Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Küfretmemek için zor tutuyorum kendimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    http://forum.donanimhaber.com/m_87318622/mpage_2/f_//tm.htm#87349712 böyle adamlarla aynı havayı soluyoruz
    crxforever ve tayfungun45 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Ağzı olan konuşuyor...

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Benli, NECOCAN ve Sinan Er bunu beğendiler.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Empatiden yoksun, bencil, düşüncesiz insanlardan ne beklenir ki kuryelerin ne çektiğini anlamalarını bekleyelim. Tamam belki kuryecinin yaptığı doğru değil ama "kuryeci" diyeci diye 2. sınıf insan muamelesi yapılması tamamen haysiyetsizlik, kendini beğenmişlik! Etme bulma dünyası başkasının hakkında ne düşünürsen başına o gelir!
    acayüp, Shrieker ve Ahmet Abi bunu beğendiler.

kurufasulye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200ns
    Orası dh konudışı çoğu konular uydurma ve ort 16 yaşındaki insanlar.Çok kafaya takmamak lazım.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Ayağına yemek gelince kendini bir halt sanan ezik büzük karakterli insan muhabbeti . Hiç bulaştığına değmez.
    agrasiwe ve dockerengin bunu beğendiler.

Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Valla bende arayıp evime yemek isteyecek para olmadığından hiç böyle şeylerle karşılaşmadım. Ama birisi paramın üstünü vermez bozuk yok bilmem ne derse kurye murye umrumda değil ne iş yapıyorsa yapsın, 5 kuruş için cingan çıkarırım. Bunu diyen adam alışkanlık edinmiştir herkese aynı havayı çalıyordur.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bende kuryenin otomobille üstüne kırdılar filan gibi haber okuyacağımı sanmıştım bunda ne var şimdi
    bahşiş verir vermez sonuçta adam belli bir ücret karşılığında bütün tehlikeleri göz önüne alıp çalışıyor bahşiş bekleme zorunluluğu mu var alla alla
    ArdiaroS bunu beğendi.

Yüreğiniz temiz olsun..
    Art niyet, kötü mauamelenin cezasını bir şekilde çeker insan.
    Bağsur olur, kıl dönmesi olur.. poposunun üstüne oturamaz..

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Sinirlendim...

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    forum.donanimhaber.com sitesini 2005 yılından beri takip ediyorum. Çok şey öğrendim, çok şey paylaştım ANCAK son 4 senedir falan yaş ortalaması 12 ye kadar düştüğü için artık kalite yerlere indi. Hangi konuya girsem yorum yapmak, okumak için. Kesin engellediğim 3-4 kişi oluyor Bu yüzden o forumda özellikle de konu dışı bölümünde yazılanları dikkate almak, onlara sinirlenmek falan hiç mantıklı değil. Çünkü oraya yazanların çoğu sivilceli, bıyıkları yeni terleyen, karga sesli ergenler

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neden "küfür edecekmişsiniz ben anlamadım ?
    fz6_fazer bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Türkiye'de bahşiş kültürü yoktur. Bu andavalın yazdığını anlayabilirim. Dünyanın bir sürü yerinde bahşiş vermek neredeyse zorunludur. Fişinizin üzerinde minimum ne kadar olacağı bile yazar. Garson olsun, kurye olsun ekstreme bir durum olmadığı sürece bahşişimi veririm. Vermeyince daha zengin olmam, bilakis verdiğim zaman çocuklar çok mutlu oluyor bu da bana yeter.

Onun dışında Yüzlerce kez şirkete, eve yemek siparişi verdim bir kere bile paramın üzerini veremeyen kurye denk gelmedi. Bahşiş verilmek istenmemesini anlarım bir yere kadar da, "kurye olduğunun farkında olmayan" demek küfür hakediyor. Salağın sipariş verdiği mc donalds ama bir de gelmiş kuryeyi konumundan ötürü kınıyor. Şaka gibi. Yanlış anlaşılmasın bu arada suşi söylese hakkı var demek istemiyorum da insan bir utanır.
    Benli bunu beğendi.

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forum.donanimhaber.com sitesini 2005 yılından beri takip ediyorum. Çok şey öğrendim, çok şey paylaştım ANCAK son 4 senedir falan yaş ortalaması 12 ye kadar düştüğü için artık kalite yerlere indi. Hangi konuya girsem yorum yapmak, okumak için. Kesin engellediğim 3-4 kişi oluyor Bu yüzden o forumda özellikle de konu dışı bölümünde yazılanları dikkate almak, onlara sinirlenmek falan hiç mantıklı değil. Çünkü oraya yazanların çoğu sivilceli, bıyıkları yeni terleyen, karga sesli ergenler
    Söylediklerinize katılıyorum bende 2008'den beri takip ediyorum.Forumdonanım ne yazıkki son yıllarda gittikçe kötüleşiyor.Zaten konudışı denen bölüm sanki çoluk çocuk vakit geçirsin diye yapılmış nerde boş beleş adam hepsi orada.O yüzden boşuna sinirlenmeyin orada yazanların çoğu daha ömründe 1 ekmek parası bile kazanmamış çoluk çocuk...
    Halbuki donanım,sıcak fırsatlar,otomobil,oyun bölümleri yararlı bölümlerin başında geliyor.Daha çok o kısımları kullanmak daha faydalı.

Konuya gelicek olursak yahu madem kuryeye bahşiş vermiyeceksin kredi kartı diye birşey var geç postan 10 kuruşu bile cebe atmasın kuryeci.Kalkmış davulcu parası gibi bozuk para vermiş birde üstüne konu açıp bu olayı tüm kuryelere mal etmiş ilginç bir durum...
    Şeytan İcadı

Motosikleti
    R1
    Her siparisimde gelen kuryeye minimum 5 tl bahşiş birakmaya çalışıyorum. Allah onlardan razı olsun.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne boş milletiz 2 3 liranın peşine düşüp adamlar konu açmışlar birde kafa yormuşlar sanki gelen vatandaş yanında para kasasıyla geziyor alttaki yorumlarsa çok acayip tamam kuryelerinde çoğu adam gibi kullanmıyor ama heriflere silah versen gidip birkaç tanesini indirecek

ugur sengul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS250İ EVO SYM JOYMAX250
    Geyik muhabbeti donmus 1 2 tane kendini bilmez yuzunde kelimelerimizi harcamaya degmez. insan olan zaten insandir ve bu cocugun yptigi ayibi yapmaz. He bir gun anasina babasina birsey olur kana ihtiyac duyar o kanida bir kurye getirir ozaman o 2. Sinif muamelesi yaptigi kuryeyi gorur ;)
    barodi bunu beğendi.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    kumbaradan bozuk para çıkarıp kuryeyle münakaşaya giren veletin lafının bence hiç bir değeri yok.Zaten adam olsaydı yüzüne söylerdi kendince aşağıladığı kuryenin.

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Karaktersizlik başka birşey değil ..

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Yani adamın yaptığı terbiyesizlik 10 kuruş vereceğine verme karşındaki insana birşey yapıyorsan adam gibi yapacaksın karşındaki dilenci değil,Bahşiş memnuniyet göstergesidir!!!
    crxforever bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)