Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Beklenen Oldu,,BAJAJ PULSAR satışa sunuldu,,,AMAAAA....!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

bir commutere 8 bin lira para verilmez arkadaşlar yapmayın gözünüzü seveyim hemde indian.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    7000 liraya öyle satarki hemde bilindikleride satış rakamlarında sollar. Sonrada seneye 8000 e çıkmazsa .....

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    Eseri 10000. Bence ama ben almaktan baz geçtim . bari kimse almasinda ellerinde kalsin. Nsl bizim içimizde kaldiysa onlarinda ellerinde kalsin
    arslan26, cool113 ve agrasiwe bunu beğendiler.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    bizim millet ikinci elini düşünerek motor alıyor. buna kalkıp 7.5 verip ikinci elde 3.5 satamam korkusuyla alanı olmaz.
    bizim millet cbf 150 alırım 5 e satarım 4.5a mantıgı var

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Motor 1 tane bile satmadan, bajaj resmi sitesi açıldıktan 12 saat sonra zam yaptı bence seneye değil bu yaz aylarında 8 bin olur seneye kalmaz

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor 1 tane bile satmadan, bajaj resmi sitesi açıldıktan 12 saat sonra zam yaptı bence seneye değil bu yaz aylarında 8 bin olur seneye kalmaz
    motor gelmeden zamlandı, tam da bize yakışan aç gözlü durumlar işte sanki çocuk kandırıyorlar ...
    arslan26 ve agrasiwe bunu beğendiler.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oh be iyice arttırsınlar fiyatı iyi olmuş ,satış rekorları kırarlar bu gidişle haha
    Fiyatını yavaş-yavaş cbr 250,inazuma 250 fiyatına yaklaştıracaklar... 3 yıl içinde pazar lideri olacakmış(tersten herhalde...)
    Kanuni kuralkan Haydi Hayırlı Traşlar sana....
    agrasiwe bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Demir At
    hacı türkiye burası
    sabah gidenler 6999 liradan etiket görmüşler
    ögleden sonra 7475 lira görmüşler =)
    arslan26 ve agrasiwe bunu beğendiler.
    # motosikletle.blogspot

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne tür bir Troll bu firmanın müdürlüğünü yapıyor arkadaş? İlk günden 3 farklı etiket gören var memlekette.

Birisi çıksın ve lütfen bunu da hükümete bağlasın, konuyu burada kapatalım.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı türkiye burası
    sabah gidenler 6999 liradan etiket görmüşler
    ögleden sonra 7475 lira görmüşler =)
    Sıkıntı yok bulcaz ortasını.Hem Fiyatlar ülkeler arası karşılaştırıldığında vergilendirme sistemleri, demografik yapı gibi bir çok etken değiştiğinden farklılık gösterebilmekte. Hindistan'da bile eyaletler arası vergilendirme sistemi ve rekabet koşulları sebebiyle fiyatlar farklılık göstermektedir.Ben onların yalancısıyım
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

bajaj çakalların eline düşmüş desene. sırf uyanıklık yapan distribütörler yüzünden kaç tane marka ülkemize girdiği gibi silindi.
    dyavol-77 bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    hüloğğğğ 7000-7300-7400 gazlıyorlar, otobandan gidiyorlar motor sitelerini okudukça coşuyorlardır hele o youtube videolarını gördülerse alacak olanlar yandı oh baba bu ne fotoğraf markası tek teker ön arka of anam 10000 tl eder bu motor ...
    dyavol-77 bunu beğendi.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    bajaj yetkilileri Türkiye'deki pazar payımız ne olur? ne satarız? diye araştıracağına şu kuralkan ın şeceresine baksaymış biraz kuralkanı araştırsaymış keşke
    dyavol-77, cool113 ve turkish39 bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Orada Hintli yetkili görürsem buradaki görüşleri iletirim.
    arslan26 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Seko patron, 125 discover'da incelermisin? ve fiyat tam nekadar bilen varsa veya ogrenirsen sevinirim. 125 st almak istiyorum, olmadı çinli drift alırım ne uğraşıcam elin görgüsüz kuralkan'ıyla. Bu 125 st 4000 basarlarsa yuh derim. Ybr'ye vermedigim parayi ona hayatta vermem. Bu 125 st'nin maks fiyati 3.250. ederde neyse. küfretmek istemiyorum. Pulsar bekliyordum uzun zamandir, yine celme taktilar hayallerimize. Yaziktir o kadar insanla dalga geciyolar sanki. 40 yilda bi guzel motor getirdiler onunda suyunu cikarttilar. yaziktir 3 kati kar yetmemis ustunede cikiyolar utanmadan. Turk esnafi cidden dolandirici. buyuk hayal kirikligi

Motosikleti
    Demir At
    pulsar fuarın son günü 8 bin tlyi görür diyorlar
    ortada olmayan satmayan motora zam yaptılar 3 saatte

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı Jokzilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seko patron, 125 discover'da incelermisin? ve fiyat tam nekadar bilen varsa veya ogrenirsen sevinirim. 125 st almak istiyorum, olmadı çinli drift alırım ne uğraşıcam elin görgüsüz kuralkan'ıyla. Bu 125 st 4000 basarlarsa yuh derim. Ybr'ye vermedigim parayi ona hayatta vermem. Bu 125 st'nin maks fiyati 3.250. ederde neyse. küfretmek istemiyorum. Pulsar bekliyordum uzun zamandir, yine celme taktilar hayallerimize. Yaziktir o kadar insanla dalga geciyolar sanki. 40 yilda bi guzel motor getirdiler onunda suyunu cikarttilar. yaziktir 3 kati kar yetmemis ustunede cikiyolar utanmadan. Turk esnafi cidden dolandirici. buyuk hayal kirikligi
    Discover 3.680 gibi birşeydi..bende düşünüyorum..Alternatif olarak rks titanic 150 lere bakabilirsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Discover 3.680 gibi birşeydi..bende düşünüyorum..Alternatif olarak rks titanic 150 lere bakabilirsin.
    Hocam, Rks Keeway marka sanirasam. ama Rks150 0 km satilmiyor sanirsam.
    en son care Ybr olacak her nekadar cinli desemde Ybr icin. Oda olmadi Drift.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı Jokzilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam, Rks Keeway marka sanirasam. ama Rks150 0 km satilmiyor sanirsam.
    en son care Ybr olacak her nekadar cinli desemde Ybr icin. Oda olmadi Drift.
    geçen sene pek rks bilinmiyordu fakat bu sene yaz ile beraber sahibindedende 35 olan motor sayısı şuan 285 civarında.Sıfırı 2.eliyle eşit durumda sahibinden.com da.Ayrıca 200 lük modeli de güzeldir bunun onlarada bakmanı öneririm.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen sene pek rks bilinmiyordu fakat bu sene yaz ile beraber sahibindedende 35 olan motor sayısı şuan 285 civarında.Sıfırı 2.eliyle eşit durumda sahibinden.com da.Ayrıca 200 lük modeli de güzeldir bunun onlarada bakmanı öneririm.
    0 Km bakıyorum hocam. fiyat nedir Rks?

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)