Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motosiklet ve Kadınlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Selam Arkadaşlar,

Motora ile tanışalı ve kullanalı 8 ay oldu.Baştan ön yargılarım olsa da artık çok keyif alıyorum!

Çevremde hep gözlemlerdim, motosiklet kullananların arkasında, sürücün beline sarılmış ve saçlarını rüzgara bırakmış hatunlar.

Hatta motosiklet muhabbetlerinde: sende hele bir motor kullan bak görüsün etrafında pervane olan kızları/ kadınları.

Ya hu 8 aydır bir şey yok

Yani bu kızların / kadınların takıldıkları mekanlar yerler mi var ?Ya da nasıl oluyor bu işler? Zira çevremdeki bayanların çoğu motordan korkuyor ya da arabayı tercih ediyor.

Öyle tipsiz biri de değilim, hatta çoğu beni çapkın diye tanımlar çok şükür şimdilik her yerim de sapasağlam!

Sizlerin düşünceleri ya da tecrübeleri nedir?
    kemboo ve sinka251 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100 ukh, 2001 Titan Deluxe
    Teklifi siz yapin. Once motorun guzelliklerinden bahsedin. Biraz agiziniz laf yapsin. Bence bu isler guzellikle degildir. Laf yapmasini bilen cogu kisi herturlu kizi goturur bence. En azindan ben oyle yapiyorum.
    kemboo bunu beğendi.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    tahminimce doğası gereği kadınların hepsi motordan korkuyor Ama alışınca seveni çıkıyor tabi. Ben bisiklet sürmeyi bile bilmeyen bir arkadaşımı bindirdim ilk başta korktu sonra çok hoşuna gitti. En büyük etkende benim motordan bahsederken gözlerimin parlaması rüzgarı anlatış şeklim fln bence nasıl bir "HİS" olduğunu bir anlat sonra denemelerini söyle. Birde o duke le kopup gitme. Yavaş yavaş rüzgarın tadına vardırarak alıştırcaksın

Not: benim 2 ablam var 2 sininde scooter kullandığı zamanlar oldu ama nedense hala arkama bindiremiyorum

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Eheheh motosikleti alma amacı belli oldu. Diyalog kısmında sorun var bence! Ben daha ehliyeti almadım. Motor yok. 3 tane artçı teklifi aldım... Delirmiş olmalılar!
    kemboo bunu beğendi.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı 68charger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar,

Motora ile tanışalı ve kullanalı 8 ay oldu.Baştan ön yargılarım olsa da artık çok keyif alıyorum!

Çevremde hep gözlemlerdim, motosiklet kullananların arkasında, sürücün beline sarılmış ve saçlarını rüzgara bırakmış hatunlar.

Hatta motosiklet muhabbetlerinde: sende hele bir motor kullan bak görüsün etrafında pervane olan kızları/ kadınları.

Ya hu 8 aydır bir şey yok

Yani bu kızların / kadınların takıldıkları mekanlar yerler mi var ?Ya da nasıl oluyor bu işler? Zira çevremdeki bayanların çoğu motordan korkuyor ya da arabayı tercih ediyor.

Öyle tipsiz biri de değilim, hatta çoğu beni çapkın diye tanımlar çok şükür şimdilik her yerim de sapasağlam!

Sizlerin düşünceleri ya da tecrübeleri nedir?
    Olur öyle...
    hasanrs ve gursus bunu beğendiler.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Benim kıçı kırık cb'ye bile tanımadığım bayan artçı alabilmişsem bence sorun sizde
    hasanrs bunu beğendi.

Motosikleti
    İşte bende onu soruyorum yöntem nedir ya da bulunulması gereken mekanlar? Sokaktan her hangi bir kıza atla götürüm seni denmez herhalde???

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

Alıntı skystar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kıçı kırık cb'ye bile tanımadığım bayan artçı alabilmişsem bence sorun sizde
    Bu İzmir güzel memleket ya
    gradyol bunu beğendi.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    68charger Yaş kaç?
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

Motosikleti
    33 yaşındayım

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    Alıntı 68charger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte bende onu soruyorum yöntem nedir ya da bulunulması gereken mekanlar? Sokaktan her hangi bir kıza atla götürüm seni denmez herhalde???

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

Bu İzmir güzel memleket ya

denir denir...üniversitenin duraklarına yanaş...ha gayret çekingenlik bu işi bozar...çekinme ...haa bide doğru yaş kaç?
    Tüm motor sevenlere sevgilerle..

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    duke200 bisiklet gibi motosiklet. kadınlar kaliteden anlamaz. al birkaç bin liralık çinli cruiser, çok hatun kaldırırsın.

OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Bence motosikletsiz olarak bir bara gidin,pratik yapın önünüze gelene yazın.
    Motor işin süsü,iş sizde biter.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Arkadan oturan artçı sürücünün beline sarılmıssa tamamen yanlıştır. Onada artçılıgın kurallarını ögretmeyen sürücüde bilgisizdir.

SS bir motorda artçıya sarılmasına izin verirseniz sürüşünüzü engeller depoya elleriyle tutunmasını saglıcaksınız.

Kendiside olabildigince sizinle aranızda mesafe bırakıcakki panik frende sırtınızda taşımayasınız.

Konu çok garip bir konu kız nasıl bulurum gibi bilemiyorum artık ne diyeyim.

Sizi seven ve size deger veren bir bayan ayrıcada motosikleti seviyorsa motosikletinize neden binmesin bundan dogal ne var ? Yada artçı bir bayan görmek kadar dogal ne vardır bilemıyorum.
    _pLay_06, Mamba09, cenkito ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadan oturan artçı sürücünün beline sarılmıssa tamamen yanlıştır. Onada artçılıgın kurallarını ögretmeyen sürücüde bilgisizdir.

SS bir motorda artçıya sarılmasına izin verirseniz sürüşünüzü engeller depoya elleriyle tutunmasını saglıcaksınız.

Kendiside olabildigince sizinle aranızda mesafe bırakıcakki panik frende sırtınızda taşımayasınız.

Konu çok garip bir konu kız nasıl bulurum gibi bilemiyorum artık ne diyeyim.

Sizi seven ve size deger veren bir bayan ayrıcada motosikleti seviyorsa motosikletinize neden binmesin bundan dogal ne var ? Yada artçı bir bayan görmek kadar dogal ne vardır bilemıyorum.
    ceme katılıyorum ve sunuda unutmayın herkezın arkasındakı bayan artı sızlerın dusundugu gıbı olmayabılır. lutfen at gozluklerını takıp etrafa bakmayalım. bazen arkamızdakı bayan sevgılımız ablamız kardesınız kuzenımız veya genc yastakı halamız teyzemız de olabılır.
    CEM., emre xt125, cenkito ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    bence sorun motorda değil sende.adamın ağzı laf yapıyordur 500 liralık elektrikli bisikletle bile kız tavlar.geçen motorla arkadaşımla giderken yanımdan mondialin kötü bir motorunda oğlan sapsarı bir ceylanı atmış arkasına götürüyordu.hatta yolun ordasında stop etti oğlan ayak marşı falan yaptı çok komik görüntüydü.

bilmem anlatabildim mi

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Hatun için motora binilir mi yahu o zaman kaskta takmaz o amaçla binen adam :D

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Biz yapıştırıyoz aga valla

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ktm sevmiyor kızlar yanlış motor aldın sen
    ahriman bunu beğendi.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Duke'e kolay kolay kız gelmez. Bi de kız ortamı önemli, ölümden korkmayan ipe sapa gelmez çılgın kızlar olmalı. Onların olduğu yerleri bul. Azıcık yırtık olmaları lazım. Taksim zilly'nin oralara falan git yat soteye, güzel oralar

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkez yanlış anlamış. arkadaşımızın derdi tavlamak değil tavlanmak, yani anlayacağınız ben motorcuyum neden kendileri gelip arkama oturmuyo demek istemiş. gözlemlerine göre bütün motorcuların bayan artçıları var ama benim gözlemlerime bakarsan 9-10 sene önceydi bu iş. yani asıl meyveyi eski motorcu abilerimiz yedi o zamandan bu zamana motorcunun hiç bi özeli kalmadığı için gizemlide gelmiyoruz kızlara.. eğer ilgilenen bi kız gelirsede %100 apaçi olacaktır bilgine o yüzden kimseyi bindirme onu sen aldın sefasını sürmekte sana düşer kimseye yararlandırma. kız arkadaşıda motorsuz ayarlamaya çalış motorun olduğunu bilmesin hem daha kaliteli hem daha güzel bi kız bulursun ! öğrendiği zamanda bi artın olur

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)