Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İLK DEFA 1000CC'YE BİNMEK

Motovento
    REKLAM ALANI
    Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    İyi Seyirler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Çete la bunlar!!! )

Şakası bir tarafa, izlerken yüzümden gülümseme eksik olmadı.
    Hepsi tertemiz gençler, Allah yollarını açık etsin.
    Video da iyi düşünülmüş ve çekilmiş.
    Tebrikler!!!
    Lazasker bunu beğendi.

İyi bir çalışma olmuş elinize sağlık. Diyarbakırdan slm
    Lazasker bunu beğendi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Güzel konsept tebrikler. Şehiriçinde teker yapıp çoluk çocuğa kötü örnek olan apaçilerin popüler olduğu youtube diyarında bunun gibi yaratıcı işlerin artması güzel olur.
    Lazasker ve fatih.met bunu beğendiler.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

A.Yaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1
    Güzel işler çıkaracağız beraber inşallah
    Lazasker bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Video fikri cok guzel, zevkle izledim; de trafikte artciyla 250km/s uzeri hiz nedir yahu... Hic tasvip edilecek hareketler degil.

Motosikleti hala hiz araci olarak goruyoruz anlasilan. Halbuki asil zevk veren hiz degil hizlanmadir, ve viraj almak hepsinden cok daha zevklidir.
    Lazasker bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Doğrusu kendi düşüncem yani sadece fikir güzel.
    Lazasker bunu beğendi.

Motosikleti
    Tracer 900 2018
    Güzel fikir ancak çok çok kötü sonuçlanabilirdi. Trafikte bu hızlar hem de sorumluluğunu aldığınız bir artçıyla birlikte çok gereksiz. Haşmet in dediği gibi 0-100 km/h arasında da aynı zevki yaşatabilirdiniz gençlere. Yine de abone oldum ve beğendim
    Lazasker bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba CR1
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video fikri cok guzel, zevkle izledim; de trafikte artciyla 250km/s uzeri hiz nedir yahu... Hic tasvip edilecek hareketler degil.

Motosikleti hala hiz araci olarak goruyoruz anlasilan. Halbuki asil zevk veren hiz degil hizlanmadir, ve viraj almak hepsinden cok daha zevklidir.
    Hocam isin asli o hizlara cikmadilar cocuklara verdiği hissiyat o sekilde. Guvenlik konusunda da elimizden geldigi kadar dikkat etmeye çalıştık. Ben motoru surmedigim zaman ustumdeki ekipmani çıkarıp artcilara verdim. İlerleyen asamalarda daha dikkat etmeye calisiriz dusunceleriniz icin sagolun.
    Lazasker bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    motosiklet sevilmezmi yaa :D alın en basit kanıtı(aşka gelen motorcu) hahaha :D oturduğum yerden bende heyecanlandım. gsr 600 e artçı olarak bindiğimde bende böyle olmuştum. (zevkten kız gibi bağırmalar falan hahaha :D)

video edit programınız ney? abone olmam yoksa ona göre bak! (adobe premiere var bende fakat kullanımı biraz karışık geldi bana)
    Lazasker bunu beğendi.

december boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Tebrik ederim, pek çok kişinin merak ettiği bir konuydu. Eleştirilere de bir kısmına katılıyorum, keşke yapılan hızları söylemeselerdi. Daha eğitici olurdu. Şu da var benimde hız motorum olsa bende o hızları yapardım herhalde, herkes yapardı bence, ama kimse yapmıyor gibi görünüyor, iyi görünmeye çalışıyor.
    A.Yaman ve Lazasker bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kuba CR1
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet sevilmezmi yaa :D alın en basit kanıtı(aşka gelen motorcu) hahaha :D oturduğum yerden bende heyecanlandım. gsr 600 e artçı olarak bindiğimde bende böyle olmuştum. (zevkten kız gibi bağırmalar falan hahaha :D)

video edit programınız ney? abone olmam yoksa ona göre bak! (adobe premiere var bende fakat kullanımı biraz karışık geldi bana)
    Adobe premiere
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Herkese yorumları, fikirleri, eleştirileri için teşekkür ederiz.

Yüksek süratlara çıkıldı fakat öncesinde yolda bize tehlike oluşturabilecek yağ, çakıl vs var mı diye kontrol edildi ona göre sürüldü. Ve bu yol, sürücülerin defalarca geçtiği, tabiri caizse gözü kapalı hız yapabilecekleri "düz" bir yoldu. Ekipmanları da zaten görüyorsunuz. Kendimizce alabileceğimiz tüm önlemleri aldık yani. Tabii ki bir sorumluluk, tabii ki risk her zaman var fakat motosiklet kullanıyoruz sonuçta... Amacımız kimseye kötü örnek olmak ya da yüksek süratin iyi bir şey olduğunu söylemek değil. Kaldı ki ben 1 yıldır motosiklet kullanıyorum ve bu grubun üyesiyim, daha 130'u geçmedim. Buna arkadaşların 600 CC motorunu sürdüğüm zamanlar dahil. Bu çekimde montaj konusunda bazı sıkıntılar yaşadık donanım sorunlarımızdan ötürü fakat halledeceğiz.

Yeni videolar yakında...

Kızıl pars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisiklet
    Değişik bir çalışma olmuş.
    Elinize sağlık.
    Lazasker bunu beğendi.
    Hamdım, piştim, hala hamım.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Arkadaşlar aranızda benim gibi yüksek cc kullanırken hiç heyecan hissetmeyip artçı olduğunda çocuk gibi çığlık atıp korkanlar var mı? Kendi motorun arkasına binmeye cesaret edemiyorum.Bilimsel bir yorumu vardır herhalde.
    Birde ara ara etrafımızda pırlanta gibi çocuk diye adlandırdığımız gençler görürüz.Videoyu izlerken fark ettim ki uzun zamandır bu kadar temiz yüzlü genci bir arada görmemiştim.
    Lazasker bunu beğendi.

Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Alıntı RamonRojo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aranızda benim gibi yüksek cc kullanırken hiç heyecan hissetmeyip artçı olduğunda çocuk gibi çığlık atıp korkanlar var mı? Kendi motorun arkasına binmeye cesaret edemiyorum.Bilimsel bir yorumu vardır herhalde.
    Birde ara ara etrafımızda pırlanta gibi çocuk diye adlandırdığımız gençler görürüz.Videoyu izlerken fark ettim ki uzun zamandır bu kadar temiz yüzlü genci bir arada görmemiştim.
    Teşekkür ederiz.

Artçıyken heyecan yapmanız belki de sürücüye güvenmemenizden kaynaklıdır. Sürücü iyi bile olsa kendi sürdüğünüz gibi güvende hissetmemeniz, kontrolün sizin dışınızda olması adrenalizini arttıran bir etken olabilir.
    RamonRojo bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)