyo elbiseler ve ıslanıyosun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:30 ----------

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla mı? yemin et.... hadi canım sende....
    dyavolçe dalga geçme ben senin gibi koca gün birbuçuk iki saat dışarda kalıpta diyer zamanlar sıcakta beklemedim sabh 09:30 dan akşam 18:15 e kadar hep yağmurun altındaydım canım senin gibi torpilli değliz müdürümüz kollasın
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Geçmiş olsun
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Giy-Çıkart işkence, ancak Bering Eco tulum yağmurluk, işini hakkıyla yapıyor.

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kurye yokmu aramızda ya, akşama kadar ıslak ıslak gezmiyorlar heralde onlar çözmüştür bu işi bence
    Revit'in yağmurluk takımı var alt üst kesin çözüm. Ben yağmurda onlarca kez 1 saatin üzerinde kullandım. Islanmaka şöyle dursun nemlenmedim bile. Bot olarak da yds kısa kullanıyorum...
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    dealim daystar 250
    AYNI DERTTEN BENDE MUZDARİBİM HOCAM AMA KARARIM ŞU ŞEKİLDE; MONTA HAYVAN GİBİ PARA VERMEKTENSE, AL BİR UST ALT YAGMURLUK NE GİYERSEN GİY YAĞMURLUĞUN ALTINA

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Alıntı memer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AYNI DERTTEN BENDE MUZDARİBİM HOCAM AMA KARARIM ŞU ŞEKİLDE; MONTA HAYVAN GİBİ PARA VERMEKTENSE, AL BİR UST ALT YAGMURLUK NE GİYERSEN GİY YAĞMURLUĞUN ALTINA
    Montu sadece soğuk ve yağmurdan korunmak için değil kazalarda alacağımız darbelerden korunmak için giymemiz lazım. Kışlık monta hayvan gibi para vermek yerine korumalı yazlık mont alıp üstüne yağmurluk giyerim diyorsan onda sıkıntı yok. Kazasız sürüşler.
    memer bunu beğendi.

rogget - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 esd,ybr250,dragstar650,kanuni tiger 250
    ahah :D çok güldüm konuya yanlız değilmişim bende çok yaşadım sıcak duş veya sıcak ev şart yoksa hasta oluosunuz ve zevkli oluyor onun dışında pek hoş bir durum değil :D
    agrasiwe bunu beğendi.

hrctbn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD (2013)
    büse marka mont ve pantolon, YDS kısa bot ve termal içlik ile 1 saat yoğun yağmurda kullandım içine su almadı sadece eldivenlerden sıkıntı yaşadım ellerim morardı soğuktan
    agrasiwe bunu beğendi.

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rüzgar yiyince balon gibi olmayalım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)