Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Muayene sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Arkadaşlar,

Bir motosiklet almayı düşünüyorum fakat 6 aydır muayenesi yokmuş. Alan yaptıracak diyor sahibi... Satıştan sonra muayene yapılıyor mu? Yani satışa engel mi şu an? Bir de ne kadar tutar 2005 model 6 ay gecikmeli muayene...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:55 ----------

yardım yardım acil yardım
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

aman ha girme zaten saatışı veremez ama şerefsizler parayı alıyor gerisi muayneden geçmiş geçmemiş umrunda olmaz sonra uğraş dur hele birde muayneden geçmicek olayları varse şase değişme şase numarası olmama gibi al başına belayı aman ha boş ver satıcı o muayneyi yaptırır aracını satar satmak isteyen
    kesin bi yamuğu vardırr yaptıramıyordur o yüzden öyle diyodur yoksa satma isteyen temizlemezmi
    benim başıma geldi seninde başına gelmesin boş ver bekle herşeyi tamam motor al kardeşim
    hasanrs bunu beğendi.

brtvrdrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Muayenesiz motorun satışında hiçbir problem olmaz ancak tavsiyem muayenesiz motor almaman yönünde.. bu motoru alacaksanda satıcı ilk olarak muayenseini yaptırsın öyle satın al. Bu şekilde satın alırsan muayeneden geçecek durumdamı değilmi bilinmez. sorun çıkar...
    hasanrs bunu beğendi.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı brtvrdrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muayenesiz motorun satışında hiçbir problem olmaz ancak tavsiyem muayenesiz motor almaman yönünde.. bu motoru alacaksanda satıcı ilk olarak muayenseini yaptırsın öyle satın al. Bu şekilde satın alırsan muayeneden geçecek durumdamı değilmi bilinmez. sorun çıkar...
    yururluk persembe gunu ıtıbarıyle degıstı. artık muayenesı olmayan aracların satısı verılemıyor. once muayene yaptırılacak daha sonra satıs verılecek.
    hasanrs bunu beğendi.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    _pLay_06 bunu öğrendiğim iyi oldu. Yaptırsın muayenesini getirsin alalım. Zaten satamayacaksın deriz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

Bu arada muayene 84 tl ve her ay için %5 fark ekleniyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:54 ----------

_pLay_06 bu konuda bir kaynak linki verebilir misin? Motorun sahibi ile konuşacağım ama o da durumu bilmiyor bence. Direk yapıştırayım!
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)