Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda crf250l sehir ici artilari eksileri

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugur sengul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS250İ EVO SYM JOYMAX250
    Arkadaslar crf almayi dusunuyorum mondial znu 125 ile 5000km gts250i evom 6000 km yaptim yaklasik 1 bucuk yildir scooter suruyorum vitesliye gecis yapmak istiyorum 10 binliraya kaliteli temiz 2013 model vitesli motor arastirdim hem gorunus hemde biraz sesi ciksin e kaliteli olsun satarkende zorlanmiyayim istiyorum. Sizce crf nasil almalimiyim? Vitesi ogrenmem icin zor bir motormu? Yada baska kaliteli gornusu guzel sesi fena cikmayan 2. El piyasasi olan 10.bin TL civarinda motor onerileriniz varmi? Cbr250 haric ama. Cruiserda olabilir daelim daystar250 de hosuma gidiyor.
    Twitter: @ugursngul
    Facebook: ugrsngl@hotmail.com.tr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Suzuki inazuma. 2 ci eldede deger kaybetmez. 10 binden asa 2 ci eli yok

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    10bin civarına temiz cbf500, duke200 bulmak mümkün. Öncelik yedek parça-yakıt ise 250ccler daha ekonomiktir.

plegus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Kawasaki Ninja 650 R
    250 cc'ye kadar düşünüyorsan eğer, crf 250 yi kullanma fırsatı bulmuş biri olarak söyleyebilirim ki çok güzel bir motor, ama pek konforlu değil, lastiklerini de değiştirmen gerektiğini hemen hissedeceksin.

Özellikle konfor istiyorsan,az da yaksın, tarzı çok önemli değil diyorsan İnazuma çok iyi bir tercih ama ben şahsen sırf tipi yüzünden almadım, yoksa çok kullanışlı olduğu her halinden, yazılan çizilenlerden belli.

Hem kalite hem tarz istiyorsan da Duke öneririm, ben çok memnun kaldım.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sanırım racing düşünmüyorsunuz.Bu doğrultuda Suzuki Inazuma'yı öneririm.Cruiser düşünüyorsanız Hyosung GV 250 derim.Daelim Daystar 250 okuduklarıma göre pekte kötü bir motor değil ama henüz Türkiye piyasasına yeni girdiğinden 2. el piyasası tam oluşmadı.Bunun yanında SYM Wolf 250 ye de bir göz atın derim.
    CRF 250 L'de,CBR 250 motorunun biraz değiştirilmiş hali var.Biraz selesi dar ve yüksek bir oturuş pozisonu var o yüzden oturuş biraz rahatsız olabilir.Fabrika çıkışı arazi lastikleri asfaltta biraz sakatlık çıkartabilir.Tek silindir su soğutmalı motor,pek bir ses beklentiniz olmasın.Belki performans egsoz ile güzel ses verebilir.Ayrıca bu motosikletin arazide hoplamalara zıplamalara çokta dayanıklı olmadığı okumuştum bu formda.

Motosikleti
    200duke u 10 bine temiz bulabilirmiyim bakmak lazim benimde duke col hosuma gidiyo inazumada col guzel ama oda arkaya lastik ve egzos yapmassan col ilgimi cekmiyor ama arka lastik birazdaha kalin bide guzel bi egsoz inazumada canavar olur ama iste lastik ve egzosa para cikmiyo zatem 8500 var zorlayip onu 10 yapicam extra para daha cikmaz heralde secenekler inazuma ile duke,crf i asfalt sorunlarindan dolayi uzulefek eliyorum ozaman.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    gösterişe meraklıysan hiç bakma başka motor, inazuma al. crf250l seni tatmin etmeyecektir. bu sene başka capon 250lik naked gelmedi sanırım.

crf250l in şehir içinde şöyle bir güzelliği var yüksek oturuş pozisyonu ile trafiğe hakim olabiliyorsun. ama lastik değiştir seleye bir şeyler ayarla uğraşılır mı bilmem

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Benim fikrim; ses,performans ve tasarım konusunda Duke 200 diyor.

Motosikleti
    Yaa su pulsar 400cs naked motor efsane hem hiz hem gorunus super ama 2014te gelmiyormus bak o motora 4 bin tl kredi cekilir 14 bine alinir o motor ama 2015 e artik. Temiz duke bulsam benimde cok hosuma gidiyor ama temiz km si dusuk 10 bine duke200 yok maalesef :( crf evet lastikler super ama asfalt icin ideal degil oyuzden normal lastiklede guzel durmaz o motor oyuzden eledim:( bakalim birazdaha bekliyelim yeni modeller ciktikca fiyatlar duser. Suan motorlara zam var diye 2. Elleri asiri pahali koymus herkes . Adam sifir aldigi fiyata koymus 2. El 5000km deki motoru. Oyuzden skintilardayim :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)