Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet tavsiyesi (4 Bin TL bütçeye göre)

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar yeni bir motor alacam aslında ilk motorum olacak deneyimim var arkadaşların motorlardan yanlız arızasından anlamam... demem o ki bana sorun çıkarmayacak bir motor lazım şu anda 4.000 tl ayırabildim. öğrenciyim çok nadir uzun yollara çıkabileceğim uzun yol dediğim 600 km yi bir gün 300 ertesi gün 300 daha almak gibi msela..

Temiz ve düşük km li 2. elde olabilir...

boy 174 kilo 85..

Yardmcı olursanız sevinirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    yorumlar döngüye girecek lakin cevaplar değişmeyecek.sonuç itibari ile alacakların honda cbf150,cb125e,yamaha ybr125 ve tvs apache rtr ile sınırlı.bunlar işini görür daha fazla para biriktirene ve tecrübe kazanana kadar.
    Afyonlu_Cash bunu beğendi.

Motosikleti
    2013 YBR ESD
    ybr derim kesinlikle. kendim aldım yeni öneriyorum şiddetle :D

tşk ederim bunların arasında en az sıkıntı çıkaran hagisi? tvs apachelerde titreşim sıkıntısı varmış doğru mudur?

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Sanırım ybr 4000 tl civarı ama ben mümkün olduğunca kalın lastikli bir motor almanı öneririm. Acemi olarak iki motor denedim. Kalın lastikli daha stabil gidiyor.

Alıntı hasanrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım ybr 4000 tl civarı ama ben mümkün olduğunca kalın lastikli bir motor almanı öneririm. Acemi olarak iki motor denedim. Kalın lastikli daha stabil gidiyor.
    tşk ederim yorumun için... peki ybr ile uzun yol sıkıntı olmaz demi zorlamadan kullanırsam ???

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzun yol cbf dir

Brkcnky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zc
    As

(10karakter)

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu başlığı en azından 3 harf olsaydı bari
    Size güzel bir başlık bulalım.
    Bu arada, Hyosung GT 250 Comet iyidir.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu başlığı en azından 3 harf olsaydı bari
    Size güzel bir başlık bulalım.
    Bu arada, Hyosung GT 250 Comet iyidir.
    mz noldu

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mz noldu
    4000 lirayla gel, sana da Comet tavsiyesi verelim
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4000 lirayla gel, sana da Comet tavsiyesi verelim
    o günde gelecek....

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    İkinci el bir pcx bak birde..
    semihg bunu beğendi.

ertoros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX150L
    Ahmet Abi birazdan gelir bakalım ne diyecek (sıfır motosiklet almaya bak)

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Bence de sıfır al koruyacak yerin varsa... Uzun yol sorun olmaz ama uzun yola cbf gibi kurye motorları daha iyi olur gibime geliyor?
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Herkes Cbf diyor ama otobanda sıkıntı Cbf zaten 90 yapiyor motor dayanìrlar arkadan, ağır motor kalitesini bilmem, yani simdi kalitesine laf etsem taşlarlar beni, ben sana o bütçe Ybr öneririm Cbf'e nazaran. Ama sıfır al. Tvs Apache daha çok kaçar ama kullananlar uzun yolda bel ağrıtıyor diyor en azından çoğu. Simdi hintliler geliyor Bajaj Discover 125 st onada bi bak derim. Fiyati 3620 tl. Diceklerim bu kadar

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    tvs .......
    Benhür bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    değerli kardeşim her kafadan ses çıkar...ybr bisiklettir..tvs apache aşırı titreşimlidir...cbf 150 al ve bana sonsuza kadar dua et..2007 den beri cbf 150 üzerindeyim...2004 de ilk yeberesi olan kişilerden biriyim..kuryelerden önce ben aldım...toplam cbf tecrübem 130.000 km oldu...uzun uzun cbf anlatmak mantıksız olur ama araştır veya beni ara neden cbf seçmen gerektiğini anlatayım...yarın öğleden sonra ararsın..nöbette olucam müsait olursam açarım...selamlar..numaram profilimde...
    blueway2 bunu beğendi.

EsesLifan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mcx 150, Lifan tay100
    Al bi sıfır mcx bak keyfine 3550 tl peşin fiyatı plaka ruhsat sigorta falan üste kalan 100-200lede arkaya güzel bi topcase tamamdır 4bin liraya hem herşey dahil hem topcase alabilirsin hemde canavar gibi sıfır motorun olur uzun yolmu ? 2kişi 110 sabit ara sıra zorlarsan 120yi hafif geçer dişli değişimiyle uzun yolda 120 sabit çıkarsın 2 kişi parça ucuz yedek parça bol kendini kanıtlamış bi model mondial diye ön yargılı olma ybrden cbfden aşağı kalır yanı yok düzenli bakımla 50bin km çok rahat devirebilceğini düşünüyorum ha cbfden daha çok titreşimi var orası ayrı ama cbfle 1buçuk saat gidip mola verirsin bunda 1saatte mola verirsin cbfle 5saatte varırsın bunla 4saatte varırsın selesi bence rahat tabi kişiden kişiye değişir rahatsız dersende pofuduk bi sele yaptırırsın 50-60 liraya ek süngerle olur biter. Yerden çok yüksek abartmıyorum dişli lastik taksan araziye vurursun motoru tık demez torku muhteşem rüzgarmış bayırmış dinlemez cbfle 3 te zor çıktığın yeri bununla 4te dip gaz çıkarsın gece far aydınlatması falan müthiş lastikler kalın buda daha güzel yol tutuşu sağlıyor tabi güzel bi lastikle kuryelik yaptım ben bizim şirketinki ybrydi motorlarımız ybr çok kullandım tavsiye etmem ne yönden etmem çok yavaş kalır uzun yolda ama şehir içinde evden işe işten eve muhteşem motor çok hafif çok kıvrak çok rahat çooook dayanıklı 1.kalite bir motor, cbfde çok fazla kullandım diğer arkadaşlardan cbf çok rahat bi motor tam bi sakin,dünya umrunda değil tip adamlar için tın tın dünyayı gezersin kalite olarak çok abartıyor bizim milletimiz abarttıkları kadarda ahım şahım bi kalitesi yok sadece HONDA sadece marka sıfır parası hele sadece ama sadece adından doolayı o fiyatta mcx hondanın ürünü olsaydı eminim cbfe okadar fiyat biçtiklerine göre mcxi herhalde 6liradan aşağı satmazlardı güç performans ve uzun yol istiyorsan mcx derim 50 liraya koltuğa bi ek süngerle cbf kadar rahat olur arkaya ve yanlara çantada çok yakışıyor ve yüksek olduğundan enduro havası veriyor ön tur camı falan süper bir motor... yakıtı biraz fazla onlara göre ybryi bu konuya katmıyorum o 125lik ve çok az yakıyor ama şehir dışına çıkılmıcak bi motor bence cbf mcxe göre az bişey az yakıyor çok uçuk rakamlar yok 100kmde 3lt civarı yakıyor benım mcx arka fren disk arka amortisörler gazlı ve ben çok memnunum herkes nekadar sert falan desede korna çiftli arabadan beter kornası var
    Kısaca uzun yolda rüzgarda bayırda beni bezdirmesin diyorsan mcx şehir içi agrasif olsun ışıklarda beni geride bırakmasın ara sollamalarda seri olsun diyorsan mcx yerden yüksek olsun kaldırım dağ tepe zorlamasın diyorsan mcx çok az yaksın şehir dışına çıkmam diyorsan ybr fazla yakmasın fazla gitmesin tın tın heryere gideyim azda kalite olsun ama yağ yaksın önemli değil diyorsan cbf kalite olarakda bence en kalitelisi ybr, cbf ve mcx aynı kalite bence aynı şartlarda kullanımda 2side yolda bırakmıcak derecede kaliteli motorlar buda benim canavarın resimleri

cenkito bunu beğendi.

zafer5959 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 13" Estoril Blue
    Ybr iyidir arkadaşım titremez yağ yakmaz akmaz kokmaz kısaca 2. el bile bulsan başlangıç için idealdir kolay kokay üzmez seni bakımlarını aksatmazsan.. Aslında hangisinde rahat ediceksen onda olmalısın..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)