Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda dylan 150 acil yardımmm

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar 36.000 de dylan 150 buldum fiyatı 3.750 motor resımlerde dırı duruyor ben pek anlamıyorum motorun sahibi motorun kazasız oldugunu söylüyor işten ızın alamadıgı ıcın motoru servise gösteremıyoruz arkadas çapa tarafında oturuyormus tanıdık bıldık bı motosıklet servısı varsa yardımcı olurmusunuz motora baktırmak ıstıyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    sakın.............

honda servise gidersen expertiz parası istiyolar. eğer o parayı vermezsen motor ölü bile olsa ses çıkartmadan bakımını yapıp teslim ediyorlar birebir başımıza geldi.

alacağın dylan ın büyük ihtimal motoru sorunludur. sen yinede bi servise git göster

motorun sahibi motoru getirirse servise expertiz yaptırmakta sıkıntı yok ama sürekli bahanesi var

3n3s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kazazede
    ve garanti ediyorum 36 bin de değildir o

kartal konşukta 32 bin kaydı var servisi aradım normal bakım yapılmıs..geçmişi hakkında hiç bilgi yok

3n3s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kazazede
    dylanların çoğu eski ve sorunlu olma olasılığı çok yüksek bence riskli bir seçim

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Alıntı srcn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 36.000 de dylan 150 buldum fiyatı 3.750 motor resımlerde dırı duruyor ben pek anlamıyorum motorun sahibi motorun kazasız oldugunu söylüyor işten ızın alamadıgı ıcın motoru servise gösteremıyoruz arkadas çapa tarafında oturuyormus tanıdık bıldık bı motosıklet servısı varsa yardımcı olurmusunuz motora baktırmak ıstıyorum..
    bu motorun susturucu sorunu var. içi dağılıyor ve masrafı yaklaşık 1000 tl. normalde garantiden değişiyor ama bu motorun garantisi kalmadı şu an. motorunda sorun yoktur rahat ol, kolay kolay bişey olmaz onlara. sen sadece susturucuya baktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)