Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hangi deri montu alayım ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cf moto 400
    Merhaba arkadaşlar mont almayı düşünüyorum. Siteden deri montun daha iyi olduğunu öğrendim kazalarda ve araştırmalarım sonucu şu ürünleri buldum; tavsiyeleriniz nelerdir acaba?

Montu yaz- kış kullanacağım.

Naked veya SS Motor arasında kaldım. ( GT 250 Naked veya Gt 250 r ) Bunlardan birisini kullanıyor olacağım montu aldığımda.

Eğer fiyatları aşağı yukarı aynı olupda daha iyi bildiğiniz bir mont varsa tavsiyelerinize açığım. Teşekkürler

http://www.n11.com/ross-speed-horguc...mont-P16408686 ( Bu tekstil görüntüsü hoşuma gitti )

http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...-ceket-pmu2204 ( Bu deri sitede baya kullanan var bu montu )

http://www.motomaxonlineshop.com/kus...-ceket-pmu2156 ( Bu ürün 1200 liradan 380 lere düşmüş komik geldi indirim ama belki gerçektir bilemeyiz =

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Kushitani mont 200küsür liralara satılıyordu motomax'ta. Kaliteside pek iç açıcı değil açıkcası.

4Riders Armor Deri Ceket derim, imzamı atarım.
    hasanrs bunu beğendi.

Motosikleti
    cf moto 400
    Teşekkürler yorumunuz ve tavsiyeniz için sitede bu kadar kullanan görünce bende ondan almaya karar verdim fakat almadan önce belki o fiyatlara daha kaliteli vs bir şeyler vardır diye buraya konu açma gereği duydum sonuçta akıl akıldan üstündür.

LP76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250
    Ben hudson deriden 2 yıl önce robocop modelini almıştım çok memnunum bunu da düşünebilirsin.

Motosikleti
    cf moto 400
    Alıntı LP76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hudson deriden 2 yıl önce robocop modelini almıştım çok memnunum bunu da düşünebilirsin.
    Hocam 800 lira bütçemi aşıyor ama yinede teşekkürler tavsiyeniz için.

holopter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kushitani mont 200küsür liralara satılıyordu motomax'ta. Kaliteside pek iç açıcı değil açıkcası.

4Riders Armor Deri Ceket derim, imzamı atarım.

Difi monzaya ne oldu Oğuz abi ,heryerde önerdiğini gördüm de ciddi ciddi düşünüyorum almayı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar mont almayı düşünüyorum. Siteden deri montun daha iyi olduğunu öğrendim kazalarda ve araştırmalarım sonucu şu ürünleri buldum; tavsiyeleriniz nelerdir acaba?

Montu yaz- kış kullanacağım.

Naked veya SS Motor arasında kaldım. ( GT 250 Naked veya Gt 250 r ) Bunlardan birisini kullanıyor olacağım montu aldığımda.

Eğer fiyatları aşağı yukarı aynı olupda daha iyi bildiğiniz bir mont varsa tavsiyelerinize açığım. Teşekkürler

http://www.n11.com/ross-speed-horguc...mont-P16408686 ( Bu tekstil görüntüsü hoşuma gitti )

http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...-ceket-pmu2204 ( Bu deri sitede baya kullanan var bu montu )

http://www.motomaxonlineshop.com/kus...-ceket-pmu2156 ( Bu ürün 1200 liradan 380 lere düşmüş komik geldi indirim ama belki gerçektir bilemeyiz =

Birde moto max ta difi imola 500 tlye düşmüş kalitesi nedir bilmem ancak düşmüş görüntüsü güzel bir bakın isterseniz

http://www.motomaxonlineshop.com/difi-imola-ceket-pmu2274
    tr_select bunu beğendi.
    Koluna Taktığın Kask Kafanı Korumaz...
    İlker ALTUNTAŞ

Motosikleti
    cf moto 400
    Arkadaşlar REVİT JUPİTER Nasıldır ? Tekstil mont görüntüsü çok hoş bunu kullanan var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Alıntı holopter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Difi monzaya ne oldu Oğuz abi ,heryerde önerdiğini gördüm de ciddi ciddi düşünüyorum almayı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Birde moto max ta difi imola 500 tlye düşmüş kalitesi nedir bilmem ancak düşmüş görüntüsü güzel bir bakın isterseniz

http://www.motomaxonlineshop.com/difi-imola-ceket-pmu2274
    Dostum mont güzelmiş ancak 2 beden var 54 ve 56 ben bedenimi bilmiyorum. Boy 185 cm kilo 92 civarı kaç beder ederki acep :D Eğer arakdaşlar tavsiye ederse 4riders yerine bunu alabilirim görüntüsüde hoş ve dikkat çekici trafikte.

KARDEŞ kushıtanının sadece junıchı modelı degıl kojı modelıde uçuk rakamlardan 200 küsürlere düşmüştü ve alanlar memnun değildi junıchı modelıne laf atmak ıstemem ama bence kushıtanıden vazgeç..
    Ross montu bılmıyorum ama az çok markayada önem vermen gerektiğini düşünüyorum ondanda vazgeç..
    Yukardaki arkadaşın önerdiği gıbı hudson derı robocop modelini öneririm efsane derı olarak bılınır ve kullanan herkes memnun derisinin kalınlığı 1.55mm..Ve bu deger standartların üstünde bir değer genelde 1.2 - 1.4 falan oluyo..
    Bunlardan hariç revit kubix strec derı tekstıl karısımı montada bakmanı onerırım..
    Ayrıca kendi montumuda öneririm Alpine Viper air..
    ismeter bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar REVİT JUPİTER Nasıldır ? Tekstil mont görüntüsü çok hoş bunu kullanan var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Dostum mont güzelmiş ancak 2 beden var 54 ve 56 ben bedenimi bilmiyorum. Boy 185 cm kilo 92 civarı kaç beder ederki acep :D Eğer arakdaşlar tavsiye ederse 4riders yerine bunu alabilirim görüntüsüde hoş ve dikkat çekici trafikte.
    İstanbuldaysanız bence motomaxa gidip deneyin derim,ama gitmeden önce arayıp sorun hangi mağazalarında var diye çünkü her mağazasında herşey olmayabiliyor.Birde şöyle bir ölçü tablosu var ama bu genel bir tablo yinde denemeden almayın bence

http://www.motomax.com.tr/shop/olcu.pdf
    İlker ALTUNTAŞ

Motosikleti
    cf moto 400
    Alıntı babaAkar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KARDEŞ kushıtanının sadece junıchı modelı degıl kojı modelıde uçuk rakamlardan 200 küsürlere düşmüştü ve alanlar memnun değildi junıchı modelıne laf atmak ıstemem ama bence kushıtanıden vazgeç..
    Ross montu bılmıyorum ama az çok markayada önem vermen gerektiğini düşünüyorum ondanda vazgeç..
    Yukardaki arkadaşın önerdiği gıbı hudson derı robocop modelini öneririm efsane derı olarak bılınır ve kullanan herkes memnun derisinin kalınlığı 1.55mm..Ve bu deger standartların üstünde bir değer genelde 1.2 - 1.4 falan oluyo..
    Bunlardan hariç revit kubix strec derı tekstıl karısımı montada bakmanı onerırım..
    Ayrıca kendi montumuda öneririm Alpine Viper air..
    Alpinestar viper air sitesinde 200 dolar ve renkleri cok hos bu ceket deri mi acaba ? Yaz ve kis ruzgar ve su gecirmeden alabilirmiyim ? Sizde sitesinden mi aldiniz acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:37 ----------

İstanbuldaysanız bence motomaxa gidip deneyin derim,ama gitmeden önce arayıp sorun hangi mağazalarında var diye çünkü her mağazasında herşey olmayabiliyor.Birde şöyle bir ölçü tablosu var ama bu genel bir tablo yinde denemeden almayın bence

http://www.motomax.com.tr/shop/olcu.pdf
    Iste sorun da benim mugla fethiyede yasiyor olmam. Buradada o urunler yok. Deneme yapamiyorum.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Difi monzaya ne oldu Oğuz abi ,heryerde önerdiğini gördüm de ciddi ciddi düşünüyorum almayı [COLOR="Silver"]
    Baktılar çatır çatır satıyor, fiyatlara zam yaptılar. Arkadaşın bütçeyi aştığı için önermedim Yanılmıyorsam monza 675TL civarları oldu. Ben ilk 400küsür liraya ve 8-9 ay öncede 550TL gibi bir fiyata aldım.

İlkini kazada kaybettik, ikincisine yağmur suyu bile değmedi daha
    holopter bunu beğendi.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Robocop'un tekstil modeli nasıldır acaba?
    http://www.hudsonderi.com/?urun-183-...tik-Ceket.html

Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baktılar çatır çatır satıyor, fiyatlara zam yaptılar. Arkadaşın bütçeyi aştığı için önermedim Yanılmıyorsam monza 675TL civarları oldu. Ben ilk 400küsür liraya ve 8-9 ay öncede 550TL gibi bir fiyata aldım.

İlkini kazada kaybettik, ikincisine yağmur suyu bile değmedi daha
    Evet monza şu an 689 TL ,abi önerdin herkese ondan sonra çatır çatır sattılar ,Allah bir daha kaza bela vermesin ne diyelim buraya yazdığına göre difi monza işini layıkıyla yerini getirdi herhalde
    İlker ALTUNTAŞ

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Evet monza şu an 689 TL ,abi önerdin herkese ondan sonra çatır çatır sattılar ,Allah bir daha kaza bela vermesin ne diyelim buraya yazdığına göre difi monza işini layıkıyla yerini getirdi herhalde
    Hayatımı kurtardığı için öneriyorum zaten
    Önerdiğim zamanlarda fiyat 550TL idi. Fiyata nazaran F/P ürünüydü... Şuan fiyata göre pek tavsiye edebileceğimi zannetmiyorum
    Yinede monza candır, hayattır, rahatlıktır.
    holopter ve ismeter bunu beğendiler.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    cf moto 400
    Hudson deride robocop deriye yapilan yorumlara baktim 400 -500 liraya mont dusunurken kanima girdi o yorumlar :D galiba nisan ayinda robocop deri montu alacagim. Kisinda kullanacagim icin monzayi eledim yoksa goruntude sorun yok.

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    4Rider gayet hoş duruyor malzeme kalitesini bilmiyorum, ama yakından görüp beğenirsem bende alıcam

[QUOTE=asa11;3287079]Alpinestar viper air sitesinde 200 dolar ve renkleri cok hos bu ceket deri mi acaba ? Yaz ve kis ruzgar ve su gecirmeden alabilirmiyim ? Sizde sitesinden mi aldiniz acaba[COLOR=""]
    Alpıne vıper aır tekstıl ve yazlık monttur.. Zaten o paralara alpınenın derısını alamazsın yagmur camurruzgar olaylarını bılemıycem cunku ben motora sadece yazın bınenlerdenım Genel olarak memnunum bundan oncekı montumda alpıneydı ondanda memnundum..Zaten alpıne revıt daınese gıbı markalardan genelde memnun kalırsın..
    Kendımden ornek verecek olursam bundan sonrakı montum kesınlıkle revıt kubıx derı mont olacak..
    ismeter bunu beğendi.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    4rider ı aldım. İyi görünüyor. Derisi güzel.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)