Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alpinestars SP-2 ebayde yari fiyatina

Motovento
    REKLAM ALANI
    Voodoo Child - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Arkadaşlar merhaba. Bugün ebayden 88$ artı 12$ kargoya toplam 100$ a sıfır siyah beyaz alpinestar sp-2 eldiven sipariş ettim. Yani 220 tl ye geliyor. Aşağı yukarı 2 haftaya gelecek herhalde diye ümit ediyorum. Şu an aynı eldiven türkiyede internetten satış yapan heryerde en az 460 lira falan. Ayıptır yahu. Yazıktır günahtır motorculara... Biz neden kaziklanmak zorundayiz bu guzel ulkemizde? Bi fikri olan var mi?
    AFAROZ bunu beğendi.
    Rock&Roll

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    porsuk_y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250
    bende aynı eldiveni amerikaya giden bir arkadaşıma aldırdım 99 dolara revzilla dan aynen fiyatlar uçuk derecede fark ediyor...arkadaşın bagaj yeri olsaydı tam takım aldıracaktım da kısmet değilmiş bu seferlik bir eldiven ve vizörle yetindik...

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    bende alpınıstar m1 modelının bırebır aynısı bence replıkası ama bazı arkadaşlar orjinal dıyor : ))kalıtelısını 33 dolara aldım üstelik her renk vardı 0
    http://www.aliexpress.com/snapshot/299686302.html
    AFAROZ bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üzerinize nasıl uyduruyorsunuz bunları ben hep olmaz diye almadım

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzerinize nasıl uyduruyorsunuz bunları ben hep olmaz diye almadım
    valla botta dogru haklisin. ama eldivende elin olculerini aliyorum, benim elimin cevresi 22 cm avuc ici mesela, medium oluyor. biraz sikarsa sonradan aciliyor (ecnebiler "brake in" dedikleri eldiven acma metodlari var) elin seklini aliyor deri zaten. ama bot farkli, korumalari sert oldugu icin esneklik payi yok. onu da magazada deneyip dogru numarayi modeli bulduktan sonra yine ebaydan almak mumkun. ;)
    AFAROZ bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende alpınıstar m1 modelının bırebır aynısı bence replıkası ama bazı arkadaşlar orjinal dıyor : ))kalıtelısını 33 dolara aldım üstelik her renk vardı 0
    http://www.aliexpress.com/snapshot/299686302.html
    Açıkcası böyle birşeyi bende yapmak istiyorum.. İnsanlık dışı fiyatlar var eldivenlerde.. Süper teknolojilerde içermiyorlar.. Varsa kullanan 1. kalite replikaları almak lazım.. 1 eldiven yerine 4 eldiven alınır..

http://www.aliexpress.com/item/2012N...340146934.html

Şuna hasta oldum valla..
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    KARDEŞ bende eldiven aldım tam oturdu ölçüler standart zaten.önemli olan doğru ölçmek.siz eldiven için elinizin çevresinimi ölçtüğünüzü yazmışsınız bunu hiç denemedim genelde en ıysı ve uygunu sadece avuç içi derler ama yinede sizinkide bir yöntem

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Aynı şekilde aliexpresste Five Gloves RFX1 eldivenler var 50-60$'a. Çoğuna mesaj attım kimse orjinal veya değil diyemedi. Sadece 70$ fiyat koyanlardan biri orjinal ama ufak defolar var dedi; diğeri ise five fabrikasından çıkma dedi. Ama açık açık orjinal yazamadı başkası.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    arkadaşlar konuyla ilgisi olanlar için güncelleme. bugün amerikadan sp-2 eldivenlerim gelmiş bulunuyor. elime tam oturdu mükemmeller, ambalajındalar. ebay'de ridersdiscount diye bir satıcıdan geldi. şu anki kur fiyatıyla bana toplam maliyeti 220 tl oldu ( türkiyede şu an 450 tl falan!!)
    ve geliş süresi de, siparişi verdiğim günden itibaren toplam 13 gün!
    kısacası çok iyi bir iş yapmış olmanın ve vampir türk satıcıların kazığını yememiş olmanın haklı gururunu yaşıyorum.
    sevgiler, selamlar.
    Shrieker, semihss, fearlesboyy ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Ben de sahibinden'de böyle bir eldivene rastlamıştım. Bu da muhtemelen aliekspress ürünüdür.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...0665275/detay/

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:18 ----------

Alıntı Voodoo Child adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar konuyla ilgisi olanlar için güncelleme. bugün amerikadan sp-2 eldivenlerim gelmiş bulunuyor. elime tam oturdu mükemmeller, ambalajındalar. ebay'de ridersdiscount diye bir satıcıdan geldi. şu anki kur fiyatıyla bana toplam maliyeti 220 tl oldu ( türkiyede şu an 450 tl falan!!)
    ve geliş süresi de, siparişi verdiğim günden itibaren toplam 13 gün!
    kısacası çok iyi bir iş yapmış olmanın ve vampir türk satıcıların kazığını yememiş olmanın haklı gururunu yaşıyorum.
    sevgiler, selamlar.
    Linkini de verirsen daha fazla yardımcı olmuş olursun. Teşekkürler.
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de sahibinden'de böyle bir eldivene rastlamıştım. Bu da muhtemelen aliekspress ürünüdür.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:18 ----------

ebay 44 dolar burda 160 tl 2 katı fıyat ve bence aynı ürün

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://www.ebay.com/itm/390747425577...84.m1439.l2649
    http://www.ebay.com/itm/390747425577?var=660201087914&ssPageName=STRK:MEWN X:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

yukarıdaki link
    dockerengin bunu beğendi.
    Rock&Roll

3n3s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kazazede
    yahu bu ebay dan sipariş verince ne kadar gümrük kargo falan ödüyoruz biri detaylı açıklayabilir mi ?

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı 3n3s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu bu ebay dan sipariş verince ne kadar gümrük kargo falan ödüyoruz biri detaylı açıklayabilir mi ?
    kargo tamamen aldığın şeyin boyutuna göre değişiyor. mesela benim eldivenler bir kutuda geldi 12 dolara. ama kask almaya çalışırsan 50-60 dolardan aşağıya kargo yok.
    ayrıca gümrük konusunda da, benim bildiği max limit 75 euro. yani paketin üzerinde belirtilen değer 100 dolar ya da 75 euro'yu aşmayacak. benim eldivenlerin kutusunda satış bedeli olan 88 dolar yazıyordu. sıkıntı olmadan postacı getirdi. ha bir de elektronik ürünlerde bedeli ne olursa olsun sıkıntı yaratma ihtimali yüksek.
    3n3s bunu beğendi.
    Rock&Roll

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)