Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Isıtmalı Yelek

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Malatya'dan eczacı arkadaşım Alper Beyi ziyaret ettiğimde Touratech'ten ısıtmalı yelek aldığını gördüm.

Ben de onun gibi GS kullanıcısı olduğum için internet üzerinden sipariş verdik.

Yaklaşık bir ay sonra ithal ürünümüz ulaştı elime.

Şayet pantolon da alınacak olsa ara kabloyu çoklu olarak sipariş vermek gerekiyor.

Bunlar da Borusan İstinye'den yakın zamanda aldığım kışlık eldivenler.

25.Ocak.2014 Cumartesi günü motosikletimi kış uykusundan uyandırdım.

Giyelim bakalım şu yeleği, acaba nasıl olacak. Çarpılmayız inşallah.

Benim GS'in çakmaklığı neredeydi ya. Kullanmayınca işte böyle arar durursun.

Malatya seferimiz başlasın artık. Mercedes bayisine kadar gidip dönelim.

Yelek için değerlendirmede bulunmak istersem :
    1-İthal ürün olduğu için kalitesinden şüphe etmiyorsun.
    2-Yolculuk yaptığım gün hava sıcaklığı 8-9 derece civarında olduğundan ısı fazla geldi. Keşke iki kademeli olsaydı da
    duruma göre kullansaydım diye düşündüm. Eksi derecedeki yolculuklarda bu kademeye gerek kalacağını zannetmiyorum.
    3-Bir ara fazla ısıdan dolayı yeleği devre dışı bırakmak aklımdan geçti ama durup da soketi çekmekten başka çaresi yoktu.
    Keşke kabloda açma kapama düğmesi olsaydı da kullanabilseydim diye düşündüm.

Görebildiğim artı ve eksileri bunlar oldu. Soğuk havalarda gezmeyi sevenler için tavsiye edebileceğim bir ürün.
    Ücretini siz sormadan ben söyleyeyim, 500 Lira bir ederi var.

Bir gün içerisinde yaklaşık 170 km yol yaparak yeleği ilk defa kullanmış oldum.

.
    maxi97 ve Erhan Erdil bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    elektrikten iyi anlayan biri kabloya düğme yapsa olmaz mı
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Olabilir tabi ama yalıtımını iyi yapmak gerek.

Su alıp da kısa devre yapmamalı.

.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Hayırlı olsun. GS kullanıcısına bir yelek için 500 lira çok değil demek ki.
    HELLAS ve fearlesboyy bunu beğendiler.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Böyle bir ilan vardı geçenlerde. Alıp kullananlardan da yorum almak lazım. Açıkçası 500 TL bana da fazla geldi.

Gerçi geçenlerde termal polar sweet almak için bakındım. 300-500 arası fiyatlar verdi ismi lazım değil bir doğa sporları mağazası. Isıtmasız oldukları düşünüldüğünde olmayacak iş değil bu fiyatlar.

http://www.motomaxonlineshop.com/eth...-yelek-pmu2600

Sanıyorum buradaki çakmaklıktan sürekli şarj edilen bir şey değil. Isıtma süresine bakmak lazım. Aslında arada bir açıp ısınıp kapatırsak makul olabilir.

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Kışında uzun yolculuk yaparım diyenler ve motorlu kuryeler için çok güzel bir nimetmiş...

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    BMW Motor -Mercedes Bayiinde Araç Seçimi- 500 tl ısıtmalı yelek...Sanki biraz reklam kokusu var.Hayırlı işler...

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Çok pahalı elektrikli battaniye sarar gezerim daha iyi ) Güle güle kullanın
    serdar23_Bilgem, kemboo ve AFAROZ bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı clabber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BMW Motor -Mercedes Bayiinde Araç Seçimi- 500 tl ısıtmalı yelek...Sanki biraz reklam kokusu var.Hayırlı işler...
    Kalbimi kırdın clabber. Ben bir öğretmenim ve tanımış olsaydın böyle bir zanda bulunmazdın.
    Mercedes bayisinden otomobil almadım, araç seçmedim. Yeni çıkan minibüsü gördüm, daha doğrusu soğuk havada yol almak için orayı bahane ettim.
    Yeleğin ücretini merak edip soran olur,tanıtım yaptığıma göre bu bilgiyi de vereyim bari dedim.

.
    serkanbitez, fearlesboyy, yasdal ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    Fosforlusu yokmu onun ? seni e tarktor sesli motoru gorsunler .......

Malum fosvorlu olsun cevriyem

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Ürününüz hayırlı olsun güle güle kullanın.. Biraz kobay olmuş gibisiniz 500tl 2-3 sene kullanılacak bir ürün için fazla değil.. Ancak fiyatını da hak ettiğini sanmıyorum.. Eksiklerini gayet güzel tarafsızca anlatmışsınız.. Biz olsak o parayı versek 'sürekli kullanılıyor işte süper ısı veriyor şöyle iyi böyle iyi' deriz..

Açma kapama,kademe düğmesi olması
    harici bataryası olması(yarım saat ısıtsa yeter,montun içinde 5 dk çalıştırırız soğuyana kadar yarım saat geçerdi.. Ayrıca motosiklet dışında da iş yapardı)

İleride almayı düşünürsem(ki donuyorum düşünürüm) dikkat etmem gereken noktaları belirttiğiniz için teşekkürler..
    serdar23_Bilgem bunu beğendi.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    hayırlı olsun güle güle kullanın.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Siz buraya paylaşım yaparak hata ediyorsunuz. Forumun genel yapısı fakir edebiyatına çok müsait.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Ben de benzer bişey düşünüyorum. AMA ! elektronik mühendisi olan bir abimiz "üzerinden akım geçen hiç bir şeyi giyme, şiddetle uzak durmanı tavsiye ediyorum" diye uyardı bugün beni. Oluşan manyetik alanın İç organların dengesini felan bozabileceğinden bahsetti.Büyük ihtimalle çok iyi bildiği bişey var. Ben de merak ettim, biraz daha araştırcam.

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Küçükken elektrikli battaniyeden bile tırsardım şimdi çarpılacaz diye. Bana biraz korkutucu geldi. Yağmurda çamurda çarpılmayalım.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Çarpılma söz konusu bile olmaz. 12 volt sonuçta. Yerli malı yada çin malı değilse yanma gibi bir durumda düşük ihtimal .

Güle güle kullanın uzun ve soğuk sürüşlerde işe yarayacak bir ürün. Uzun sürüşlerde üzerinizde ne olursa olsun bir süre sonra içerideki ısı çok düşüyor üşütüyor insanı , o anlarda böyle bir destek çok işe yarar.

Isıtmalı elcik bile müthiş işe yarıyor insanın içi ısınıyor resmen sıkı sıkı tutununca

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz buraya paylaşım yaparak hata ediyorsunuz. Forumun genel yapısı fakir edebiyatına çok müsait.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Ben de benzer bişey düşünüyorum. AMA ! elektronik mühendisi olan bir abimiz "üzerinden akım geçen hiç bir şeyi giyme, şiddetle uzak durmanı tavsiye ediyorum" diye uyardı bugün beni. Oluşan manyetik alanın İç organların dengesini felan bozabileceğinden bahsetti.Büyük ihtimalle çok iyi bildiği bişey var. Ben de merak ettim, biraz daha araştırcam.
    Güzel yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

Manyetik alan konusunu hiç düşünmemiştim.

Haklılık payı olsa bile sık giyilen bir malzeme olmadığı için sorun olmaz sanırım.

Aküden akım aldığı için, yağmurda çamurda da çarpılmayız inşallah.

.

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Iyide bu telefon degil ki sinyal alsin versin neden ic organlara zarari olsun
    Tabi bilmeden de sallamamak lazim .
    Hayirli olsun urununuz .
    Motosiklet urunleri yuzunuzu gulduruyorsa verilen para onemli degil.
    Zaten insanin Turkiye sartlarinda hayatta yaptigi kac tane aktivite var cok degil 1`i icinde rahat rahat para harcansin

Motosikleti
    Yamaha MT-03
    Alıntı gazo0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyide bu telefon degil ki sinyal alsin versin neden ic organlara zarari olsun
    )
    elektrik akımının olduğu her yerde manyetik alan oluşur.. bu alanın insan vucuduna ne kadar zararlı olduğunu pek bilmiyorum ama.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serdar23_Bilgem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalbimi kırdın clabber. Ben bir öğretmenim ve tanımış olsaydın böyle bir zanda bulunmazdın.
    Mercedes bayisinden otomobil almadım, araç seçmedim. Yeni çıkan minibüsü gördüm, daha doğrusu soğuk havada yol almak için orayı bahane ettim.
    Yeleğin ücretini merak edip soran olur,tanıtım yaptığıma göre bu bilgiyi de vereyim bari dedim.

.
    Böyle güzel bilgiler paylaşmak bu forumlara fazla bile. Cbr 125 kaç basar diye başlık açsanız daha çok sempati toplardınız. Salla gitsin hocam

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle güzel bilgiler paylaşmak bu forumlara fazla bile. Cbr 125 kaç basar diye başlık açsanız daha çok sempati toplardınız. Salla gitsin hocam
    Forumun seviyesi kötüyse, sizin gibi yüce insanların ne işi var burada?
    Ülke genelinin maddi durumu pek iyi değil. Sadece bu durumla ilgili şaka yollu bir iki yorum yapılmış.
    Bence sizin yorumunuz, bahsettiğiniz yorumlardan daha sert olmuş.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)