Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TV de satılan lastik zırhı

Motovento
    REKLAM ALANI
    muhammet123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR125 - HONDA CBF150 - KUBA CX15
    Arkadaşlar tv de görmüşsünüzdür lastik zırhı motosiklet ve araçlar için çok ideal geldi.

Bende Honda cbf150 var lastiğine çivi girdi çıkartmadım ama ara sıra havası iniyor hava basıyorum.
    Honda servisini aradım işçilik yama falan 40 tl dedi.
    Tv de 19 + kargo 29 tl 4 adet satıyorlar. Bende sipariş verdim sağlam olan ön lastiğe de uygulamak istiyorum özellikle uzun yola çıkınca sıkıntı olmasın diye. Videolardan da izledim gerçekten patlamıyor. Tabi ki %100 deliksiz lastik gibi olmaz ama en azından idarelik önlem diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    dealim daystar 250
    ABİ REKLAM İÇİN GÜZEL YER SEÇMİŞSİN

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lastikçiye git bunun için servise gerek yok. 10tl'ye yapıyorlar. o malzeme sürüş konforunu düşürür.

Motosikleti
    İşte bende onu merak ediyordum sürüşümü etkiler mi ? Özellikle lastiği sertleştirir diye düşünüyorum doğru mu ?

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Adamlar üründen değil kargodan para kazanıyolar. 29 tl kargo ne arkadaşım

Motosikleti
    kargo 10 tl ürün 19 tl 4 kutu geliyor kargo normal diye düşünüyorum gerçi hala gelmedi 3 gün oldu. Eğer kullanıp da olumsuz sonuç alan varsa kargoyu kabul etmeyeceğim.
    www.facebook.com/motosikletdireksiyondersi
    Muhammet AYDIN
    0538.738.19.15

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı muhammet123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kargo 10 tl ürün 19 tl 4 kutu geliyor kargo normal diye düşünüyorum gerçi hala gelmedi 3 gün oldu. Eğer kullanıp da olumsuz sonuç alan varsa kargoyu kabul etmeyeceğim.
    Lastik zırhlarını bilmem ama şu köpük olanlar ( patladıktan sonra uygulananlar ) içeride sertleşip lastiğin elastikliğini etkiliyor diye okumuştum. Kullananlara sormak lazım.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Ben 1 - 1,5 yıl önce feyizoğlundan almıştım , 5 liraya . 250 ml olduğu için ve yüksek süratlara çıkmadığım için balansta sorun yaşamadım.Yüksek cc motorlarda 130+ hızlarda sıkıntı yaparmı bilmiyorum
    Daha önce lastiğim 5-6 psi iniyordu. Şimdi ise en fazla 2-3 psi iniyor
    Lastikte patlama filanda yaşamadım koruyormu korumuyormu diye fikir yürütemiyorum

Gelecek sezon lastikleri değiştirdiğimde çivi ile test edeceğim gerçekten koruyormu ve cantın içine herhangibi bir zarar vermiş mi diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:03 ----------

Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik zırhlarını bilmem ama şu köpük olanlar ( patladıktan sonra uygulananlar ) içeride sertleşip lastiğin elastikliğini etkiliyor diye okumuştum. Kullananlara sormak lazım.
    Zaten köpük kullanıldıktan sonra vakit kaybetmeden içinin temizlenmesi gerektiğinden bahsediliyor. Yoksa lastikte dediğiniz sıkıntılara yol açabilir .
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)