Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

0 inazuma mı 2.el cbf 600 mu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    cbf600 alacağıma gider bmw 650gs alırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    öncelikle zor bir soru .olayı anlamayan arkadaşlarda iki farklı motor nasıl kıyaslanır demiş halbuki biri 0 diğeri eski bir abi ...
    inazumaya sorunsuz yıllarca binebilirsin ama yıllarca motor sürüp 2 yılda senden büyük cc kullanmış biri çıkıpta ben şu motoru sürdüm söyle yaptım böyle yaptım ben bilirim havaları edineceğinden buda oldukca ilersi için can sıkıcı bir mevzu olabilir.herneyse konuyu dağıtmadan ben olsam sorunsuz sürüş ,yol ekonomisi , garantisi vs vs gibi konulardan inazumayı alırdım

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sitede bir üye yazmıştı onu anımsadım ukalalık gibi görülmesin, sitede herkes fakir gibi bir şey demişti :D Benziniyle, vergisiyle değilde nerede nasıl kullanılacağının cevaplarını alıp ona göre yorum yazılsa ? Alacak adam da görür heralde 250 ile 600 arasındaki farkı

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    huaweng diye bir firmaya yaptırılan made in china olan inazuma mı? bi yerini yırtsa 145 zor yapan inazuma mı?
    koruma demiri canta demiri orta ayaklık küçük ön siperi paket halinde satılan 1200 tl diye (geçirilen) inazuma mı?
    konfor var diye o motor alınmaz cbf 150 ye binerim daha iyi.

zafer5959 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 13" Estoril Blue
    Suzuki bandit 600 / 650 hangisi olursa şehrin delikanlılarından gsx-r'lar kadar kanı kaynamasada çok oturaklı makine gibi duruyo şahsi fikrim tabi..

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    cbf 600 ün enduro olduğunuda gördük ya

http://tr.wikipedia.org/wiki/Enduro_motosiklet

cbf 600 temiz ise inazumayla kıyas olmaz.
    cbf600-bandit600/650 yada daha hızlısı fazer/cbr600f/gsr600/z750 ile herhangi bir 250lik sadece yakıt ve vergi yönünden kıyaslanabilir.

12ye alınan cbf 600 e zincir dişli/lastik/masrafı yapmayacaksan iyi fiyat.40.000km bişey değil hadi 80-100.000lerden düşürülmüş olsun,bakımlı ise gene bişey değil
    blueway2 bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kazık soru...ikisinide aldığında aklın öteki kalacak...mantık ınazuma diyor kalp 600 lük makina (cbf 600 olmayabilir tabi başka bir üst cc)

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    bir de anlamadığım nokta 12.000e alınan cbf 600 niye 2 senede 10-12bin masraf çıkarsın?

gky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler çok sevdiğim cbf 600 sahibi eski bir arkadaşım ın bana soyledigi cumle aslan besliyorsan yemini düşünmeyeceksin.Sanırım cbf 600 de sonlandırabilirim bu işi.

heia2654 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler çok sevdiğim cbf 600 sahibi eski bir arkadaşım ın bana soyledigi cumle aslan besliyorsan yemini düşünmeyeceksin.Sanırım cbf 600 de sonlandırabilirim bu işi.
    Besleyecek yemin varsa aslan alacaksın demek daha doğru olur zannımca Geçen ay aynı ikilemdeydim ve bütçeyi zorlamama kararı alıp İnzuma'yı seçtim. Garajımda bir İnazuma bir CBF600 dursa her gün şehir içinde işe gidip gelmek için İnazuma'yı seçerim. CBF600'ün zevki ayrı. İnazuma Suzuki şartnameleriyle üretildikten sonra Çin'de ya da denizin dibinde yapılmış fark etmez. Sonuçta kalite güvencesini Suzuki veriyor. Kaliteli diye kullnadığımız ürünlerin çoğu zaten Çin'de üretiliyor. Plastik ve mekanik kalitesi sınıf ortalamasının üzerinde. 12000km'deyim zırıltı tırıltı gıcırtı yok. Motosikletle 120nin üzerine çıkma merakım ve hevesim pek olmadığından da gücü yeterli bana. Özetle bütçeniz karşılıyorsa temiz CBF 600 tabii ki. Ya da benim gibi bütçeyi zorlamayayım, bi de CB500X gelsin ona bakayım diyorsanız 1-2 sezon İnazuma üzmez, en azından bunu da kullandım dersiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:44 ----------

He bi de unutmadan eklemek lazım, kıçım rahat gördü arkadaş
    gky ve turkish39 bunu beğendiler.

Güzel özetlemişssiniz.İnazumayı hiç deneme şansım olmadı artçı koltugu rahatmıdır.Uzun yolda stabil 120 130 km yapabilirmi uzun yola hersene muhakkak çıkarım çünkü

Motosikleti
    honda cbr 250
    hocam sen önce inazumayı al.2 ay sonra satar cbr 600 f alırsın.ikisinde de aklın kalmamış olur.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Eğer benzinini , bakımını karşılayacak paranız varsa, düşünmeye gerek bile yokki.

cbr600f nedir nerden çıktı?

cbf 600 enduro yazan yorumları okurken beynim yanacaktı.

heia2654 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel özetlemişssiniz.İnazumayı hiç deneme şansım olmadı artçı koltugu rahatmıdır.Uzun yolda stabil 120 130 km yapabilirmi uzun yola hersene muhakkak çıkarım çünkü
    120'de 9000 devir civarı çeviriyor, en fazla 1 dakika falan gittim bu hızda, gaz tepkisinde ya da sesinde sıkışma/zorlanma belirtisi yok. Ama bir CBF600 gibi motoru rahat bırakayım kendi gider diyemiyorsunuz tabi. Ağırlığıyla yerleşiyor yola ama motorun kontrolü açısından ortalama diyebiliriz.

Artçı konforunda yarışacak motor bilmiyorum, 4 tane artçım oldu şimdiye kadar, yorumları şöyle:
    1) Kız arkadaşımın hafif bel ağrısı oluyordu 20-30 km üzeri yol yapınca, şimdi eser yok.
    2) Annem: Öncekinden rahat bu, kaç para verdin çocum buna, harcama paranı tut yarın öbür gün lazım olur evlenirsin iş kurarsın vs...
    3) Kuzenim: G..üm medeniyete erdi
    4) Diğer kuzenim: Bellonadan mı aldın motoru?
    Amortisör ayarım ortada.
    gky ve sdt bunu beğendiler.

çok teşekkürler okadar yazmışsın.En önem verdiğim konu buydu stabil 120 gider mi diye.Konfor gayet iyi diyosun bu guzel.ama sanırım zorlarız motoru 120 den sonrası sıkıntı sanırım hayırlısı.Çunku senede 3 defa izmir kesin yapıyorum cbf imle sabit 120 ile gidemeyeceksem bi anlamı yok aslında.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enduro değilde ne peki cbf600? Konuya gelirsek, eğen cbR 600 falan deseydin inazuma derdim ikinci el racing makine pek akıl kârı değil. Ama ikinci el cbf600 alınır bence.
    Güzel kardeşim Honda cbf600- bildiğin touring 4 silindir; 12.000 devir/dk. çeviriyor(cbr600rr'ın kısıtlanmış Blok'unu kullanıyor...)
    cesur509 bunu beğendi.

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    kesinlikle inazuma derim çok aşırı bir performans beklentiniz yoksa ki performansida tatmin ediyo 150 lere kadar hızlanışı uzaması guzel 6 vites gerçekdende 250lik en kaliteli makine suspansiyonu yakıt performans endeksi olarak sorunsuz... bende var memnunum tavsiye ederim..
    gky bunu beğendi.

maxiscooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başımızdaki soygunculara daha fazla vergi verip onların sofrasını dahada şenlendirmek istiyorsan 600 lük al....bu memlekette en güzeli bisiklet ama seçeneklerden bence inazuma...başta dediğim nedenden dolayı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)