Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklet tercihinde lütfen yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    SLM Arkadaşlar biraz motor tecrübem var bu yaz kendime chopper tarzı bir motor almak istiyorum fiyat aralıgım 8 ila 11 bin arası artısı olmuyor şimdiden öneri ve yardımlarınız için teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    Sabret birazdan çarşı karışır..

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    HYOSUNG GV 250 den başka bu fiyatlarda V motor,çift silindir,kalıplı,çinli olmayan bir cruiser yok

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HYOSUNG GV 250 den başka bu fiyatlarda V motor,çift silindir,kalıplı,çinli olmayan bir cruiser yok
    evet ama malesef ruhu yok
    kim ne derse desin, gv250 bir cruiser motosiklet değildir. cruiser görünümlü, spor motoru olan, ne spor ne de cruiser olan tuhaf, kimlik karmaşası altında kalmış bir motosiklettir.

o paraya çok temiz virago alınıp, üzerine ekipman düzülür. cruiser motor viragodur,dragstardır. stroğu büyük olan motordur.

cruiser (chopper değil) sürüş stiline uygun kullanılacaksa bu tarz motosikletler alınmalı. görünüş daha önemliyse gv250 de alınabilir ama alınmamalıdır

eyrroumlamam bu gadar
    twona bunu beğendi.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    Çok kararsız kaldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

Vl 800 intruder dusunuyorum

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ama malesef ruhu yok
    kim ne derse desin, gv250 bir cruiser motosiklet değildir. cruiser görünümlü, spor motoru olan, ne spor ne de cruiser olan tuhaf, kimlik karmaşası altında kalmış bir motosiklettir.

o paraya çok temiz virago alınıp, üzerine ekipman düzülür. cruiser motor viragodur,dragstardır. stroğu büyük olan motordur.

cruiser (chopper değil) sürüş stiline uygun kullanılacaksa bu tarz motosikletler alınmalı. görünüş daha önemliyse gv250 de alınabilir ama alınmamalıdır

eyrroumlamam bu gadar
    dediklerinize bende katılıyorum.gv 250 de tam anlamıyla cruiser tadını hissedemiyorsunuz ama 10-15 yaşındaki virago da,dragstar da,intruderda da parça sıkıntısı çok riskli.bi parçasına birşey oldu mu ya bulamazsın bulsanda ateş pahası olur diye düşünüyorum.hyosung un parçalarda pahalı ama kolay bulunur ve suziki kadarda pahalı değildir. ayrıca o bütçeye alacağın VL800 İntruder neredeyse 20 yıllık olacak. mantıklı mı

Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediklerinize bende katılıyorum.gv 250 de tam anlamıyla cruiser tadını hissedemiyorsunuz ama 10-15 yaşındaki virago da,dragstar da,intruderda da parça sıkıntısı çok riskli.bi parçasına birşey oldu mu ya bulamazsın bulsanda ateş pahası olur diye düşünüyorum.hyosung un parçalarda pahalı ama kolay bulunur ve suziki kadarda pahalı değildir. ayrıca o bütçeye alacağın VL800 İntruder neredeyse 20 yıllık olacak. mantıklı mı
    eğer ebay, amazon gibi sitelerden alışveriş yapabilen yada yapabilecek tanıdığınız varsa parça sıkıntısı pek olmaz. evet, ha deyince parça bulamazsınız ama bir parça sıkıntısında da motosiklet en fazla 2 - 3 hafta yatar. hyosung'da da sanmıyorum ki aynı gün kargo olsun

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    aynı konu defalarca açıldı ve bende hep aynı cevabı veriyorum. "kendine hangi modeli yakın görüyorsan onu al kardeşim." iyi bir şey için cruiserlarda 600 ün üstüne bakman gerekir. O da seni aşar zaten. 250 de kanuni mondial rks gibi yerel ve çin modelleri seni tatmin eder.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    GV250 alırdım.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu da mantıklı ama yakıtı çokmuş diye duydum.

ben de cruiser ile başladım. hem de çinli. elin alet tutuyorsa çinli al. benim pek tutmuyordu, öğretti. masraf yapmadım pek. parçaları ucuz çünkü. 10000 20000km binip ölü fiyatına dahi satsan zaten ucuza almış olduğundan pek kayıp olmayacak.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Suzuki GN 250 gibi bişey olmazmı, hem üzerinde oynamaya da müsait, ayrıca çok ucuz

Motosikleti
    Cb250r
    Hangisi içini titreriyorsa onu al

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    en 500 veya vl 800 intruder veya virago xv 535 hangisi karar kılamadım çin istemiyorum modeli eski olsun ama çin olmasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:43 ----------

Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolun ya çok yardımcı oldu bu
    amaninmb bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)