Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Korumalı çizme ayak numarası

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Arkadaşlar merhaba . Bot-çizme kullanan arkadaşlara bir sorum olucak . Özellikle link'de belirteceğim tarzda uzun çizme kullanan ;

http://www.feyizoglu.com/S-Sportour-Motosiklet-cizmesi_47089.html#0 << .. Normalde 42.43 numara giyen biriyim ama 42 zorlarsam hani birşeyi çok beğenirsiniz numarası kalmaz olsun giyerim dersiniz o durumda 42 . . Bunun 44'ünü denedim böyle tam mı oldu desem olmadımı desem kararsız kaldım . 45'ini sorduğumda dükkan sahibi tanıdığım bir abim . Büyük olur dedi bununla zaten yolda yürümezsin ki çok dedi . Fakat evimden otoparka bi 5-10 dakka yürüme mesafe var ve gene olsun sağda solda park edip yürüdüğümüzde sanki biraz ayağımı acıtıyor yürürken. Tam ayağımızın yanında ki kemiğe vurur gibiydi . 44 mü almalıyım 45 mi . 45'i deneme fırsatım olmadı stokda olmadıgından

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Her şeyi yavaş yavaş öğretiyorum sana fakat link koymayı halen öğretemedim...
    http://www.feyizoglu.com/S-Sportour-...i_47089.html#0

Baş belası kardeşim, bu tarz botlar ile fazla yürüyemezsin. Taksimde karı kıza hava atıp yürüyebilirsin fakat bileklerini ağrıtır
    Kalıpları dardır genel olarak. Bende 42 giyiyorum ve 43 numarayı tercih etmiştim.

Bu tarz botların 3-4 çeşidi var. Goretex-deri ve bişi bişi dry olması lazımdı.
    Bu arada kısa yürüme mesafelerinde bir şey olmaz. İstiklal caddesini baştan sona turlarsan işte o zaman vites değiştiremezsin. Seni kesen hatunları görüp dahada yürüdükçe ayak felci geçirirsin

Üründen ürüne değişir fakat 42 giyiyorsan 43 al. Bir kaç kullanımda zaten esneyecek... Ayağında bol durursa "koruma" kelimesinin bir anlamı olmaz. Ayağın içeride hareket etmemesi lazım...

Taksime giderken benide çağır bu arada
    linkinpark20 ve Nomad_41 bunu beğendiler.

hasanfuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr .13
    Kis icin kalin corapla da giyerim dersen 45.

deri zamanla genisleme yapiyo tam oturani alirdim. 1 numara buyuk bot ile gundelik hayatta yurumekte zor .
    Nomad_41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Olucak oğuz abi yavaş yavaş :D . Estafurullah seni ayağımıza çağırmak gibi olmaz sen buyur biz gelelim . . Şekil adamı beklentıye sokuyo naparsın :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:16 ----------

Alıntı hasanfuat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kis icin kalin corapla da giyerim dersen 45.

deri zamanla genisleme yapiyo tam oturani alirdim. 1 numara buyuk bot ile gundelik hayatta yurumekte zor .

Kalın çorap giymem bununla diye düşünüyorum 44' makul gelir 45 numaram değil gibime geldı . Gerçi çok esnicek bişey gibide değil vidalar falan fln var üstünde :D

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    benim için çok sakat oluyor bu bot işler normalde 45 46 numara ayakkabı giyiyorum botların en az bir 48 numara olması lazım ki ayağıma tam otursun
    bence 1 2 numara büyük alın aslında en iyisi deneyerek almak eğer şansınız varsa mutlaka deneyerek alın ne çok sıkı ne çok gevşek olmalı..
    Nomad_41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hocam senin ayağın maşallahı var :D . Benim ayak 43 işte normal kullandıgım ayakkabılarım 43 . 44 olsam yeterlimidir . 45 Deneme şansım olmadı ellerınde yoktu 44 vardı denedım hani oldu da böyle oldu mu acaba dedim . Büyük durursada anlamı kalmaz . Farklı bi çizme'de 45 denıcem gibime gelıyor

hasanfuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr .13
    Yds bana gore kot altina en sik giden cizme .benim ayaklara Gundelik ayakkabi ile ayni numara cizme oldu . Otoparka yuruyerek gidiceksen sade ve rahat cizme bak derim
    Nomad_41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Valla modeli çok hosuma gıttı . Sağlam kafayı taktım denedım mağzada'da . Yürünür gibime gelıyor genede. Ben bi 45'de denıyeyım ama 44 alırım gıbıme gelıyor. Çokda büyük olmasın ayagımızda

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

Ürün bu numune olarak buldugum TCX ın 44 ünü denedım . Bunda batma vardı . benım esas ıstedıgım lınk'dekı urunun 44' depolarında vardı zahmet ettırtmek ıstemedım alacagım zaman denerım dıye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)