Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Beklenen Oldu,,BAJAJ PULSAR satışa sunuldu,,,AMAAAA....!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı azizsele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=1aN3hwKFMGo bunu izleyin adama para-pul imkan verip Hindistan'a göndermişler yarım saat saçmalamış motosikletle ilgili doğru dürüst bilgi yok... Barkın'ın kıymetini anlamamıza yardımcı olur belki
    Biraz daha zorlasa son iki dakikaya sığdırdığı Pulsarı da anlatmayacakmış Bu da bir başarı aslında.Motosikleti tanıtmada tanıtmamak
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    Fiyatı çok tabi. İlk motorları verecekti 5500 e alanlar atacakti yorumları sonra cekecektin 7000 e bakacaktin isine. Bu gidişle alanda az olacak gibi.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatıda böyle belirlendi zaten.Muadili 10bin bizimki 7bin.Ama herkesin atladığı bir nokta var.Muadiline o parayı vermedim ki buna o parayı vereyim.Artı bajajın getirdiği diğer iki modelden devlet vergi almıyormu?Üçünün vergisini pulsardan mı alacaklar.Herkes vergilerden şikayetçi.Ama firmaların kâr oranından kimse bahsetmiyor.Hele pulsardan çok fazla kâr edecekler.Pulsar tükkânı açmak lazım.
    Emre Abi,

Bir gün seni akşam haberlerinde görecem diye korkuyorum vallaha. Almayacaksan alma abi. Yeter kendini hırpaladığın. Vergi sistemini hatmettin:D

Çok açık ve net, fiyatların uçuk olmasının sebebi vergi falan değil. 250 cc de gayet de şişiriyorlar fiyatları.

Ama ne olursa olsun bu kalitede ve performanstaki bir motor için 7000 TL çok güzel fiyat. Elimde olsa 9000 veririm ve dönüp arkama bile bakmam.
    satoyama ve turkish39 bunu beğendiler.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    şunu anlamıyorum.

bu motorun fiyatı honda pcx125 den fazla mı olmalıydı yoksa daha mı düşük olmalıydı?

buna cevap verin yeter.

"düşük olmalıydı" diyecek arkadaşların insaflarındaki ölücülüğe lafım yok saygı duyarım
    Adem Balkan bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bajaj yönetim kurulu başkanı diyor ki:
    türkiye motosiklet pazarını çok araştırdık, kullanıcıların alışkın olduğu motosiklet kalitesini belirledik ve ürettiğimiz en dandik motosikletleri ancak türkiye'de satabileceğimizi anlayıp, bu pazara girdik.
    dyavol-77 ve gursus bunu beğendiler.

ertoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX150L

Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türkiye motosiklet pazarını çok araştırdık, kullanıcıların alışkın olduğu motosiklet kalitesini belirledik ve ürettiğimiz en dandik motosikletleri ancak türkiye'de satabileceğimizi anlayıp, bu pazara girdik.
    Yılda 10 Milyon adet motosikleti 51 ülkede satan ve 17 tanesinde pazar lideri olan bir markaya bok atmak anca bize düşerdi zaten.

Bajaj Hindistan halkının yoksulluğuna çözüm üretebilmek için kurulmuş, kendi argesine sahip muhteşem büyüklükte bir firma.

Fiyat pazar için gayet güzel. Kalitesine laf atmak yürek ister. Anca Barço gibiler çıkar bok atar bu motora.

Herkesin kötülediği, bajaj tanıtım videosu çeken adamı izledim. Adam motordan bahsetmemiş ama daha önemli şeylerden bahsetmiş.

Korkmamız gereken tek şey ''Kuralkan'' Sicilleri ortada. Hyosung gibi bir firmayı yediler resmen. Servisleri ve satış sonrası destekleri rezalet.

Eğer olaki yamuk yaparlar, Bajaj gibi global bir firma buna göz yummaz. Heleki 3 yılda pazar lideri olacağız diyen bir firma buna kesinlikle müsade etmez. Inşaallah bajaj bu durumdan çabuk vazgeçer ve prestijli bir dist. ile anlaşır.
    meki 60 bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yılda 10 Milyon adet motosikleti 51 ülkede satan ve 17 tanesinde pazar lideri olan bir markaya bok atmak anca bize düşerdi zaten.

Bajaj Hindistan halkının yoksulluğuna çözüm üretebilmek için kurulmuş, kendi argesine sahip muhteşem büyüklükte bir firma.

Fiyat pazar için gayet güzel. Kalitesine laf atmak yürek ister. Anca Barço gibiler çıkar bok atar bu motora.

Herkesin kötülediği, bajaj tanıtım videosu çeken adamı izledim. Adam motordan bahsetmemiş ama daha önemli şeylerden bahsetmiş.

Korkmamız gereken tek şey ''Kuralkan'' Sicilleri ortada. Hyosung gibi bir firmayı yediler resmen. Servisleri ve satış sonrası destekleri rezalet.

Eğer olaki yamuk yaparlar, Bajaj gibi global bir firma buna göz yummaz. Heleki 3 yılda pazar lideri olacağız diyen bir firma buna kesinlikle müsade etmez. Inşaallah bajaj bu durumdan çabuk vazgeçer ve prestijli bir dist. ile anlaşır.
    ülkemizde bu kadar zevksiz adam oldukça çinlinin pazar payını kimseye vermezle
    dyavol-77 bunu beğendi.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

3 sayfa önce;

motorla ilgili değil şikayetim. kuralkan ile ilgili. insanlık dışı kar payı var. her motosiklet arıza yapar, yedek parçacıda bir kutup ayısı bekliyor ey bedevi arkadaşlarım. motoru ve yedel parçayı direk hindistandan getirecek durumunuz varsa, gümrük vergisiyle bile daha ucuza gelebilir.
    şimdi

barzo

bajaj 2. kalite bir motosiklet firmasıdır.
    kuralkan 3. kalite bir firmadır.
    kuralkanın getirdiği bajaj 5. kalite olur sss ile
    bajajın hedefi o kadar yüksekse, kendisi gelip gireydi pazara, servisi az olurdu belki ama çok olup boktan olmasından iyidir.
    dyavol-77 bunu beğendi.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ülkemizde bu kadar zevksiz adam oldukça çinlinin pazar payını kimseye vermezle
    Eline-kalemine sağlık...
    The Power of The Dreams.

HuSRaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mg sport 125
    vaybee arkadaŞ ne bajaj miş bee herkes kendini yedi bitirdi bee : )) pazar günü görcez bakaLım şüü bajaj ı inş deneme sürüşü verirler :D

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bajaj, markasını Kuralkan'a yedirmez merak etmeyin. Ne servisinde ne de yedek parçasında sorun olmayacaktır. Her Kanuni satıcısına da servis yetkisi vereceklerini sanmıyorum. Mutlaka belirli kriterleri vardır Bajaj'ın. Bursa'daki bayi aynı zamanda Suzuki bayisi mesela...

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj, markasını Kuralkan'a yedirmez merak etmeyin. Ne servisinde ne de yedek parçasında sorun olmayacaktır. Her Kanuni satıcısına da servis yetkisi vereceklerini sanmıyorum. Mutlaka belirli kriterleri vardır Bajaj'ın. Bursa'daki bayi aynı zamanda Suzuki bayisi mesela...
    Bayi değil önemli olan usta. 2 sene sonra garantisi bitince istedin yere götürürsün zaten. Vstrom 4 yaşında kanuni servisine götürüyorum; çünkü ustası suzu dan daha iyi, bilgili ve ilgili. Suzuki servisi mesela, korumalardan gelen şırıltı sesi yüzünden motoru komple indireceğiz demişti. Benim ısrarlarım üstüne korumalar söküldü, ses kesilince usta arazi oldu - başka bir eleman geldi yaptı bakımı.

Bu arada Urfadayız Abdurrahman Çelebi hesabı

Afyonlu_Cash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Tay 100 - Şahin S (95 model )
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğer motosikletlerin fiyatlarına bakıldığında ve kaliteli olduğu iddia edilen bir motosiklet olduğunu düşünürsek fiyat çok da pahalı değil.
    yine de motoru satan bayilerden daha detaylı teknik verilerle satmalarını beklerdim.
    3 buji nasıl bir teknoloji ?
    karbüratör mü var enjeksiyon mu var?
    1 lt ile 60 km gibi düşük bir yakıt tüketimini hangi yol koşullarında başarabiliyor ?
    keşke motosiklet sektörü özellikle 250cc ye kadar olan motosikletler biraz daha ciddiye alınsa.
    bence o faso fisodur. ben kitapcıkta yazan km lt değerlerine pek inanmıyorum. Benim cup Da da bilmem kaç km gidersin yazıyor ama 1 lt / 30 km anca.. Tabi son sürat. E haliyle böyle bi motorlada en aşagı 110-120 gitseniz imkanı yok o kadar az yakmaz.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    merhaba arkadaşlar bajaj' ın sitesini incelerken discoveri bölümünde fiyatlar kısmında bunu buldum.
    Devlet= Maharashtra yazın alttaki yazılar geliyor
    Ex-Showroom Fiyatı (Rs.) 53730 (* ex-showroom Istanbul) fiyatı bizim tl cinsine çevirirseniz belki satış fiyatı ortaya çıkabilir.

Senin yazılarını beğenip duran dyavol-77 efendiyede daha önce anlattım. Bir kere daha tekrar edeyim.

Emin olum hocam bu adamlar sendende bendende daha iyi işletme-iktisat bilgisine sahiptirler. Bizler ankara kalesinden aşağı bakarken bu adamlar everestten aşağı bakıyorlar. Senin ve benim bilmediğim birçok şeye vakıf haldeler.

Kaldıki hangi firma ilk defa yatırım yapacağı ülkeye direk kendisi girer ? Kar- zarar ortaklığı varken, eğer zarar ederlerse bu zararı yerel işletmelere yıkmak gibi bir durum varken neden adam bu kadar taahhütün altına girsinler? Firma dedikleri gibi pazar liderliğine oynarsa ( Arada kuralkan olmasaydı noter huzurunda imzalı belge verirdim ) zaten aracı firmaları devre dışı bırakacaktır.

Önceki amaçları nabız yoklamak adamların. Bajaj 2. sınıf bir firma hiç değildir. Elin dursun ayağını öpeyim. Neye göre söyledin ? 1975 yılında çekilmiş bir istanbul fotoğrafındaki tüm motorlar bajaj. Honda ve Yamaha kadar Arge kapasitesine sahip. Hindistanda %30 pazar payı var adamın. Amerikan otomobil firmalarının 2005 yılında yaptığını Bajaj Türkiye'de yaparsa ayakta firma kalmaz :D Ama hemen büyüklerin cebine 3-5 kuruş atıp rekabet kurumu tarafından kısıtlanırdı o ayrı.
    solmyr ve meki 60 bunu beğendiler.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    53730 yazan fiyatı hindistan rupi fiyatı olarak kabul ettim,
    53730 rupiyi tl ye cevirdim bugün itibari ile 1919,0253 cıkıyor, bu fiyatada ötv,kdv cart curt eklersen dedikleri gibi normal. Bu yazdığım fiyat discovery için geçerli.

Pulsar için se istanbul showroom fiyatı:82643 diyor bunu tl ye çeviriyorum 2951,6845 çıkıyor ötv, kdv ekle ekle denildiği gibi 7000 bu motora fazla gibi geldi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Emre Abi,

Bir gün seni akşam haberlerinde görecem diye korkuyorum vallaha. Almayacaksan alma abi. Yeter kendini hırpaladığın. Vergi sistemini hatmettin:D

Çok açık ve net, fiyatların uçuk olmasının sebebi vergi falan değil. 250 cc de gayet de şişiriyorlar fiyatları.

Ama ne olursa olsun bu kalitede ve performanstaki bir motor için 7000 TL çok güzel fiyat. Elimde olsa 9000 veririm ve dönüp arkama bile bakmam.
    Nabayım kardeşim,para kolay kazanılmıyor.Burası motosiklet tutkunlarının buluştuğu yer.Belki arkadaşları bilgilendirirsem ortak karar alıp tepkimizi gösterebiliriz diye düşündüm.Ama gel görki pek tınlayan yok gibi.Olayı herkes yanlış anlamış,ben motoru kötülemiyorum.Göz göre göre motorun fiyatına o biçim geçirmelerine kızıyorum.Şimdi de 7350 TL olmuş diye bir hurafe var.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Afyonlu_Cash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence o faso fisodur. ben kitapcıkta yazan km lt değerlerine pek inanmıyorum. Benim cup Da da bilmem kaç km gidersin yazıyor ama 1 lt / 30 km anca.. Tabi son sürat. E haliyle böyle bi motorlada en aşagı 110-120 gitseniz imkanı yok o kadar az yakmaz.
    Bu yakıt tüketimi değerlerini Hintli kullanımıyla yazıyorlar genelde ama 60 km yine de doğru olamaz. Adamlar saatte 50 km hızla ölçüyorlar bu tüketimleri. Ama NS200'ün için yorumlardaki en düşük değer şehir içi kullanımıyla 30 - 35 km ki bu da en fazla 3.5 litre yapıyor. Çoğu yorumda 40 km gittiğini söylemişler.

içlerinde fiyatına göre alınabilecek tek motosiklet var, boxer, ama kimse ondan bahsetmemiş, tipten kaybediyor galiba
    polo34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)