Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İşte Denizli Mt nin İzmir Yolundaki Kazası (Video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Geçmiş olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Videoyu suan imkan olmadigi icin izleyemedim. Kaza yapan arkadasa cok gecmis olsun. Bu tur gorunmez kazalar diger araclarda da olabiliyor. Umarim bir daha kaza haberi almayiz hicbiryerden.

stenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    değişik segmentlerde var
    ben böyle rezillik görmedim ne marka ise bu motor markası ile yazın dünya alem almasın kardeşim . bir kardeşimizin canı bunlar motordan 100 ytl kazanacak diye yok olamaz . yazın motorun tam ismini markasını dünya alem duysun hemde ilk mesaja yazın .

zamanla göreceksiniz bu çin malı basit motorlar memleketimize girişi yasaklanacak . göreceksiniz çoğunun tüm izinleri iptal olacak çoğuda batacak .

Alıntı free_eagles adlı üyeden alıntı
    bilgiyi ben veriyim.arkadaşın mondialinin çamurluğu kopup arka tekerleği kitliyor.
    MONDIAL MARKA MOTORLARIN ARKA TAMPONLARI KOPUYOR . FREN TELLERİ KOPUYOR HER TÜRLÜ BÖYLE PROBLEM ÜRETİYORLAR HER AN BİR YERLERİ KOPUYOR DİĞER BENZERLERİ İÇİNDE AYNI DURUM . LÜTFEN ALMAYIN .
    Bastığın yerleri \'toprak!\' diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Aziz Üstad Mehmed Akif Ersoy

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    tüm arkadaşlara tşk ediyorum ilgileri için buradan İzmir MT ve Denizli MT deki tüm dostlarımdan çok güzel bi günlerini mahf ettiğim için tekrar tekrar özür diliyorum buradan mondial almayı düşünen tüm arkadaşlarıma uyarıda bulunmak istiyorum düşünmeyin bile
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

stenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    değişik segmentlerde var
    evet yani bu bir mondial için değil tüm çinlileri direk dikkate alın yani bu konuda . yüksek kalite olmayan regal raptor hyosung gibi çinliler dışında böle ölüm aletlerini hiç düşünmeyin .

Alıntı poseidon_20 adlı üyeden alıntı
    tüm arkadaşlara tşk ediyorum ilgileri için buradan İzmir MT ve Denizli MT deki tüm dostlarımdan çok güzel bi günlerini mahf ettiğim için buradan mondial almayı düşünen tüm arkadaşlarıma uyarıda bulunmak istiyorum düşünmeyin bile

değerli arkadaşım kazayı geçiren sensin dimi lütfen Uğur u mahkemeye ver . Video kayıtlarıda var . 50000 ytl maddi ve 50000 ytl manevi iste . direk alırsın .
    Bastığın yerleri \'toprak!\' diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Aziz Üstad Mehmed Akif Ersoy

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Gecmis olsun kardesim .

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    dostum avukatlarla görüştüm ama mahkemeye veremiyorum. Çünkü elimde serviste yapılan işlemleri kanıtlayabileceğim bi belge yok. Kısacası servis fişi yok burdan tüm motorculara duyurum serviste yapılan tüm işler için elinizde bi belgeniz yani servis fişiniz olsun.
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler