Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

haziran 2.haftası okul kapanınca yapmak istediğim rota önerileriniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Regal Raptor Spider250
    evet arkadaşlar... şimdilik düşüncem olan rota burada fakat sizin önerileriniz ve şimdilik olan yol durumu nedir bilgileriniz ve önerileriniz nedir söyler misiniz?
    toplamda ortalama 800km yol var... 2-3 veya 3-4 güne yaymayı düşünüyorum maksatım ulaşım değil gezmek bana katılmak isteyen var mı?
    önerileriniz neler?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    erken değil mi?

EsesLifan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mcx 150, Lifan tay100
    Öneri olarak kabul edermisin bilmiyorum ama ben bu sene karadeniz turuna çıkmayı düşünüyorum senin seçimin biraz güneş kum deniz gibi olmuş bütün yolun boyunca kum ve deniz Ben güneş ve yemyeşil bi doğayı tercih edicem sanırım
    efsane88 ve cedith bunu beğendiler.

Motosikleti
    Regal Raptor Spider250
    finallerim bitince tabiki büte kalmazsam yapacağım... imkanım olsa şimdi yapardım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:17 ----------

Alıntı EsesLifan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öneri olarak kabul edermisin bilmiyorum ama ben bu sene karadeniz turuna çıkmayı düşünüyorum senin seçimin biraz güneş kum deniz gibi olmuş bütün yolun boyunca kum ve deniz Ben güneş ve yemyeşil bi doğayı tercih edicem sanırım
    bu sene böyle olsun ağustos gibi karadeniz veya yunanistan düşünüyordum... ama şu rotayı bir gerçekleştireyim de

NECOCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Tigrina Cup 100
    harika bir rota bence yanına çadırda al 3-4 güne değil 7-8 güne yay
    deniz kıyısına kurarsın çadırını dinlenirsin orada denizede girersin hem

3n3s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kazazede
    memleketim ve yaşadığım şehir hobaa

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Rota çok iyi

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    bu yol mondial drift ile gidilir mi bende izmir antalya yapmak istiyorum

sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    Daha çok uzun zaman var ama büt olmazsa düşünülebilir

kubi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache
    Bu rotayi 4 gune bile yaysan bi cacik anlamadan gider gelirsin. Amacin yol yapmak mi? Gezmek mi? Kisa zamanda guzel vakit gecirmeden, nerede ne oldugunu anlamadan, motor ustunde gecer gidersin. 8 sene Kusadasi'nda kaldim. Kaş, Kemer ve Fethiye bolgelerinde faaliyetlerde bulundum.buralardan daha once gectin mi bilemem ama Haziran sicagi yorabilir. Fethiye ve Kalkan dan sonra virajli yollar baslar. Sana tavsiyem. Nerelerde ne var bunlari cikar, gitmek istediklerini sirala, nerelerde kalinir, durulur bunlari arastir. Sehir merkezine vardigin zaman motordan inip makinayi bi dinle, kontrol et. Bi sıkınti fark edersen orada halledebilesin. Baska sorularina da yardimci olmaya calisiriz. Guzel bi gezi olur.

Motosikleti
    Regal Raptor Spider250
    Alıntı sozerten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha çok uzun zaman var ama büt olmazsa düşünülebilir
    evet cok uzun zaman var ama yurtta sıkıntıdan yapacak bir şey olmayınca boyle dadanıyor insan

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:02 ----------

Alıntı kubi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu rotayi 4 gune bile yaysan bi cacik anlamadan gider gelirsin. Amacin yol yapmak mi? Gezmek mi? Kisa zamanda guzel vakit gecirmeden, nerede ne oldugunu anlamadan, motor ustunde gecer gidersin. 8 sene Kusadasi'nda kaldim. Kaş, Kemer ve Fethiye bolgelerinde faaliyetlerde bulundum.buralardan daha once gectin mi bilemem ama Haziran sicagi yorabilir. Fethiye ve Kalkan dan sonra virajli yollar baslar. Sana tavsiyem. Nerelerde ne var bunlari cikar, gitmek istediklerini sirala, nerelerde kalinir, durulur bunlari arastir. Sehir merkezine vardigin zaman motordan inip makinayi bi dinle, kontrol et. Bi sıkınti fark edersen orada halledebilesin. Baska sorularina da yardimci olmaya calisiriz. Guzel bi gezi olur.
    aydında okuduğumdan kuşadası-didim-bodrum yakın yerler havalar güzelleştiğinde 2 haftada bir giderim 3 senedir. oraları az çok biliyorum. bu hem yolculuk hem gezi hem de yol almak için yapıyorum... okulu kazandığım günden beri bu yolculuk hayalımdir... o yüzden tek umduğum şey final-büt arasına denkgelmemesi. isterse 1 hafta sürsün zaman sorunum yok. sadece benim aklımdan geçen 3-4 günlük bir süreydi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:06 ----------

Alıntı kubi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet dediğin gibi fethiye'den ve kaş'tan sonrası viraj cok... zaten motorumu zorlamayacağım zorlamasam da ne zaman bir aksilik çıkacağı belli olmaz o yüzden uğradığım yerlerde dediklerini yaparım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:09 ----------

Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yol mondial drift ile gidilir mi bende izmir antalya yapmak istiyorum
    denemek lazım... ben de regal raptor spider 250 var bakalım bu gidecek mi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)